KindyROO Güneşli Şubesi, Eylül 2018 tarihi itibariyle faaliyete geçecek olan yenilenmiş konsepti ve sıcak ortamıyla tüm aile ve çocuklarımızla buluşacaktır. Merkezimiz Yenibosna Garden Hill Sitesi’nde, Basın Ekspres’e 2 km, metro ve diğer ulaşım kanallarına da oldukça yakın, merkezi bir lokasyondadır.

istanbul-bahcesehir-kindyroo-061

Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli olan ve 30 yılı aşkın süredir dünyada halen birçok ülkede uygulanmakta olan bilimsel anlamda kendini ispat etmiş bir erken dönem çocuk gelişim programıdır. 6 haftalık bebeklerden 5 yaşına kadar olan tüm bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

KindyROO Güneşli şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılacaktır.

Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans paket seçenekleri bulunan şubemizde tüm üyeler paket seçenekleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır ve bu da çocukların daha fazla sosyalleşmelerine imkân sağlayacaktır.

Çalışan ebeveynlerimiz için cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur.

Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini çocuk gelişimi, psikoloji, beden eğitimi ya da öğretmenlik üzerine almış kişilerden oluşmaktadır ve bunlara ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır. Eğitmenlerimize seanslara girmeden önce uzun süre asistan öğretmen olarak girip bol bol pratik ve gözlem yapma olanağı tanınmaktadır. Velilerimiz tarafından en çok takdir gören konulardan biri de eğitmenlerimizin sahip olduğu deneyim ve donanımdır.

KindyROO Güneşli şubemiz toplam 300 m2 bir alanda 2 katlı, geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Şubemiz ayrıca önündeki bahçe alanıyla açık havada oyun imkânı da sunmaktadır.

Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme dersleri için randevu almanızı önemle rica ederiz.

En kısa sürede görüşmek dileğiyle,

Şube Sahipleri

 

Fatma Demirbaş İsbir

KindyROO Güneşli
Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

Merhabalar, Ben Fatma Demirbaş İsbir. KindyROO Güneşli şubesi ortağı ve İşletme Müdürüyüm. Evli ve 1 çocuk annesiyim. Dokuz Eylül Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezunuyum. İş hayatıma Milli Savunma Bakanlığı’nda başlayarak, özel sektörde kurumsal bir firmada İnsan Kaynakları ve İdari İşler Sorumlusu olarak devam ettim.

KindyROO ile tanışmam, oğlumla bir etkinlik ararken gerçekleşti. Oyun grubu ararken “daha fazlası” ile karşılaştık. Bu programa daha önceden başlamış olan oğlumla yaşıt çocukların gelişim ve özgüven seviyeleri beni şaşırtmıştı.

Şimdi ise kurumsal iş hayatını geride bırakmanın ve KindyROO Güneşli şubesi olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın hayatına dokunacak olmanın heyecanı içerisindeyim.

Sevgilerle…

İletişim

İletişim Bilgileri

Yenibosna Mahallesi, Eski Edirne Yolu Caddesi, Garden Hill D Blok 51 D Bahçelievler-İstanbul

0212 999 76 61

0537 594 33 63

gunesli@kindyroo.net

Facebook

Instagram

Bize Ulaşın

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın