KindyROO EĞİTİMİ NEREDE VERİLİYOR?

KindyROO’ya özel merkezlerde ebeveyn çocuğuyla beraber seanslara katılır. Fakat gelişim sürekli tekrar ile sağlanır. Bu yüzden öğrenilenler düzenli bir şekilde evde tekrarlanmalıdır.

Merkezlerimiz temiz, sağlıklı, rahat, keyifli ve eğlenceli ortamlardır. KindyROO’da, uzman eğitmenler eşliğinde, eğlenceli bir öğrenme atmosferinde ebeveynlerimizi bilinçlendirir, çocuklarımızın gelişimine destek oluruz.

Merkezlerimizin serbest alanlarında seans dışındaki zamanlarında hem anneler hem çocuklar sosyalleşme ve paylaşım zamanları geçirirler.

KindyROO Eğitimi dışında her merkez, atölyeler, seminerler gibi farklı destekler de sağlamaktadır. Detayları her merkezin yetkilisinden öğrenebilirsiniz.

egitim-nerede-veriliyor

KindyROO SİSTEMİ NEREDE DOĞDU?

Australia_flag_map Avustralya menşeili KindyROO programının kurucusu bir hemşire ve öğretmen olan Margaret Sassé’dir. Program, 30 yılı aşkın süredir dünyada onlarca ülkede uygulanmaktadır.

Margaret Sassé, 1950’lerde başladığı çalışmalarını azimli kişiliği sayesinde şekillendirerek ve aldığı başarılı sonuçlar ile harmanlayarak bu programı oluşturmuştur. Program, 1983 yılında günümüzdeki formatına getirilmiştir. Dünyanın onlarca ülkesinde yüzlerce şubesi vardır.

KindyROO, bilimsel ve sistematik bir program olduğundan dolayı, programın birebir uygulanması büyük önem taşır.

KindyROO Türkiye’de biz bu konuya en yüksek hassasiyeti göstererek Avustralya tarafından gönderilen programı aynı şekilde uyguluyoruz.

Böylece Türkiye’deki çocuklarımıza, uluslararası arenada kendisini kanıtlamış bir gelişim programı ile genetik potansiyellerinin en üst seviyesine çıkabilmeleri için destek oluyoruz.

turkiye-capinda
Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın