KindyROO Antalya şubemiz, Antalya Lara Bölgesinde 2014 Eylül’den beri faaliyet gösteriyor. 400 metrekarelik geniş bir alanda bulunuyoruz. Bu alanda çocukların rahatça oyun oynayabilecekleri bir bahçe, derslerimizin yapıldığı güvenli, hijyenik eğitim ve ekipman odalarımız, aynı zamanda eğitim sonrası serbest zamanda çocukların sosyalleşmelerine olanak sağlayan güvenli oyun odamız mevcuttur.

Şubemizde üniversite mezunu olan, KindyROO Eğitmen Eğitimi almış öğretmenlerimiz, alanında deneyimli psikoloğumuz ve temizlik personelimiz çalışıyor.

antalya-lara-kindyroo-002

8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

BabyROO için haftada 1 gün 1 saat, diğer KindyROO programları için haftada 2 gün 2 saat veya 1 gün 1 saat seçenekleri bulunuyor. Eğitime ek olarak kayıtlı ailelerimiz, haftada 1 gün 1 saat serbest zaman etkinliğinden faydalanabiliyorlar.

Çalışan anneler için Cumartesi günleri seanslarımız mevcuttur.

KindyROO programlarının yanı sıra, haftanın 3 günü yaş gruplarına uygun oyun gruplarımız ve haftada 2 gün, her hafta değişen konu ve materyalleriyle atölye faaliyetlerimiz, bu alanda deneyimli öğretmenimiz eşliğinde devam ediyor.

KindyROO Antalya şubemizde derslerimiz eğitimli, güler yüzlü kadromuzla birlikte, samimi ve güvenilir bir ortamda veriliyor.

Evşen Yüceer

KindyROO Antalya
İşletme ve Eğitim Müdürü
Merhaba. İsmim Evşen Yüceer. 1980 yılında Ankara doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden mezun oldum.

2001-2011 yılları arasında bankacılık sektöründe çalışırken beni manevi olarak daha çok tatmin edecek bir iş yapma isteği ile çocuklarla çalışma kararı aldım.

Bankacılık kariyerimi bırakarak; 2011 yılında okul öncesi alanında hizmet veren bir eğitim kurumunda yönetici olarak çalışmaya başladım. 2013 yılında Love to Play Oyunevi’ni kurdum.

Çocuklarla çalışmanın ve onlara bir şeyler katmanın tadına vardıktan sonra, iyi nesiller yetiştirmeye katkıda bulunmak için daha kapsamlı ne yapabilirim mantığıyla çıktığım yolda KindyROO ile tanıştım. Sadece oyun, eğlence ve sosyalleşme değil, sistematik ve bilimsel bir gelişim programı olduğunu görünce aradığımın tam olarak bu olduğunu anladım ve 2014 Eylül ayında KindyROO’yu devralarak bu güzel aileye katıldım. Her geçen gün, daha da çok keyif alarak çalışmaya devam ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

İletişim

İletişim Bilgileri

Çağlayan Mah. 2007 Sk. No:7 Muratpaşa-Antalya

0242 316 93 07

lara@kindyroo.net

Facebook

Instagram

Bize Ulaşın

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın