28 Eylül 2015 tarihi itibariyle kapılarını ailelerimize açan şubemiz, Çayyolu bölgesinde, KindyROO eğitimi almış çocuk gelişimi ve okul öncesi alanında uzmanlaşmış kadrosuyla faaliyettedir.

  Şubemizin giriş katında bulunan bekleme salonunda seans saatinizin öncesinde ve seans bitiminden sonra keyif aldığınız oyuncaklarımız ve kitaplarımızla vakit geçirip, bir üst katta da parkur alan ve minder alandan oluşan eğitim alanımızda da çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun programımızın eğitimlerinden faydalanarak hem eğlenip hem de öğrenebilirsiniz.

   Şubemizde 8 farklı gelişim grubunda BabyROO ve KindyROO programlarını uyguluyoruz. Yakında Anaokuluna Destek, İlkokula Hazırlık ve Doğum Öncesi Bebek programlarını da kapsamımıza ekleyeceğiz. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

    Eğitmenlerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve KindyROO eğitmen eğitimi almış, güler yüzlü, motivasyonu yüksek kişilerden oluşuyor.

     Seanslarımız iki eğitmen rehberliğinde, haftada ortalama 1 saatlik sürede gerçekleşmektedir.

      Şubemizi, Çarşamba günleri 10:00-16:00 saatleri arasında kayıtlı ailelerimizin kullanımına açıyoruz. Bu sürede, ailelerimiz şubemize istediği saatte gelip dilediği kadar vakit geçirerek hem farklı gelişim gruplarımızdaki ailelerimizle etkileşim içerisinde olup hem de her hafta düzenli olarak değiştirmiş olduğumuz parkurumuzun etüdünü gerçekleştirebiliyorlar.

       Şubemiz Pazar günleri kapalı olup diğer günlerde ise saat 09:00-18:00 arasında hizmetinizdedir.

        Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretlerinizde randevu almanızı önemle rica ederiz.

        Ayşegül Kazan

        Ayşegül Kazan

        Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

        Merhaba ben Ayşegül Kazan. KindyROO Ankara Çayyolu kurucusu ve İşletme Müdürüyüm. Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi arkasından da Hacettepe Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldum.

        Birçok okul öncesi eğitim kurumunda Eğitim Koordinatörlüğü ve Sorumlu Müdürlük deneyimlerimden sonra 2007 yılında KindyROO ile tanıştım. 2 yıla yakın süre Ankara şubesinde ilk olarak Eğitmen Asistanı, sonrasında da Eğitmen olarak görevime devam ettim. Ardından 4 yıl; ilk yılımda Ankara, sonrasında İstanbul'da bazı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezlerinde Zihinsel Engelliler Eğitmenliği yaptım.

        Daha sonra, bir eğitmen olarak tadı damağımda kalan KindyROO serüvenime kaldığım yerden sırasıyla; merkez şubede eğitmen, Ataşehir şubesinde hem Eğitmen hem de Eğitim Koordinatörü, merkez ofiste Türkiye Eğitim Koordinatörü olarak devam ettim ve son olarak da Ankara'ya şube açma hayalimi gerçekleştirdim.

        Yıllar içerisinde programa katılan çocuklardaki değişime şahit oldukça KindyROO'ya olan inancım daha da pekişti. KindyROO'ya olan duygusal bağımın yanı sıra aldığım eğitimler ve girmiş olduğum seanslar sayesinde çok ciddi bir bilgi birikimi ve deneyim sahibi oldum.

        KindyROO benim yuvam oldu. Bu ailenin bir parçası olduğum için gururlu ve çok mutluyum.

        Sevgilerimle,

        Web Tasarım Düzenleme