KindyROO Beylikdüzü Merkez şubemiz, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan White Corner AVM’nin 1. katında 330 m2’lik geniş bir alan üzerinde Eylül 2018 tarihinde aileler ve çocuklar ile buluşacaktır.

  Diğer şubelerimizde olduğu gibi bu yeni KindyROO merkezi de tamamen çocuklarımızı düşünerek eğlenceli ve güvenli bir şekilde tasarlanmıştır. Her biri 90 m2 büyüklüğünde olan seans salonlarımızda programa özel hazırlanan ve her hafta değişen ekipmanlar ile gelişim gruplarına göre 8 farklı seviyede programlar uygulanacaktır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılacaktır.

   BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık adı altındaki programlarda 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları seanslar, 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile eğlence ile eğitimi harmanlayan derin bir içeriğe sahiptir.

    Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır. Çalışan ebeveynlerimizi düşünerek cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur. Ayrıca ailelerin ihtiyaç duyduğu diğer alanlarda da hayatınızı kolaylaştıracak yol arkadaşları olmayı hedefliyoruz.

     ‘Bir oyun grubundan çok daha fazlası’nı hedeflediğimiz gelişim programımız, akademik eğitimlerini ilgili branşlarda aldıktan sonra KindyROO Avustralya eğitmen eğitimlerini de tamamlamış son derece donanımlı ve özenle seçilmiş eğitmenler tarafından verilecektir. Deneyimlerinin yanı sıra güler yüzleri ve harika iletişim kabiliyetleri ile ailelerimize ve çocuklarımıza keyifli vakit geçirmek ve hayatlarına dokunmak için sabırsızlanıyoruz.

      Şubemizde bulunan 65 m2’lik oyun alanımız yeni konseptiyle çok daha eğlenceli bir ortam sunuyor. Kindyroo çocukları seansların öncesi ve sonrasında bu yeni Kindyroo Kasabası’nın tadını çıkarabilirler. Kindyroo evinin verandasında kitaplarını okuyabilir; AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir; MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir, KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilirler. Kısacası KindyROO Kasabası’ndaki yeni aktivitelerle şanslı Kindyroo çocukları eğlencenin tadını çıkarırken hem sosyalleşecek hem de hayal güçlerini geliştirecekler.

       Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

        Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir. Seans saatleri dışında olan ziyaretleriniz ve Kindyroo’yu merak ederek deneyimlemek isteyen ailelerimiz için düzenleyeceğimiz deneme dersleri için randevu almanızı önemle rica ederiz.

         En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle,

         KindyROO Beylikdüzü Merkez Ekibi

         Bilge Çelik

         Bilge Çelik

         Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

         KindyROO’ya bir vesile ile ulaşan ve Beylikdüzü Merkez ekibini tanımak isteyen tüm ailelerimize merhaba,

         Ben de sizler gibi, çocuğu için en faydalı bilgileri arayan ve bunları itinayla hayatına geçirmeyi gaye edinen bir anneyim. KindyROO ile tanışmadan önce, İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme diplomamın, University of California Irvine’da aldığım Uluslararası Yönetim eğitimi ve üzerine aldığım Proje Yönetimi diplomalarımın hakkını vermek üzere uzun yıllar Türkiye’nin alanında lider şirketlerinde Stratejik Planlama departmanlarında görev aldım. Özel sektörün bana kattıklarının yanı sıra aklımın bir köşesinde kalan özel ilgili alanım doğrultusunda da kendimi geliştirmeye devam ettim. Kızım doğduktan sonra bebeklik ve erken çocukluk döneminde edinilen motor becerilerin, onun nörolojik gelişimine ne kadar katkı sağlayacağının bilincinde olarak bir merkez arayışına girdim. Ve işte tam bu sırada KindyROO hayatımıza girdi.

         Derin’deki gelişimleri her hafta gözlemlerken programın içeriği ve altyapısı hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldum. Öğrendikçe kendimi bulduğumu, gelecekte kendimi görmek istediğim yeri fark ettim. Bunun için ‘5 yıl sonra kendinizi nerede görmek istiyorsunuz’ sorusuna ‘neden 5 yıl daha bekleyeyim ki!’ cevabını verdiğimi görünce hayatımın yönünü daha mutlu ve farkındalığı yüksek çocuklar yetiştirmek üzere eğitim ve öğretime çevirdim.

         Miladım olan bu kararda yeni hayatıma KindyROO ile devam ederken, Çocuk Gelişim Uzmanı olmak için de akademik eğitime adım attım. Bundan sonraki tüm hedeflerim, daha iyi bir toplum için faydalı bireyler yetiştirmek üzerine olacak. Kendimi keşfetmede ve bu adımı atmada bana ışık tutan KindyROO ailesine sonsuz şükranlarımı iletirim.

         Bizimle aynı sevinci ve heyecanı yaşamak isteyen tüm ailelerimizle tanışmak için sabırsızlanıyorum. KindyROO şarkılarını her duyduğunda Derin’in yüzünde yakaladığımız bu gülümsemeyi siz de yaşamak istiyorsanız en kısa zamanda sizleri Beylikdüzü’ndeki merkezimize bekliyoruz.

         Eğlenirken geliştiren KindyROO yolculuğumuzda görüşmek dileğiyle...

         Web Tasarım Düzenleme