KindyROO SİSTEMİ NASIL İŞLİYOR?

KindyROO, çocuğun motor ve nörolojik gelişimini düzenli ve sistematik olarak desteklediğinden, çocuğun ebeveynlerinden aldığı genetik potansiyelini en üst seviyede kullanmasını sağlar. Çocuğun özgüvenli bir birey olarak hayatta öğreneceği ve yapacağı tüm işler için sağlam temel oluşturur.

İlk 3 yıl, beyin kurulumunun büyük bölümü gerçekleşir. Daha sonraki yıllar, bu ilk 3 yılın üzerine şekillenir. Burada sağlam temel oluşturacak bir ortam sağlamak öncelikli olarak ebeveynlerin sorumluluğundadır. Çocukların ilk öğretmenleri ebeveynleridir.

KindyROO seansları haftalık olarak gerçekleşir. Ebeveyn ve çocuğun beraber katıldığı derslerde eğitmenlerimiz tarafından hareketler yaptırılır ve bunların önemi anlatılır.

KindyROO eğitmenleri üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olup, gerekli formasyonu almış, KindyROO sistemi ve programıyla ilgili Avustralya’dan gelen eğitmenler tarafından eğitilmiş kişilerden oluşur.

Merkez tarafından, düzenli olarak sınava tabi tutulan eğitmenlerin deneyim ve bilgileri her sene yenilenerek onaylanır.

Daha da önemlisi tüm eğitmenlerimiz, erken dönem çocuk gelişiminin önemini bilen, bu konuda kendisini geliştiren, motivasyonu yüksek, çocuklarla çalışmaktan keyif alan, vizyonlu kişilerdir.

Her hafta derslerde öğrenilenler ebeveyn tarafından evde çocuğuyla beraber tekrar edilmelidir. Evde yapılan tekrarlar ve düzenli olarak seanslara devam edilmesi, bu sağlam temelin oluşturulmasında büyük kolaylık sağlar. KindyROO, dünya çapında bir motor gelişim programını ebeveynlere aktararak çocuklarının gelişimini kendilerinin gerçekleştirmesini sağlar.

Bu kadar işi çocuğa nasıl yaptıracağız sorusu kafanızda canlanıyor olabilir. Sistemin sihirli tarafı da buradan geliyor. Hem ebeveynler hem de çocuklar için tüm bunlar iple çekilen, mutlu ve eğlenceli saatler! Hatta belli bir yaştan sonra evdeki tekrarlar, çocuğunuzun başrolü aldığı bir şova dönüşüyor!

egitmen-egitimi

her-zaman-mutlu

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın