KindyROO Nilüfer Şubesi, Ocak 2020 tarihi itibariyle faaliyete geçmiş olup, konsepti ve sıcak ortamıyla tüm aile ve çocuklarımıza hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz Özlüce okullar bölgesinde, 19 Mayıs Mahallesi’nde, merkezi bir konumdadır.

  Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli olan ve 30 yılı aşkın süredir dünyada halen birçok ülkede uygulanmakta olan bilimsel anlamda kendini ispat etmiş bir erken dönem çocuk gelişim programıdır. 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar olan tüm bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

   KindyROO Nilüfer şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

    Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans paket seçenekleri bulunan şubemizde tüm üyeler paket seçenekleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır ve bu da çocukların daha fazla sosyalleşmelerine imkân sağlayacaktır.

     Çalışan ebeveynlerimiz için Cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur.

      Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini çocuk gelişimi, beden eğitimi ve fizyoterapi alanlarında tamamlamış kişilerden oluşmaktadır. Bunlara ek olarak KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

       KindyROO Nilüfer şubemiz toplam 315 m2 bir alanda geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanlarıyla, çocuğunuz ile birlikte huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Kayıtlı öğrencilerimiz 80 m2’lik oyun alanımızda diledikleri zaman sosyalleşmek için merkezimize gelebilirler. Çocuklarımız, ekolojik hijyen ürünleriyle temizlenen şubemizde gönül rahatlığıyla oyun oynayabilirler.

        Pazartesiden Cumartesiye haftanın altı günü 09:00-18:00 saatleri arası açık olan şubemizde deneme dersleri için randevu almanızı önemle rica ederiz. Merkezimize gelerek çocuğunuzun gelişimine yapacağınız yatırım dolayısıyla siz değerli velilerimizi tebrik ederiz.

         Şimdi söyler misiniz lütfen: ‘Çocuklarınızdan daha değerli ne olabilir ki?’

          En kısa sürede görüşmek dileğiyle,

          Erdal Özmen

          Erdal Özmen

          Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

          Merhaba, ben KindyROO Nilüfer şube kurucusu ve işletme müdürü Erdal Özmen. 21 yıllık sınıf öğretmeniyim. Çeşitli sivil toplum örgütleriyle ortak hareket ederek, toplumsal dönüşüm için elzem olan eğitim projelerinde gönüllü olarak çalıştım ve aktif olarak çalışmaya devam ediyorum. Çünkü bir düşünürün dile getirdiği “Bir yıl sonrasını düşünüyorsan, tohum ek. Ağaç dik, on yıl sonrasıysa tasarladığın. Ama düşünüyorsan yüz yıl ötesini; halkı eğit o zaman.” sözünün değerli olduğunu düşünüyorum.

          Bunca yıllık meslek hayatımda çocuklarla geçirdiğim her an birbirinden değerli ve özel deneyimler yaşattı bana. Bundan yaklaşık 11 ay önce kızımın dünyaya gelmesi, yaşamımıza ayrı bir heyecan ve mutluluk kattı. “Yaşamda çocuğumuzdan daha kıymetli ne olabilir?” sorusuyla başlayan süreçte, kızımızın eğitimi için girdiğimiz arayış, bizi KindyROO ailesinin bir parçası haline getirdi.

          0-6 yaş aralığının çocuğun gelişim sürecindeki öneminin farkında olarak, çocukların bu süreci sağlıklı yaşayabilmeleri adına uluslararası alanda güvenilirliği kanıtlanmış, bilimsel araştırmalarla desteklenmiş bir programa sahip KindyROO Nilüfer şubemiz 2020 yılı Ocak ayı itibariyle sizlere hizmet vermeye başlayacaktır.

          Çocuklarımızın geleceğine yatırım için sizleri de aramızda görmek isteriz.

          Sevgilerimle,

          Web Tasarım Düzenleme