KindyROO Tarabya şubemiz, Sarıyer’in kalbinde Tarabya mahallesinde, ulaşımı oldukça kolay olan, yeşillikler içindeki Şalcıkır Caddesi üzerinde bulunmaktadır; şubemiz Aralık 2018 tarihinde hizmete girecektir.

Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli olan ve 30 yılı aşkın süredir dünyanın birçok ülkesinde uygulanmakta olan, bilimsel anlamda kendini ispat etmiş bir erken dönem çocuk gelişim programıdır.

Şubemiz sizleri ve çocuklarınızı evinizde hissetmenizi hedefleyerek; hem eğlenceli hem güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. 100 m2 büyüklüğündeki seans salonumuzda programa özel hazırlanan ve her hafta değişen ekipmanlar ile gelişim gruplarına göre 8 farklı seviyede programlar uygulanacaktır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılacaktır.

BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık adı altındaki programlarda 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları seanslar, her hafta kendini yenileyen temaları ile eğlence ve eğitimi harmanlayan derin bir içeriğe sahiptir.

Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır. Çalışan ebeveynlerimizi düşünerek cumartesi günleri de seanslarımız mevcuttur.

Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır. Son derece donanımlı, iletişim kabiliyeti yüksek ve özenle seçilmiş eğitmenlerimiz KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; sizin ve çocuğunuzun sağlık ve güvenliğinin titizlikle gözetildiğinden emin olabilirsiniz.

50 m2’lik oyun alanımız yeni konseptiyle çocuklara çok daha eğlenceli bir ortam sunmaktadır. KindyROO çocukları, seansların öncesi ve sonrasında bu yeni KindyROO Kasabası’nın tadını çıkarabilirler. İçinde oyunlar oynayabilecekleri KindyROO evi, tamir aletleriyle meraklı minikleri bekleyen AtölyeROO, MarketROO’daki meyve-sebzeler, KindyROO Cafe mutfağında bulunan malzemeler, hem eğlenmelerine hem de el becerilerini geliştirmeye imkan verecektir. Kısacası KindyROO Kasabası’ndaki yeni aktivitelerle şanslı Kindyroo çocukları eğlencenin tadını çıkarırken hem sosyalleşecek hem de hayal güçlerini geliştirecekler.

Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir!

Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.

En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle,

KindyROO Tarabya Ekibi

Duygu Darik

KindyROO İstanbul Tarabya
Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

Merhaba. Ben Duygu Darik. Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha sonraki yıllarda İstanbul Üniversitesi Pazarlama Yönetimi yüksek lisansını tamamladım. Çeşitli sektörlerin yurtdışı pazarlama departmanlarında görev aldığım profesyonel çalışma hayatıma, Ocak 2017’de kızımın doğmasıyla bir süre ara verdim.

Kızımın dünyaya geleceğini öğrendiğimden beri, davranış üzerine çevremdekilerden birçok tavsiye alırken, öğrenmenin temeli olan hareket ile ilgili desteğe ihtiyacım olduğunu fark ettim. Araştırmalarım sonucu deneme seansına katıldığım birkaç kurum sonrası KindyROO’da karar kıldım. KindyROO’da ilk deneme seansına girdiğimde neden bir oyun grubundan daha fazlası olduğunu apaçık anlamıştım. Seans sırasında eğitmenlerin verdiği ayağı yere basan hedefler, altı dolu bilgiler, bunun yanı sıra kızımın eğlenerek öğrenmesi bir ebeveyn olarak beni çok tatmin etmişti.

Kızımın ve diğer çocukların KindyROO’daki gelişimleri ve mutlulukları, verilen eğitimin sağlam temeller üzerine kurulu olması bu şubeyi açmamda beni tetikleyen en önemli unsurlardandı. Bu sebeple, öğretmenlik eğitimi aldığım yıllardan beri içinde eğitim-öğretim ve çocukların olduğu bir mesleği yapma isteği ve tanıştığım bu eşsiz programın daha çok aileye ve çocuğa ulaşması düşüncesi ile Tarabya şubesini açarak KindyROO ailesinin bir parçası olmaya karar verdim.

Son olarak hem bir veli hem bir eğitimci olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; 0-6 yaş eğitimi çocuğunuz için yapacağınız en büyük yatırımdır. Gelin bu değerli vakti hep birlikte KindyROO’da değerlendirelim.

Görüşmek Dileğiyle,

Duygu Darik

İletişim

İletişim Bilgileri

Tarabya Mahallesi, Şalcıkır Caddesi No:211 Sarıyer - İstanbul

0212 223 03 10

0530 923 50 17

tarabya@kindyroo.net

Facebook

Bize Ulaşın

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın