KindyROO Mavişehir şubesi, Ağustos 2019’da aileler ve çocuklar ile buluşmaya hazırlanıyor.

Bir oyun grubundan daha fazlası olan KindyROO, ebeveyn ve çocuğun yaşa uygun gruplarda eğlenerek öğrendiği bir gelişim programıdır. 35 yılı aşkın, 15’den fazla ülkede şubeleri olan KindyROO 2005 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet göstermekte.

6 hafta ile 6 yaş arasındaki çocukların ebeveynleri ile katıldıkları KindyROO programı eğlenceli, hareketli ve öğretici içeriği ile erken çocukluk döneminde tüm gelişim alanlarını destekler ve potansiyellerini en üst düzeye çıkarmayı hedefler.

KindyROO Mavişehir’de 8 farklı yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakın zamanda “Doğum Öncesi Bebek” programımızda başlayacak.

300 m2 alana yerleşmiş olan merkezimizde seanslar haftada 1 veya haftada 2’den (bir ana ve bir tekrar ders) oluşmakta olup birer saat sürüyor. Hafta içi 5 gün saat 09:00-18:00 arası ve Cumartesi 10:00-16:00 arası seanslarımız mevcuttur. Grupların başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor. Ayrıca yıl içerisinde velilerimize yönelik çocuk gelişimi ve eğitimi konusunda seminerler verilmektedir.

Bunların yanı sıra, KindyROO Kasabası’nda çocuklarımız MarketROO, AtöyleROO, CafeROO ve KindyROO Evi’nde sosyalleşebilir, kitap okuyabilir, alışveriş yapıp, tamir edebilir.

Deneme seansı oluşturmak ve diğer atölyelerimiz hakkında bilgi almak için sizleri merkezimize bekliyoruz.

 

KindyROO Mavişehir Ailesi

Elçin Genç

KindyROO İzmir - Mavişehir
Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

Merhaba, ben Elçin Genç. KindyROO Mavişehir Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü’yüm. Yaşar Üniversitesi İngilizce Rehberlik bölümünden mezun olup Chambridge Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Pedagojik formasyonu aldım. En büyük hayalim olan 6 yıllık öğretmenlik hayatımda 0-10 yaş arası çalışmalarda bulundum. Bu süreçte Uluslararası İngilizce Öğretmenliği ve Montessori eğitimleri aldım. Uzun yıllar EÇEV’de gönüllü olarak çalışmakta olup, eğitime destek vermenin en temel yurttaşlık görevi bilinciyle etkinlikler sürdürmekteyim. Bir çocuğun doğumdan itibaren göstermiş olduğu gelişimin bir parçası olmak, bir öğretmen için tarifi olmayan mutluluktur.

İki yeğenim olduktan sonra erken eğitimin getirilerini birebir deneyimleyerek, hayati önem taşıdığına inandım. Daha fazla aile ve çocuğa ulaşabilmek adına yaptığım araştırmalar beni KindyROO ailesi ile tanıştırdı. 0-6 yaş çocuklar için yapılabilecek en büyük yatırım. KindyROO bunun için en doğru adres.

Sevgilerimle.

İletişim

İletişim Bilgileri

Yalı mahallesi, 6518. Sokak No:29/Mavişehir - İzmir

0232 999 95 97 - 0539 828 95 97

mavisehir@kindyroo.net

Bize Ulaşın

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın