KindyROO Programları

Doğum Öncesi Bebek

İşitsel, dokunsal ve vestibüler uyaranlar, daha anne karnındayken bebeği geliştirmeye başlar. KindyROO anne adaylarına bebeklerini doğmadan geliştirmeye başlayacakları müzikli, danslı, eğlenceli bir program sunuyor.

BabyROO

Bebeğinizin 6 haftalıktan 1 yaşa kadar olan dönemini kapsar. BabyROO, ilk yıllarda kritik öneme sahip olan refleksler, beslenme, görsel, işitsel ve motor gelişim gibi konularda destek verip ebeveynlere yardımcı olur.

KindyROO

1-5 yaş arası dönemi kapsar. Çocuğunuzun fiziksel, nörolojik, zihinsel, sosyal gelişiminin en hızlı olduğu ve sonraki hayatı için temellerin atıldığı bu dönemde KindyROO, çocuğunuzun sistematik ve eksiksiz gelişimini destekler.

Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık

3-5 yaş anaokuluna destek, 5-6 yaş ilkokula hazırlık programıdır. Birçok gelişmiş ülkede 5 yaş çocuklarının %30’una yakını gelişimsel risk altında bulunuyor. KindyROO, okul çağına gelene kadar çocuğunuzun gereken tüm becerileri kazanmasını sağlar.

Şube Aktiviteleri

kindyroo_adana

Değerli velilerimiz, Yeni dönemin ilk semineri 28 Eylül perşembe günü saat: 18.15 te gerçekleşecektir.

Gündemde yer alan konular:

⭐0-6 yaş gelişim dönemleri ve iletişime etkileri ⭐Bu dönemde karşılaşılan en önemli iletişim krizleri nelerdir? ⭐Karşılaşılan krizler yönetilebilir mi? ⭐İki yaş karmaşasinda ebeveyn neler yapabilir.

Günlük yaşamdan aklınıza takılan soruları not alıp, seminerde uzmanımıza sorabilirsiniz. Seminerimiz Uzman Psikolog / Psikoterapist Pedagog – Aile Danışmanı Dilara Pepedil tarafından KindyROO Adana’da gerçekleşecektir.

Kontenjan sınırlı olduğundan lütfen yerinizi ayırtmayı unutmayınız

İletişim: 0322 234 00 43

Görüşmek Dileğiyle KindyROO Adana Ekibiniz 😊

 

 

 

Diğer Aktivitelerimizden Fotoğraflar

 

KindyROO_Adana_Aktiviteler (24)

KindyROO_Adana_Aktiviteler (23)

KindyROO_Adana_Aktiviteler (21)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KindyROO_Adana_Aktiviteler (17)

KindyROO_Adana_Aktiviteler (20)

KindyROO_Adana_Aktiviteler (15)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın