KindyROO Florya Şubesi, daha çok çocuğa ulaşabilmek ve gelişimlerine katkıda bulunabilmek için Eylül 2015 tarihinde faaliyete başlamıştır. Merkezimiz Beşyol Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olup İstanbul Aydın Üniversitesi’nin yanındadır.

Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli ve 30 yılı aşkın dünyada uygulanan resmi destek ve onay almış olan bir gelişim programıdır.6 haftalık bebeklerden 5 yaşına kadar olan bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de çok eğitici içeriğe sahip.

8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

Eğitmenlerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve KindyROO eğitmen eğitimi almış, güler yüzlü, motivasyonu yüksek kişilerden oluşuyor.

Geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Merkezimiz hem doğayı hem de çocuğunuzun sağlığını ve sizin sağlığınızı korumak için ekolojik temizlik maddeleri ile dezenfekte edilmektedir. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle,

istanbul-florya-kindyroo-010

Şube Sahipleri

Florya-Tugba

Tuğba Özbek

KindyROO Florya
Şube Kurucusu ve Eğitim Müdürü
Merhaba, ben Tuğba Özbek. KindyROO Florya şubesinde Eğitmen ve Eğitim Müdürü olarak görev almaktayım. Lisans eğitimimi Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve aynı zamanda State University of New York’ta Liberal Studies bölümlerini bitirerek tamamladım. ABD’de New Burgh Free Academy ve Türkiye’de Özel Eğitim Kurumları’nda 5 yıl öğretmenlik yaptım.

Sonrasında Ayşe Öykü isminde bir kız çocuğuna sahip oldum ve böylece KindyROO ile tanıştım. Hem bir anne hem de bir eğitimci gözüyle KindyROO eğitiminin mümkün olduğunca çok çocuğa ulaştırılması gerektiğini düşünerek bu işi yapmaya karar verdim. Doğru bir karar verdiğimi her geçen gün daha iyi anlıyorum.

Sevgilerimle,

Florya-Tulin

Tülin Arvas

KindyROO Florya
Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü
Merhaba ben Tülin Arvas. KindyROO Florya şubesinin İşletme Müdürüyüm. Bahçeşehir Üniversitesi Matematik ve Bilgisayar bölümünü bitirdikten sonra bankaların genel müdürlüklerinde aktüerya departmanında görev aldım.

Çocuklara olan ilgim dolayısıyla bu sektöre yöneldim. Uzun araştırmalarım sonucunda, kapsamlı içeriği ve kanıtlanmış başarıları ile KindyROO’nun en doğru kurum olduğuna karar verdim. Her geçen gün burada çalışmanın keyfini yaşıyor ve daha iyi nesiller yetiştirmeye katkıda bulunmanın manevi tatminini hissediyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

İletişim

İletişim Bilgileri

Beşyol Mah. Fabrikalar Cad. No:1 Ortadoğu Gazetesi Binası 1. Kat Florya-İstanbul

0212 573 98 63

0535 515 15 81

florya@kindyroo.net

Facebook

Instagram

Bize Ulaşın

 

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın