KindyROO Alkent2000 şubemiz, Demir La Vida Sitesinde bulunmaktadır ve 550 m2’lik geniş bir alana sahiptir.

  Şubemizde, parkurları her hafta Avustralya’dan gelen programa göre değişen 90 m2’lik iki ekipman alanı ve 35 m2’lik üç adet minder alanı mevcuttur. Ders öncesi ve sonrası vakit geçirebileceğiniz 140m2’lik sosyal alanımız ise KindyROO çocuklarının arkadaşlarıyla oynayıp, eğlenceli vakit geçirirken sosyal ilişkilerini geliştirebilecekleri KindyROO Kasabamızı ve farklı yolculuklara çıkarırken dil gelişimini destekleyen onlarca kitabin bulunduğu KindyROO Kütüphanemizi içerir. Kullanılan oyuncakların hepsi yüksek standartlarda olup çocuk gelişimi için essizdir. Göle bakan 80m2’lik arka bahçemizde ise yetiştirdiğimiz meyve, sebze ve çiçeklerle doğal bir ortam sunuyoruz.

   6 aydan 6 yaşa kadar olan programımızda 8 farklı gelişim seviyesi vardır. BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır. Çocuk gelişim uzmanları, çocuk doktorları, fizyoterapistler ve görme-duyma üzerine araştırmalar yapan bilim insanları tarafından bilimsel temellere dayanarak hazırlanan ve her hafta değişen programımız yine yetkin eğitmenler tarafından uygulanmaktadır. Kadromuz psikolog, ergoterapist ve çocuk gelişim uzmanından oluşup her biri özel KindyROO Eğitimini tamamlamıştır. Siz çocuğunuzla keyifli vakit geçirirken, her hafta gelişimini takip edip dönem başında ve dönem sonunda KindyROO Milestones Gelişim Testini uyguluyoruz.

    Şube temizliğinde hassas, çevre dostu temizlik ürünleri kullanmakla beraber buharlı temizleyiciyle bütün yüzeyleri yüksek ısıyla düzenli olarak temizliyoruz. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; sizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

     Ders seçeneklerimiz haftada 1 gün 1 saat, haftada 2 gün 1’er saat olup sosyal oyun alanında dilediğiniz kadar vakit geçirebilirsiniz. Siz ve çocuğunuz için güzel anılar biriktirebileceğiniz keyifli bir ortam sağlamak ve çocuğunuzun gelişiminde size destek olmak en büyük hedefimiz. KindyROO’yu deneyimlemek isterseniz deneme dersi için randevu almanızı rica ederiz.

      Sizleri tanımayı sabırsızlıkla bekliyoruz,
      KindyROO Alkent2000 Ekibi

      Nazlı Bakaner

      Nazlı Bakaner

      Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

      Merhaba, ben Nazlı Bakaner. KindyROO Alkent 2000’nin şube kurucusu, işletme ve eğitim müdürüyüm. Çocuk gelişimi bölümü sayesinde edindiğim akademik bilgiler, oğlumun doğumuyla birlikte bireysel tecrübeye dönüştü. O doğduktan sonra onun sağlıklı gelişimi için düşündüklerim, araştırdıklarım ve uyguladıklarım çoğunlukla ev ortamında olduğumuz için yetersiz geliyordu. Aklımdaki ‘Daha fazla ne yapabilirim?’ sorusuna detaylı araştırmalarım sonucunda bulduğum cevap KindyROO’ydu. Nörolojik, psikolojik, duygusal gelişimini motor hareketlerle destekleyen aile katılımlı bir sistem olmasıyla ilgimi çekmişti. Başladığımız günden itibaren KindyROO’nun eğlendirici ve bilgilendirici programını deneyimledikçe; programın bilimsel, kapsamlı ve çocuk gelişimi için eksiksiz olduğunu fark ettim. Sadece oğluma değil bana da keyif veriyor, oğlumdaki değişimi ise herkes fark ediyordu. Programın bir sene velisi olduktan sonra kendi bölgemdeki ailelerin de bu deneyimi yaşaması ve çocuklarıyla kaliteli zaman geçirmesi isteğiyle bu yönde yolculuğuma başladım. 0-6 yas arası bebeklik ve erken çocukluk döneminin bir insanın bütün yaşamının temelini oluşturan bir zaman dilimi olduğunu bilerek ulaşabileceğim her bir bireyin gelişiminde faydalı olmak en büyük amacım.

      Bilinçli aileler olarak çocuğunuza desteğinizde KindyROO programı ışığınız olsun. KindyROO Alkent2000 de görüşmek dileğiyle…

      Web Tasarım Düzenleme