2024 yılında faaliyete başlayan KindyROO Tuzla şubemiz, 3 adet eğitim salonu ve 75 m2 serbest oyun alanından oluşan 270 m2’lik bir alanda hizmet vermektedir.
KindyROO, 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar olan çocukların motor ve nörolojik gelişimini en üst seviyeye çıkarmak için hazırlanmış eğlenceli bir gelişim programıdır. Ebeveynler çocuklarıyla birlikte 8 farklı yaş grubuna göre belirlenmiş seanslara katılır. KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

KindyROO Tuzla şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır.
Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır.

Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

KindyROO Tuzla şubesi çocukların ve ebeveynlerin rahat edeceği, keyif alacağı, kendini güvende hissedeceği şekilde tasarlanmıştır. Tasarım özelliklerinden, kullanılan malzemelerine, kat planından güvenlik ve temizlik prensiplerine tüm detaylar çocukların mutluluğu ve gelişimi üzerine kurulmuştur.

KindyROO Tuzla’nın şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan:
• Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir,
• AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir,
• MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir,
• KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir,
• KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde farklı hayvanlar ile oynayabilirler.
Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir!
Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.

En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle, KindyROO Tuzla Ekibi

Ecem Akbulut

Ecem Akbulut

Şube kurucusu / İşletme Yöneticisi

Merhaba, ben Ecem Nur Akbulut. KindyROO Tuzla kurucusu ve işletme müdürüyüm. 2016 yılından beri mimarlık yapıyorum. Kızım doğduktan sonra mesleğime ara verip tüm ilgimi ve vaktimi ona vermek isterken, beraber sosyalleşebileceğimiz, oynayabileceğimiz ve öğrenebileceğimiz bir program arayışına girdim. KindyROO ile kızım sayesinde tanıştım. Kızım 13 aylıkken KindyROO programına katıldık ve olumlu etkilerini hem kızımızda hem kendimizde birebir deneyimledik. KindyROO yalnıza bir oyun grubu değil, bilimsel temellere dayanan bir gelişim programıydı. Keşke daha erken tanışsaymışız derken, sizlerle ve bebeklerinizle erkenden tanışmak için KindyROO Tuzla şubesini açmaya karar verdik. Benim de bir anne olarak en büyük önceliğim çocuklarımızın potansiyellerine ulaşabilmeleri için elimizden geleni yapmak.
Tüm çocuklarımızın KindyROO ile büyümesi dileğimle…

Şubemizin Instagram Paylaşımları
Web Tasarım Düzenleme