KindyROO Florya Şubesi, daha çok çocuğa ulaşabilmek ve gelişimlerine katkıda bulunabilmek için Eylül 2015 tarihinde faaliyete başlamıştır. Merkezimiz Beşyol Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olup İstanbul Aydın Üniversitesi’nin yanındadır.

  Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli ve 30 yılı aşkın dünyada uygulanan resmi destek ve onay almış olan bir gelişim programıdır.6 haftalık bebeklerden 5 yaşına kadar olan bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de çok eğitici içeriğe sahip.

   8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

    Eğitmenlerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve KindyROO eğitmen eğitimi almış, güler yüzlü, motivasyonu yüksek kişilerden oluşuyor.

     Geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Merkezimiz hem doğayı hem de çocuğunuzun sağlığını ve sizin sağlığınızı korumak için ekolojik temizlik maddeleri ile dezenfekte edilmektedir. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

      Görüşmek dileğiyle,

      Ece Çetinkaya

      Ece Çetinkaya

      Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

      Merhaba ben Ece Çetinkaya. KindyROO Florya şubesinde idari işlerden sorumlu şube müdürü olarak görev almaktayım.

      Lisans eğitimimi Viyana Üniversitesi pedogoji bölümünde tamamladım. Viyana da çeşitli ilkokullarda 10 sene boyunca görev aldım. Bu dönem içerisinde otizm, down sendromu ve ileri zekalı grubundaki özel çocuklarla birebir çalışma fırsatı yakaladım.

      Sonrasında Türkiye'ye dönerek Eliza isminde bir kız çocuğuna sahip oldum. Bir eğitimci olarak, çocuğuma doğumdan itibaren en iyi desteği verebilmek için araştırmalarına başladım. Ekol niteliğindeki okulların okul öncesi programlarını araştırırken bu okullardan birinin yöneticisi bana KindyROO'dan söz etti. Kreş ve anaokulu grubuna KindyROO'ya devam etikten sonra gelen çocukların ne kadar farklı olduğundan ve sınıfta aktivite yaptırırken çocukları KindyROO'lu olan ve olmayan diye gruplamaları gerektiğinden bahsetti. Böylece KindyROO ile tanıştım. Programın Eliza'ya ve bana kısa sürede kattıklarını deneyimleyerek profesyonel olarak bu işin içinde olmak istedim.

      Hem annelik hem de uzun yıllar edindiğim eğitimcilik tecrübelerime dayanarak, KindyROO gibi kaliteli bir programın birçok çocuk ve ebeveyne ulaştırılması adına canla başla çalışmaktayız. İçinde bulunduğum KindyROO ailesiyle birlikte mutlu ebeveyn-çocuk yetişme felsefesi çerçevesinde büyüyerek ilerlemeyi hedefliyoruz.

      Sevgilerimle,
      Ece Çetinkaya

      Web Tasarım Düzenleme