A. Ogan İbrişim
KindyROO Türkiye
Kurucusu ve Genel Müdürü

Merhaba, ben Ogan İbrişim. Türkiye ve Kıbrıs’ta birçok şubesi olan KindyROO Türkiye’nin Ana Franchise Sahibi ve Genel Müdürü’yüm. İnsanların saygı ve sevgi dolu bir toplumda yaşamalarını isteyen ve bunun başlangıcının çocuklarımızın eğitiminde olduğuna inanan bir kişi olarak Avustralya’da deneyimlediğim KindyROO sistemini ülkemize getirme kararı aldım.

Melbourne Avustralya’da bulunan Swinburne University of Technology’de aldığım İşletme ve Japon Dili ve Edebiyatı Çift Lisansından sonra, bilgisayarların oyundan farklı amaçlarla da kullanılabileceğini fark ederek bilişim sektöründe farklı firmalar ile çalıştım. En son Hewlett Packard’da çalışırken ülke özleminin ağır basması ile Türkiye’ye geri döndüm. Askerlik hizmetimi bitirdikten sonra her vatandaş gibi ülkemize nasıl yararlı olup Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda ileri gidebiliriz sorusuna cevap ararken, daha önceden veli olarak oğlumu götürdüğüm ve ondaki gelişimleri ilk elden tecrübe ettiğim KindyROO sisteminin eğitimlerini alarak 2004 yılında Türkiye Ana Franchise sahibi oldum.

Masamda oturmadığım zamanlarda beni oyuncakçılarda gelişim oyuncaklarını incelerken, şubelerde işletmeciler, eğitmenler ve veliler ile görüşürken, “daha ne yapsak ve bu sistemden bütün çocuklar faydalanabilse” konulu toplantılar yaparken, yönetim kurulunda olduğum spor kulübünün ringinde yetiştirip desteklediğimiz şampiyonlar ile Muay Thai yaparken, müzik grubum ile stüdyoya girip bateri çalarak Rock’n Roll yaparken, veya en zevk aldığım aktivite olan oğlum Demir ve eşim Zeynep ile birlikte “ne olursa olsun ama birlikte olsun” felsefesi ile gülüp eğlenirken bulabilirsiniz.

İşinden keyif almak, işi ile insanların hayatlarına dokunabilmek, onları geliştirmeye katkıda bulunabilmek anlatılamayacak derecede büyük bir haz. Bunun getirdiği motivasyon ile, tüm çalışma arkadaşlarımın da paylaştığı ortak vizyonumuzu gerçekleştirmeye çalışacağız: bir gün herkes KindyROO’lu olacak!

Saygı ve Sevgilerimle,

A. Ogan İbrişim
KindyROO Türkiye Kurucusu ve Genel Müdürü

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın