KindyROO Halkalı şubemizin açılışı, 2020 Mart ayı başında planlanmıştır ve Küçükçekmece Belediye binasının karşısında oldukça merkezi bir konumda yaklaşık 300 m2 lik bir alanda hizmet vermektedir.

  KindyROO programı, 1950’li yıllarda Avustralya’da temeli atılmış, 1982’de günümüz formatında uygulanmaya başlamış; pedagoglar, çocuk doktorları, fizyoterapistler, hareket gelişim uzmanları, okul öncesi öğretmenleri, duyu bütünleme uzmanları gibi birçok alanda ileri gelen kişilerce hazırlanmış ve sürekli yeni gelişmeler doğrultusunda güncellenen bilimsel temelli bir programdır.

   40 yıla yakın süredir dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur.

    6 haftalık bebeklerden 6 yaşa kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

     KindyROO Halkalı şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır.

      Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

       Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 1er seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır.

        Çalışan ebeveynlerimiz için Cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur.

         Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

          Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir. Sizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

           KindyROO Halkalı şubemiz geniş ve aydınlık ortamında, güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuzla birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır.

            KindyROO Halkalı’nın şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan:

            • Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir,
            • AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir,
            • MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir,
            • KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir,
            • KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde farklı hayvanlar ile oynayabilirler.

            Çocuklarımıza özel hazırlanmış tuvaletler, bu alışkanlığın kazandırılmasını eğlenceli hale getirirken, emzirme odamız ebeveynlerimizin hayatını kolaylaştırıyor.

            Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir. Tanışma ziyaretleriniz ve KindyROO’yu merak ederek deneyimlemek isteyen ailelerimiz için düzenleyeceğimiz deneme dersleri için randevu almanızı önemle rica ederiz.

            En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle,
            KindyROO Halkalı Ekibi

            Melda Özyetkin Türkoğlu

            Melda Özyetkin Türkoğlu

            Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

            Merhaba, Ben Melda Özyetkin Türkoğlu. KindyROO Halkalı Şubesi kurucu ortağıyım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden 2007 yılında mezun oldum. 2007-2020 yılları arasında özel sektörde çalıştım. 2016 yılında oğlum Ozan'ın doğumu ile birlikte çocuk gelişimine olan ilgim ve merakım arttı . Şu anda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü 2.sınıf 2. dönem öğrencisiyim (2018-….)
            Oğlumun gelişimine katkı sağlamak için neler yapabileceğimi araştırırken bir kaç farklı kurum denedim. Ozan 2 yaşındayken KindyROO ile tanıştım. O her derste keyifle vakit geçirirken, bizler de anne baba olarak erken çocukluğun ne kadar da kıymetli ve önemli olduğunu öğreniyorduk. Her geçen gün ondaki gelişmeleri izlerken keşke daha önce KindyROO ile karşılasaydık dedik. ?
            Bir çocuğun gelişimine katkı sağlarken yüzündeki mutluluğu da görmek harika bir hazdı.İşte tam bu noktada neden biz de KindyROO'yu başka çocuklar ve ebeveynler ile tanıştırmayalım fikri ortaya çıktı.
            Bu mutluluğu sizlerle paylaşabilmek adına Meram Kılıç Eyiçıtak ve konusunda uzman olan Türkiye ekibi ile Halkalı’da bizler de bu yolculuğun bir parçası olmaya karar verdik.
            Sevgilerimle,

            Meram Kılıç Eyiçıtak

            Meram Kılıç Eyiçıtak

            Şube Kurucusu ve Eğitim Müdürü

            Merhaba, Ben Meram Kılıç Eyiçıtak. KindyROO Halkalı Şubesi kurucu ortağıyım. Evli ve bir çocuk annesiyim. Uludağ Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden 2005 yılında mezun oldum. 2005-2020 yılları arasında özel sektörde çalıştım. 2017 yılında kızım Umay'ın doğumu sonrası kurumsal hayat ile birlikte bambaşka bir dünyada anlam bulmaya başladım ve İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümüne kayıt oldum. Şu anda 2.sınıf 2. dönem öğrencisiyim (2018-….) Erken çocukluk döneminin önemini bilen ve sürekli öğrenmeye hevesli bir anne olarak KindyROO'nun bilimsel temele dayanan gelişim programı ile 2019 senesinde ortağım Melda sayesinde tanıştım. Program içeriğinin sadece çocuğu değil, ebeveyni ve çocuk ile arasındaki bağı da geliştirdiğini görünce gözlerim parladı ve yapmak istediğim işi buldum dedim. Geleceğimizin temeli olan en değerli varlıklarımızın hepsinin KindyROO programına dahil olmasını dilediğim ülkemizde, Halkalı bölgesinde bu hizmeti sunacak olmak benim için gurur verici. Heyecanla sizlerle buluşmayı bekliyorum. Sevgilerimle,

            Web Tasarım Düzenleme