KindyROO Kozyatağı Şubesi, daha çok çocuğa ulaşabilmek ve gelişimlerine katkıda bulunabilmek için 2019 tarihinde faaliyete başlamıştır. Merkezimiz Kozyatağı Inonu caddesiyle Sahrayicedit minibus yolunun kesistigi noktada Kadikoy Ilce Emniyet Mudurlugunun tam yan binasindadir.

Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli ve 30 yılı aşkın dünyada uygulanan resmi destek ve onay almış olan bir gelişim programıdır.6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar olan bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de çok eğitici içeriğe sahiptir.

8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

Eğitmenlerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve KindyROO eğitmen eğitimi almış, güler yüzlü, motivasyonu yüksek kişilerden oluşuyor.

Geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Merkezimiz hem doğayı hem de çocuğunuzun sağlığını ve sizin sağlığınızı korumak için ekolojik temizlik maddeleri ile dezenfekte edilmektedir. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle,

istanbul-florya-kindyroo-010

Şube Sahipleri

Pınar Horasanlı Gökalp

KindyROO Kozyatağı
Şube Kurucusu ve Eğitim Müdürü
Merhaba, ben Kindyroo Kozyatağı şubesi işletme müdürü Pınar Horasanlı Gökalp.Lisans eğitimimi İTÜ uçak mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra endüstri ve örgüt psikolojisi üzerine yüksek lisans yaptım. Öğretmenlik hayatıma uçuş okullarında teorik bilgi öğretmeni olarak başladım ve Özyeğin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak devam ettim.Can ve Mert adında iki oğlum var. İkinci oğlum Mert sayesinde Kindyroo ailesi ile tanıştım ve oğlumda gözlemlemiş olduğum fiziksel, ruhsal ve duygusal gelişimindeki ilerleme ile Kindyroo eğitim sistemine olan inancım daha da artmış oldu. Bu eğitimin daha çok kişiye ulaşması amacı ile yeni bir şube açmaya karar verdik ve Kindyroo Kozyatağı şubesi olarak sizleri eğitimlerimize beklemekteyiz. Sevgiler,

İletişim

İletişim Bilgileri

Merdivenköy Mahallesi, Yelkenli Değirmen Sokak No:13 A/0 Kadıköy - İstanbul

0216 575 01 57

0532 572 71 61

kozyatagi@kindyroo.net

Bize Ulaşın

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın