KindyROO, Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla uygulanabilecek bir franchise sistemidir ve diğer işletmelerle kıyaslandığında kolay bir iş modeline sahip, yatırımını kısa sürede çıkartan ve doğru oturtularak başlandığında hızla yol kat eden bir iş modelidir ve her şeyden önemlisi işletmeci açısından da çok keyiflidir.

KindyROO Türkiye olarak bu kapsamda şube bazında franchise veriyoruz. KindyROO Franchise’ı alarak ailemize katılan tüm işletmecilerimize, temeli 1950’lere dayanan programımız ile çocuk gelişimi üzerine edindiğimiz bilgileri ve 2005 yılında başlayan Türkiye operasyonumuz ile işletme alanındaki deneyimlerimizi, bünyemizdeki profesyonel ekipler aracılığıyla paylaşarak her alanda tam destek sunuyoruz.

Bu sayede en sorunsuz şekilde, olabilecek en kısa sürede ve uzun vadeli bir yaklaşımla optimum maliyetler ile doğru, hızlı ve sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz.

Franchise başvurusu yapanlarda aranan özellikler:

Temelde bu sektörle ilgili kişiler olmak avantajdır – okul öncesi eğitim programları ile ilgili tecrübe tercih sebebi olmakla beraber, kaliteli servis anlayışına ve güçlü insan ilişkilerine önem veren, sadece bir iş değil, faydalı bir iş yapmak isteyen, ve bu sektörde kariyer edinmek isteyen kişiler hedef işletmecilerimizdir.

Şube açmak için gerekli alan:

Program, ekipman zamanı ve minder zamanı olarak ikiye ayrıldığı için, her iki bölümün aktiviteleri için ayrı ayrı alanlara ihtiyaç vardır. Bu aktivitelerin gerçekleştirilebileceği 1 (veya daha fazla) katta, minimum 120 m2lik bir alana ihtiyaç vardır. En az 60m2 bölümsüz bir alanı olması kaydıyla, mekan odalı olabilir ama tercih edilmez.

Bunun yanı sıra bahçe, bekleme odası, müdür odası, emzirme odası vb gibi odalar eklenerek şube büyütülebilir. Kapasite artırımı için birden fazla eğitim salonu oluşturularak aynı anda daha fazla ders yapılabilmesi sağlanır. Yer seçiminde ana merkez onayı verirken, olası problemleri franchise alanla paylaşır ancak yaptırım yapmaz.

Minimum 120 m2 olarak belirtilmiş olsa da geçmiş deneyimlerimiz doğrultusunda 150-250 m2 boyutlarında açılmış olan şubelerimizde kapasite hızla dolmakta ve 2 sene zarfında daha büyük bir yere taşınma ihtiyacı doğmaktadır. Bu şartlar göz önüne alındığında 350 m2 ve üzeri merkezler daha uzun vadeli bir yatırım imkânı sunmaktadır.

Sizlerle tanışabilmemiz ve franchise dokümanlarımızı paylaşabilmemiz için franchise@kindyroo.net adresine kısa bir özgeçmişinizi içeren ve açmak istediğiniz bölgeyi belirteceğiniz bir e-posta gönderebilirsiniz.

KindyROO’dan Franchise almak istiyorsanız franchise@kindyroo.net adresine kısa bir özgeçmişinizi içeren ve açmak istediğiniz bölgeyi belirteceğiniz bir e-posta gönderiniz.

Dilerseniz 0850 466 54 63 numaralı telefondan bu konuyla ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Franchise ad web sitesi

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın