KindyROO Sakarya şubemiz, anaokullar bölgesindeki Aystown Yaşam Merkezinde Nisan 2020 tarihinde faaliyetine başlamıştır.

  KindyROO programı, Avustralya kökenlidir. Fizyoterapistler, görme, denge ve hareket, işitme konusunda uzmanlaşmış bilim insanları ve doktorlar tarafından bilimsel temellere dayalı olarak, beynin gelişim sistematiğine göre hazırlanmıştır. Alt yapısı ile kendini ispat etmiş uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programıdır. 30 yılı aşkın süredir dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur.

   6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

    KindyROO Sakarya şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır. Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 1er seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır. Çalışan ebeveynlerimiz için cumartesi ve Pazar günleri seanslarımız da mevcuttur. Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

     Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz. KindyROO Sakarya şubemiz toplam 215 m2 kapalı alanıyla açık geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Merkezimizde 100m2 lik eğitim ve 50m2 lik oyun salonumuz mevcuttur. KindyROO Sakarya’nın şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir, AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir, MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir, KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir, KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde at binip, farklı hayvanlar ile oynayabilirler.

      Merkezimiz tamamen çocuklar düşünülerek eğlenceli ve güvenli şekilde tasarlandı. Çocuklarımıza özel hazırlanmış tuvaletler, bu alışkanlığın kazandırılmasını eğlenceli hale getiriyor. BabyROO derslerinin de gerçekleştirildiği alanımızda bulunan bebek bakım odası ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor.

       Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir! Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.

       Sercâna Yüce Akkaya

       Sercâna Yüce Akkaya

       Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

       Lisansımı Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde tamamladıktan sonra yine Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Temel İslam Bilimlerinde yüksek lisans eğitimimi de tamamladım.

       Alanımda beş yıl lise, ortaokul, ilkokul ve okul öncesi bölümlerinde öğretmenlik yaptıktan sonra bir evlat sahibi oldum ve görevime ara verdim.

       Oğlumun gelişimi ve eğitimi ile ilgilenirken KindyROO'ya rastladım ancak Sakarya'da bir merkezi olmadığı için internet aracılığıyla etkinlik, aktivitelere ulaşabildiğim kadar evde uygulamaya başladım ve oğlumun gelişiminde ilerleme olduğunu fark ettim.

       0-6 yaş aralığının çocukların gelişimi açısından önemi ve bir çocuk değil bir insan yetiştirdiğimizin bilinciyle tüm ailelerin böyle bir merkeze ihtiyaç duyacağı ve benim gibi arayış içinde olan aileleri mutlu edeceğini düşünerek KindyROO ailesine katılmaya karar verdik.

       Bizlere emanet olan evlatlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarabilme imkanı sağlayan KindyROO ile çocuklarımızın gelişip büyümesi en büyük dileğimiz.

       Web Tasarım Düzenleme