KindyROO, Türkiye’nin her yerinde rahatlıkla uygulanabilecek bir franchise sistemidir. Diğer işletmelerle kıyaslandığında kolay bir iş modeline sahip, yatırımını kısa sürede çıkartan ve doğru oturtularak başlandığında hızla yol kat eden bir iş modelidir. Ayrıca işletmeci açısından da mânevi tatmini yüksek, eğlenceli ve kazançlı bir iş imkânıdır.

KindyROO Türkiye olarak bu kapsamda şube bazında franchise veriyoruz. KindyROO’dan Franchise alarak ailemize katılan tüm işletmecilerimize, temeli 1950’lere dayanan programımız ile çocuk gelişimi üzerine edindiğimiz bilgileri ve 2005 yılında başlayan Türkiye operasyonumuz ile işletme alanındaki deneyimlerimizi, bünyemizdeki profesyonel ekipler aracılığıyla paylaşarak her alanda tam destek sunuyoruz.

Bu sayede en sorunsuz şekilde, olabilecek en kısa sürede ve uzun vadeli bir yaklaşımla optimum maliyetler ile doğru, hızlı ve sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlıyoruz.

Franchise başvurusu yapanlarda aranan özellikler

Temelde bu sektörle ilgili kişiler olmak avantajdır – okul öncesi eğitim programları ile ilgili tecrübe tercih sebebi olmakla beraber, kaliteli servis anlayışına ve güçlü insan ilişkilerine önem veren, sadece

bir iş değil, faydalı bir iş yapmak isteyen, ve bu sektörde kariyer edinmek isteyen kişiler hedef işletmecilerimizdir.

Şube açmak için gerekli alan

Bir KindyROO şubesi için ortalama 250-350 m2 alana ihtiyaç vardır. Şubelerimizde her biri 70-80 m2 olan 2 adet eğitim salonu, 50-60 m2 bekleme/oyun odası, sekreterya, ofis, emzirme odası, 2 adet tuvalet, mutfak, depo gibi bölümler bulunur.

Sizlerle tanışabilmemiz ve franchise dokümanlarımızı paylaşabilmemiz için franchise@kindyroo.net adresine kısa bir özgeçmişinizi içeren ve açmak istediğiniz bölgeyi belirteceğiniz bir e-posta gönderebilirsiniz.

KindyROO Franchise ile ilgili bilgi almak için

franchise@kindyroo.net adresine kısa özgeçmişinizi içeren ve açmak istediğiniz bölgeyi belirteceğiniz bir e-posta gönderiniz.

0850 466 54 63 numaralı telefondan bu konuyla ilgili bize ulaşabilirsiniz.

 

KindyROO Ailesi

 

Web Tasarım Düzenleme