2018-2023 yılları arasında Çiftehavuzlar da hizmet verdiğimiz Şubemiz yeni yerinde Erenköy Bağdat Caddesi üzerinde, Ekim 2023 tarihi itibari ile 5 yıllık tecrübesi ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

  KindyROO programı, Avustralya kökenlidir. Fizyoterapistler, görme, denge ve hareket, işitme konusunda uzmanlaşmış bilim insanları ve doktorlar tarafından bilimsel temellere dayalı olarak, beynin gelişim sistematiğine göre hazırlanmıştır.

   Alt yapısı ile kendini ispat etmiş uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programıdır. 30 yılı aşkın süredir dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur.

    6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

     KindyROO Bağdat Caddesi şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır.

      Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

       Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 1er seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır.

        Çalışan ebeveynlerimiz için cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur.

         Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

          Şubemiz de hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

           KindyROO Bağdat Caddesi şubemiz toplam 260 m2 bir alanda geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Merkezimizde 80m2 lik eğitim ve 60m2 lik oyun salonumuz mevcuttur.

            KindyROO Bağdat Caddesi’nin şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan

            • Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir,
            • AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir,
            • MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir,
            • KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir,
            • KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde at binip, farklı hayvanlar ile oynayabilirler.

             Çocuklarımıza özel hazırlanmış tuvaletler, bu alışkanlığın kazandırılmasını eğlenceli hale getirirken, emzirme odamız ebeveynlerimizin hayatını kolaylaştırıyor.

              Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir!

               Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.

                En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle,

                 KindyROO Bağdat Caddesi Ekibi

                 Öyküm Kaynak

                 Öyküm Kaynak

                 Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

                 Merhaba, ben Öyküm Kaynak. Çiftehavuzlar şubesinin kurucusuyum ve KindyROO Türkiye merkez ofis ile proje bazlı çözüm ortağı olarak çalışmaktayım.

                 Otelcilik ve Turizm eğitimimi tamamladıktan sonra, uzun yıllar köklü firmaların üst yönetim birimlerinde çalıştım. Hamilelik sürecimin sonlarına doğru iş hayatını bırakma kararı alarak, oğlumla ilgilenmeye başladım.

                 2013 Ekim ayında, oğlum Erdem 3 aylık olduğunda, erken çocukluk döneminde kendisine faydalı olabilecek bir şeyler ararken, doktorumuzun tavsiyesiyle KindyROO Ataşehir ile veli olarak tanıştım. O zamanlar, etkinlikler ve oyun grupları ile KindyROO sistemi arasındaki farkı bilmiyordum. Oğlumla birlikte katıldığımız KindyROO seansları sayesinde, doğum sonrasında yaşanan o belirsizlik ve yetersizlik süreçlerinde sürekli destek gördüm. En doğru bilgileri alarak hem bilinçli hem de keyifli ve kaliteli zaman geçirmeyi bilen bir ebeveyn haline geldim. Bunların yanı sıra, Erdem ile derslerde paylaştıklarımız, aramızdaki bağı daha da güçlendirmeye başladı.

                 Çok eğlendiğimiz ve çok öğrendiğimiz bu süreçlerde programın çocuğuma olan faydaları gözle görülür ve ölçümlenebilir oldu. Oğlumun parklardaki hareket kabiliyetinden, sosyal ortamlardaki özgüveninden ve davranış biçimlerinden, tüm anneler bunun nasıl olduğu ile ilgili sorular sorar olmuştu. Bununla birlikte sistem o kadar çok içime işledi ki, çocuklarını KindyROO’ya götürmeyen aile kalmaması gerektiğini düşünmeye başladım.

                 Çünkü hayatın temel atma dönemi olan 0-6 yaş aralığında KindyROO alt yapısı ile yetiştirilen neslin, daha başarılı, özgüvenli ve sorgulayıcı bireyler haline gelebileceklerini gözlemledim. Bu yüzden KindyROO ailesine 2015 yılında Ataşehir şubesinin ortağı olarak velilerimize hizmet vermek amacıyla dahil oldum. KindyROO yolculuğuma 2017 – 2018 yılları arasında, KindyROO Türkiye merkez ofis ile ortak çalışmalar yaparak devam ettim. Süregelen bu görevimin yanı sıra 2018 yılı Eylül ayı itibariyle açılacak olan KindyROO Çiftehavuzlar Şubesini kurdum.

                 Yepyeni şubemizde, Bağdat Caddesi ailesi olarak, siz değerli velilerimiz ve sevgili çocuklarımızla beraber olmaktan mutluluk duyacağız.

                 Sevgilerimizle...

                 Web Tasarım Düzenleme