Aşağıdaki filtreleri kullanarak, ilgilendiğiniz grubun (şube, yaş gibi) yorumlarını okuyabilirsiniz.

 • Sema Tan, Mühendis
  Ceyda Tan, 42 Ay

  Öncelikli gelişimi her konuda kendine güveni gösterdi. Yürürken adımlarını daha sağlam atarak başlayan bu gelişim, toplum içinde kendini ifade ederken çok sağlam bir özgüvene kadar ulaştı. Bedensel ve zihinsel farkındalığının seviyesinin yüksekliği her ortamda farkedilir hale geldi. Sevgilerimle.

 • Ayfer Özkan, Mühendis
  Eray Özkan, 34 Ay

  KindyROO ile yaklaşık 1,5 yıldır birlikteyiz. Gruplarımıza yeni bir öğrenci başladığında veya farklı çocuk grupları toplandığında (park, doğum günü vs.) gerek çocukların gerek ebeveynlerin farkı hissediliyor. Çocuklar hareket kabiliyeti , hareket refleks kontrolü , sosyal beceri (girişkenlik) paylaşım, sıra bekleme, komut / uyarı dinleme açısından çok farklı. Hem eğlenceli hem eğitici oyunlar oynarken, biz ebeveynler de KindyROO ekibinin olumlu, pozitif, yardımsever, şevk dolu yaklaşımları ve dersler sırasında verdikleri bilgiler ile kendimizi geliştiriyoruz. Bu programın şu iki açıdan fark yarattığına inanıyorum:
  Bilişsel gelişim (sorun çözme, deneme / hata yapma, özgüven, yeterlilik, sorumluluk bilinci) desteklemesi ve çok üzerine düşmediğimiz 5. duyumuz olan dokunma/hissetmeyi aktif kullanması. Sevgiler.

 • Yasemin Yapıcı Avcı, Muhasebe
  Ahsen Neva Avcı, 36 Ay

  Ahsen’le çıktığımız yolculuğumuzun 6. ayında yolumuz KindyROO ile kesişti ve birlikte çok güzel ilerledik. Ahsen’le birbirimize oldukça yabancıydık ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğini burada öğrendik. Birlikte hem eğlendik, hem öğrendik , hem de birbirimize nasıl davranmamız gerektiğini öğrendik. Farkındalıklarımızı artırarak karşılaştığımız krizleri daha kolay atlatmayı, çevremizle uyum içinde olmayı birbirimizi dinlemeyi öğrendik, uyum içerisinde iletişim kurmayı öğrendik. Kısacası 2,5 yılda biz sizden çok şey öğrendik. Bize kattıklarınız için teşekkürler.

 • Özgür Baha Uyumaz, Ticaret Müdürü
  İbrahim Mert Uyumaz, 24 Ay

  Okulunuza oğlumuzu güven içerisinde yolluyoruz. İki aylık süre zarfındaki gözlemlerimiz, yuvadaki ortamın sıcak oluşu, çalışanların misafirperver oluşu ve iç dekorasyonun çocuk güvenliğine uygun dizayn edilmiş olması, diğer yuvalardan daha farklı olmasını ve KindyROO’yu seçmemize etken olmuştur. Kısa sürede oğlumuzda değişiklikler görmüş olmamız bizi mutlu ediyor, öğretmenlerin çocuklarımıza karşı sabırlı ve ilgili olması çok güzel, umarım bu sabır ve ilgi sürekli olur. KindyROO’yu tercih ettiğimiz için çok memnunuz, devamlı olarak oğlumuzu yollamayı düşünüyoruz.

 • Hande Türker,
  Alya Türker, 22 Ay

  Alya 4 aylıktı KindyROO’ya başladığımızda. Aslında bir yanım bu tip bir programa başlamak için erken mi diye sorarken bir deneme dersine katıldık ve gerisi su gibi gelip geçti diyebilirim. Önümüzdeki ay 2 yaşında olacak Alya ve bu süreçte; derslerin içeriği, muadillerinden farklı parkur düzeni, eğitmenlerimizin yaklaşımı, okulun fiziki yapısı, keyifle katıldığımız müzik dersleri, burada edindiği arkadaşları derken KindyROO sarıp sarmaladı Alya’yı. Gitmediğimiz her gün ‘’KindyROO KindyROO’’ diye sızlanan, evden çıkarken ‘KindyROO çantasını’ ısrarla isteyen, arabada giderken yolunu tanıyıp ‘KindyROOOOOO’ diye bağıran, okulda ne yaptığını en çok da bir ritüel haline dönüşen minik salyangoz ve kalbini hevesle gösterip anlatan bir kızım var benim. Ufacıkken getirmeye başladığımız çocuklarımızın gelişimini, en çok da keyfini ve mutluluğunu görmek güzel. Alya’nın ilk okuluna teşekkürler ve sevgilerle…

 • Leyla Özge Peker, Memur
  Özgür Deniz Peker, 24 Ay

  Bebeğimizin hem görsel hem zihinsel gelişimine destek olan, özgüvenine destek olurken bana da nasıl zaman geçirmem gerektiğini gösteren gelişim süreci.

 • Ayça Söker, Ev Hanımı
  Masal Söker, 27 Ay

  19. ayında hayatının KindyROO ile tanıştık. İlk tanıştığımız günde de çok sevdik, sevenlerimize de hep anlattık anlarımızı, anılarımızı.

  Geçirdiğimiz zaman, kısa olmakla birlikte %100 kaliteli ve her anı dolu dolu ve bu yönüyle diğer okul ve eğitimlerden çok farklı. Hiç ummadığım bir anda, hiç umursamadığını ya da öğrenmediğini sandığım bir hareketi veya bir şarkıyı söylerken görmek beni çok mutlu ediyor.

  İyi ki tanışmışız KindyROO. Masal şuanda 27 aylık ve bugüne kadar Masal için yaptığım en iyi yatırım KindyROO. Tüm KindyROO ailesini çok seviyoruz.

 • Seçil Demirci, Öğretmen
  Can Çınar Demirci, 33 Ay

  Can Çınar KindyROO’ya başladığında 18 aylıktı. Başladığımız günden beri oluşan farklılığı gözlemliyorum. Oyun oynarken daha amaca yönelik hareket ediyor, komut alabiliyor, başladığı oyunu bitiriyor, sıra beklemesini biliyor, oyun-müzik ritmini yakalıyor. Parklarda oynarken daha bilinçli ayak hareketleri yapıyor. Dengesini ve pozisyonunu seçerek hareket etmeyi öğrendi. Tüm bunları 1,5 yıl burada öğretmenlerimizin bize öğrettiklerini ders dışında da uygulayarak sağladık.

 • Tuba Kömürcü Çağlar, Mali Müşavir
  Mina Çağlar, 36 Ay

  Çocuklar genellikle okula ilk başladıkları zaman okula pek gitmek istemezler. Burada ise tam aksine kızım her gece yarın okula gidecek miyim diye soruyor. Okulunu ve arkadaşlarını çok seviyor, tabi öğretmenlerimizi de. Teşekkür ederiz.

 • Cüneyt Nurettin Aytaç, Çiftçi
  Arslan Ali Aytaç, 23 Ay

  Çocuğum çok eğleniyor. Farkındalığındaki değişim oldukça önemli. Bununla beraber konuşma isteğinin oldukça ilerlediğini görüyorum. Derste işlediğiniz konuları, günlük hayatında da tekrarlıyor, kendi iradesi ile oynuyor, yineliyor, öğrenme isteği artıyor.

 • Gamze Soylu,
  Beren Soylu, 22 Ay

  KindyROO’ ya başlayalı yaklaşık 10 ay oldu ve bu süre içerisinde ciddi değişmler ve ilerlemeler kaydettik. Konuşma, kalem tutma, dinleme, kurallara uyma, bu becerilerin hepsi KindyROO sayesinde çok ilerledi. Burada olmaktan ve öğretmenlerimizden çok memnunuz.

 • Berna Duymaz Tatlıdil, Mühendis
  Ata Tatlıdil, 4 Ay

  KindyROO ya internet üzerinden ulaştım. Kaygı ve önyargılarım vardı. Ancak 3. haftamız bitti oldukça memnunum. Özellikle personel ilgi/alaka ve disiplininden çok memnunum. Bebeğimde ise, gözle görünür şekilde değişiminde hız artışı oldu.

 • Gökçe İlgar, Ev Hanımı
  Ezo İlgar, 30 Ay

  Ezo KindyROO’ ya başladığından beri daha girişken. Evde yaptığımız sosyal faaliyetler fazlalaştı. Bizim yemek yeme problemimiz vardı fakat artık okula geliyoruz diye yemeklerini bile zamanında yemeye başladı. Burada yaptığımız her aktiviteyi eve gidince defalarca kendi isteği ile tekrarlıyor ve gelen herkese anlatıyor. Okula severek ve isteyerek geliyor.

 • Senem Gezer, Ev Hanımı
  Berfin Mira Gezer, 19 Ay

  KindyROO ailesine bebeğim 9 aylık iken katıldık ve şu an 19 aylık Berfin Mira. Tek çocuk olmasına rağmen KindyROO daki eğitimlerimizden edindiğimiz tecrübelerden dolayı oyuncaklarını, eşyalarını paylaşıyor ve başka çocuklarla hiç sıkıntı çekmeden oyun oynuyor. Şu an Berfin-Mira 3 artı yaş eğitimi oyuncaklarıyla dahi oynayıp el becerilerini geliştirebiliyor. Okul öncesi olarak çok büyük faydasını gördük, hem evde hem de dışarda sosyallesme konusunda. Umarız okul zamanına kadar da devem ederiz. Bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

 • Didem Yazmacı, Yoga Eğitmeni
  Bade Yazmacı, 27 Ay

  Bu, KindyROO ile ikinci buluşmamız ve bundan çok memnunum. Çocuklarımı okula hazırlayan, zihinsel ve bedensel gelişimlerini destekleyen harika bir program. Tüm çalışanların her zaman güler yüzlü, sabırlı ve sevecen olması da en büyük şanslarımızdan biri. Sizlerle çocuk büyütmek daha kolay 🙂

 • Asiyan Ece Hoşnut, Öğretmen
  Çınar Efe Hoşnut, 42 Ay

  KindyROO nun kıymetli oğlum için bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Fiziksel güç gerektiren performanslarında değişim ve cesaretli tutumlarını gözlemliyorum. Bu durumun daha da iyi bir hale geleceğine inanıyorum.

 • Serap Şalk, Serbest Meslek
  Atlas Şalk, 36 Ay

  Ekipmanlarla yaptığı alıştırmalar sayesinde evde veya dışarda birçok hareketini daha güvenli ve kendinden emin yapabiliyor. Bunun dışında öğretmenleri ile olan aktivitelerin bir çoğuna katılım sağlamayıp evde de tekrar yapmak istemediğinden dolayı fayda sağlayıp sağlayamadığını anlayamıyorum ama genel olarak okula gelmek istiyor ve arkadaşları ile birlikte olmaktan mutlu, ileriki zamanlarda alışacağına inanıyorum. Ayrıca yapılan seminerlerden ve Pınar Hanım’la olan birebir görüşmelerden dolayı çocuğuma nasıl yaklaşmam gerektiğini ve nasıl bir yol izlemem gerektiği konusunda çok bilgi aldığımı da belirtmek isterim, bundan dolayı çok memnunum. Kendisine de ayrıca teşekkürlerimi iletirim.

 • Gülten Karatepe, Serbest Meslek
  Çınar Karatepe, 16 Ay

  İkinci ayımıza girdik ve hızlı bir değişim yaşıyoruz. Başlarda ebeveyin olarak, çok anlam veremediğimiz bazı şeylerin çocuğumuzun nasıl olumlu etkilediğini görüyoruz şimdi. Burada olmaktan mutluyuz. Öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.

 • Hasret Uğur, Mağaza Yöneticisi
  Naz Uğur, 30 Ay

  KindyROO’ ya arkadaşımın tavsiyesi ile Nisan 2015’ te başlamıştık. Okulların tatil olmasıyla birlikte ara vermek zorunda kaldık. 3 ay gibi uzun bir süre tatil yaptık. Daha sonra taşınma yüzünden verdiğimiz ara 5 ayı buldu. Ama bu 5 aylık sürede kızım sürekli okulu sayıkladı. Bütün tatil boyunca okulda öğrendiklerini anlattı durdu. Kızım 2 yaşında konuşmaya başlamıştı, şimdi çok güzel konuşuyor. Konuşulan her şeyi anlıyor. (Gizli bir şey konuşamıyoruz). Girdiği ortamlara çok çabuk uyum sağlıyor, kolayca arkadaş ediniyor. Çocuk parkına ilk gittiğimiz zamanlarda oyuncaklardan biraz korkuyordu. Okuldaki parkurlar sayesinde artık tüm oyuncaklara korkmadan binebiliyor. Ben bu olumlu özelliklerinde KindyROO’ nun katkısı olduğunu düşünüyorum.

 • İlknur Öztrak, Öğretmen
  Erva Sahra Öztrak, 18 Ay

  Her yaş grubuna göre eğitimlerin çok iyi bir sistemle düzenlenmesi harika. Eğitime ihtiyaç duyan fakat çocuğundan henüz ayrılmaya hazır olmayan anneler için harika kesinlikle tercih etmeleri gereken bir yer.
  Bir annenin dikkat ettiği en önemli şey olan temizlik ve hijyene maksimum derecede dikkat ediliyor.
  Oldukça profesyonel bir ekip. Bence başarılarını buna borçlular.
  En güzel kısmı da okulun kızımda yansımasını çok çabuk görüyorum. Öğrenme konusundaki gelişimini öğretmenlerimizin sevecen ve teşvik edici tutumlarına borçluyuz.

 • Ayşegül Taş,
  Deniz Aslan Taş, 16 Ay

  Tek başıma oğluma yeterli olmadığımı düşündüğüm noktada internet ortamında KindyROO ile tanıştım. Henüz ilk ayımızdayız. İlk zamanlar ortam ve dersleri reddeden oğlum zaman içinde yaşıtlarıyla iletişim kurmayı öğrendi ve zamanla daha da iyi olacağını düşünüyor tüm öğretmenlere ve yetkililere teşekkür ediyorum.

 • Merve Kaya, Öğretmen
  Ayşegül Doğa Kaya, 20 Ay

  Buraya gelmeden önce Ayşegül çok çekingen, yabancılardan korkan bir çocuktu. Sadece 5 hafta olmasına rağmen daha aktif, girişken olduğunu fark ediyorum. Burayı çok seviyor, burada çok eğleniyor. Evde de burada öğrendiklerini tekrarlıyor. Babasına halasına sürekli anlatıyor okulda yaptıklarını. Kişisel sosyal gelişimini olumlu yönde etkilediğini düşünüyorum. Ve bu durum beni çok mutlu ediyor. Ders içeriği olarak da çok memnumum. Ekipman bölümü, Ayşegül’ ün genelde korktuğu, çekindiği etkinliklerden oluşuyor, ama KindyROO’ ya başladığımızdan beri kendisi yapmak istiyor. Hoşuma gidiyor. KindyROO günlerini iple çekiyoruz.

 • Bihter Alizade Çulçi, Mühendis
  Mira Erna Çulçi, 16 Ay

  Öncelikle araştırarak kurumunuza gelmiştim. Ama geldiğimden dolayı çok memnunum. Çocuğumda sıra bekleme, uyum alışkanlıkları başladı. Kurumunuzun verdiği seminerler ayrıca ebeveynleri gerçekten eğitiyor ve hatalarımızı görmemizi sağlatıyorsunuz. İkinci çocuğum olursa eğer daha erken KindyROO ile tanışmış olacak. Eğitmenleriniz ve tüm çalışanlarınıza şimdiden teşekkür ederim.

 • Banu Tanuca, Grafiker
  Eda Tanuca, 48 Ay

  Bugüne kadar kızımızın gelişiminde en büyük katkıda bulunan kurumdur. Öğretmenlerimize çok teşekkür ederiz.

 • Müjde Altınel, Mühendis
  Erdem Altınel, 23 Ay

  KindyROO’ ya başlayalı yaklaşık 1,5 ay oldu. Ancak oğlumun başladığı zamanki haliyle şimdiki arasında ciddi farklar var. Öncelikli olarak grup uyumu, verilen komutlara uyarak tekrarlamasında çok gelişim gösterdi. Motor gelişiminin yanında sosyal gelişiminde de çok büyük bir ilerleme olduğunu fark ettim. Erdem annesiyle büyüyen bir çocuk olduğu için yabancılara karşı mesafeliydi ama hem eğitmenleriyle hem de grubundaki arkadaşlarıyla çok iyi anlaşıyor. Ayrıca, evde de okulda yaptığımız oyunları oynamak istiyor. Her gün okula gidecek miyiz diye soruyor. Burası hem çocuklar için harika bir merkez hem de biz ebeveynler için çok iyi bir eğitim akademisi. KindyROO’ ya teşekkür ederim.

 • Ayşe Yaşın, Ev Hanımı
  Ege Yaşın, 20 Ay

  Uygulaması basit oyunların, etkinliklerin çocuklar üzerindeki büyük etkisine tanık oldum burada. Gelişimi ve algısı için kesinlikle yararlı olduğunu düşünüyorum. Çocuk eğlenirken ebeveyn öğreniyor. Çocuk derste kısıtlı vakit geçiriyor fakat anneyle çok çok daha uzun bir zaman dilimini paylaşıyor. O yüzden davranışlarıma daha fazla dikkat etmem gerektiği bilincine ulaştım. İyi ki buradayız 🙂

 • Şeyda Gündüz, Öğrenci
  Yusuf Taha Gündüz, 22 Ay

  Öncelikle bize böyle bir program sunduğunuz için eşim ve çocuğumuz adına çok teşekkür ederim. Yaklaşık 4 aya yakın bir zaman böyle bir sistem içerikli eğitim yeri arıyorduk. İlaç oldunuz. Gerçekten teşekkürler, henüz kısa bir zaman oldu başlayalı, faydasını gördük mü? Fazlasıyla! İlk gördüğümüz değişim sosyalleşmesi oldu. Kalabalık yerlere giremiyor yaşıtlarımızla ilgilenmiyorduk. Çevremizdeki arkadaşların bile fark edebileceği bir aşama atladık. Şu an için çok memnunuz. Böyle de devam edeceğini umut ederek eğitimimize devam edeceğiz. Teşekkürler çok çok 🙂

 • Kadriye Yaşar, Modelist
  Hüseyin Yaşar, 30 Ay

  Öncelikle oğlum Hüseyin’e ve bana verdiğiniz katkılardan dolayı tüm çalışanlara sonsuz teşekkürler.
  İlk olarak başlarken çok kaygılıydım fakat verilen eğitim o kadar faydalı ve başarılı oldu ki oğlumu ve hatta kendimi tanıyamaz oldum. Oğlum eğleniyor, öğreniyor ve en önemlisi mutlu oluyor. Bu da bir anne için çok önemli. Yapılan tüm oyunlarla oğlum büyüyor, gelişiyor, hayata hazırlanıyor.
  Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Nur Hilal Şen, Mühendis
  İlknur Elif Şen, 25 Ay

  Kızım 8 aylıkken başladığımız, ilk okulumuz KindyROO. Emeklemesine, ilk adımlarına, ilk kelimelerine, cümlelerine ev sahipliği yapan okulumuz hayatımızda çok büyük bir yer tutuyor. Hem fiziksel hem de zihinsel olarak kızımın gelişimine katkısı ve akranları içinde yarattığı farkı görmek çok keyifli. Öğretmenlerimizin tecrübesi ve sıcak yaklaşımı okulumuzu vazgeçilmez kılıyor. Kızımın hayatı boyunca olumlu izlerini taşıyacağına inanıyorum. Burada bulunmak bizim için çok güzel. Bu fırsatı yakalayabilen tüm arkadaşlarımız için de çok mutluyum.

 • Burcu Kaya Erdem, Akademisyen
  Asmin Erdem, 26 Ay

  İlk birkaç derste kızımın uyum sağlayacağı konusunda tereddütler yaşasam da dördüncü dersten sonra KindyROO mucizesi ile tanışmaya başladık. Sadece farkına vararak KindyROO’da yardım istediğimiz noktalarda değil, çocuğumuza ilişkin olarak hiç farkında olmadığımız; buraya gelmesek büyük ihtimalle hiç farkına varmayacağımız konularda hem farkındalık sağlandı hem de konu ve/veya sorunları çözmeye dönük doğru iletişim biçimlerini öğrendik.

 • Ayşegül Kahya, Bankacı
  Nil Mira Kahya, 26 Ay

  Türkiye her anlamda çarpık bir ülke. Eğitim sistemimizden tutun da sosyalleşme dahil hemen her şey bir karmaşa içinde. Bu karmaşa ne yazık ki gözümüzden bile sakındığımız evlatlarımızı olumsuz etkilemekte. Sırf bu yüzden 2 ay boyunca ciddi bir araştırma içine girdim ve özellikleri olduğunu düşündüğümüz yavrumuz için özel bir eğitim platformu bulduk. KindyROO… Mira oldukça özel bir çocuk ve de hassas. KindyROO Mira için uygun bir alan. Hem zihinsel hem fiziksel gelişimini eğlenerek öğrenmesi açısından güzel fırsatlar sunuyor. Mira’ nın güven sorununu KindyROO ile çözdük diyebilirim. İkili ilişkimizi devamlı olumlu ve yüksek tutmak yaşam amacım. Ancak sizlerle bu durum bir tık daha öne çıktı. Çabuk öğrenen ve hevesli yapısı bizi zorlanmadan güzel bir noktaya ulaştırıyor. Anne ve bebek olarak mutluyuz 🙂 Evde tekrarları unuttuğumda beni uyaran bir kızım olması doğru yerdeyiz dedirtiyor bana.
  Çalışanların güler yüzlü olması da güzel. Sevgiler.

 • Figen Yılmaz Kaygısız, Ev Hanımı
  Nehir Ada Kaygısız, 27 Ay

  İyi ki tanımışım diyorum, ilk olarak fazlasıyla sorun yaşadık ve öğretmenlerimiz sayesinde atlattık, onlar olmasaydı çoktan pes etmiştim.Dersler çok verimli ve eğlenceli. Teşekkürler.

 • Çiğdem Aktaş, Kabin Memuru
  Uras Aktaş, 36 Ay

  Geçen sene bir arkadaşım tavsiye etmişti. Kulak ardı etmiştim. Gelip görmeden gerçekten diğer kurumlarla farkı ayırt etmek zor. Çocuğumun kendine olan özgüveninin ve gelişiminin olumlu yönde artış kaydettiğini görmek ne kadar doğru bir tercih yaptığımı destekliyor.

  Her çocuğun okul öncesi tanışması gereken bir kurum.Küçük oğlumu da mutlaka başlatmayı düşünüyorum. Herkese yürekten teşekkürler.

 • Funda Alçut, Ev Hanımı
  Kuzey Akçut, 32 Ay

  Oğlumun gelişiminde önemli yeri oldu. Konuşması, hareketleri daha bilinçli, dikkatli olmasını sağladı. En önemlisi de güler yüzlü, canlı, dinamik bir ekip karşımıza çıkıyor. Kendi evimiz gibi hareket ediyoruz. Memnun kaldım devamı da gelecek inşallah 🙂
  Her şey için teşekkürler.

 • Zübeyde Akaydın, Öğretmen
  Dağhan Atlas Akaydın, 23 Ay

  *Çocuğumun konuşma becerisi gelişti 🙂
  * Farkındalığı arttı 🙂
  * Uzun süreli bellek aktivleşiyor 🙂
  * Komutları daha iyi dinler oldu 🙂
  * Problemleri çözümleme ( bisikletinin önüne bir şey çıkınca, ya ayağıyla itiyor, ya inip kaldırıyor, ya da yolunu değiştiriyor. Eskiden beni çağırırdı.)
  * Buraya severek ve sevinerek geliyor. Sokağa girdiğimizde sevinç çığlıkları atıyor.Bu da beni çok mutlu ediyor 🙂
  * Dağhan buraya getirdiğim 2.çocuğum. Çünkü ilk çocuğumdaki kazanımlarımız çoktu.

 • Yrd.Doç.Dr. Pınar Bağçeli Kahraman, Akademisyen
  Ege Kahraman, 30 Ay

  KindyROO’yu tanımadan önce, eğitimci olmama rağmen, küçük yaş gruplarında bu tür eğitimlere pek gerek olmadığını düşünürdüm. Ancak KindyROO’yu takip etmeye başladığım andan itibaren, çocuklara evde bizim katabileceğimizden daha fazlasını gelişmelerine uygun olarak katabileceğine inanmaya başladım. Oğlumu ilk getirdiğim günden itibaren ise KindyROO’ya olan inancım daha da arttı.
  Oğlumun KindyROO’ya ilk günden itibaren severek gelmesi ve ayrılmak istememesi beni en çok etkileyen yanıydı. İlk zamanlar etkinliklere katılmasa bile evde kendi kendine yaptığını görmek, şarkıları ezberlediğini görmek, aktivite merkezinde yardıma ihtiyacı olmadan aletleri kullanabildiğini görmek, yeri geldiğinde malzemelerin toplandığına yardım ettiğini görmek beni her gelişimde daha da mutlu ediyor. Özlem, Meltem ve Buse Öğretmenlerin çocuklara yaklaşımları ve oğlumun onlara olan bağlılığı her geçen gün benim doğru karar verdiğimi destekliyor. En son 2,5 yaşındaki oğlumun denge tahtasında kendi kendine sağ-sol sallanabildiğni gördüm ve biliyorum ki bu yaşta ancak bu şeklide verilebilirdi.
  KindyROO oğlum için her gün sabırsızlıkla beklediği okulu oldu. Ahmet Amcası ve Öğretmenleri onun KndyROO’yu evi gibi görmesini sağladı. Bu yaş grubu ile yapılabilecek en iyi eğitim şekli bence. Ahmet Bey’e, Özlem, Meltem ve Buse Öğretmenlerine ilgileri, sıcaklıkları ve işlerini severek yaptıklarını için teşekkür ediyorum.

 • Songül Çaşka,
  , 54 Ay

  KindyROO ailesi ile tanışalı 2 yıl oldu. Öncelikle KindyROO Bursa ailesi sıcak yaklaşımları ve profesyonel davranışları sayesinde benim gibi evhamlı ve başından hiç ayrılmamış bir anneyi gelecek okul hayatı ile ilgili endişelerimden kurtardı 🙂 Bunun için çok teşekkür ederim.
  Kızım KindyROO’ya başladığından bu yana daha sosyal. Uyku problemimiz vardı. KindyROO’daki psikoloğumuzun yönlendirilmesiyle artık 21:30’da uyuyan bir kızım var. Okulumuzdan çok memnunuz kızım da ben de.

 • Cansu Ayan, Mimar
  Mira Ayan, 18 Ay

  KindyRoo Çayyolu ile kızım Mira 17 aylık iken yollarımız kesişti. Bu ve buna benzer bir program ararken internette tesadüfen karşıma çıktı ve hiç tereddüt etmeden hafta içi programa başladık. Tereddüt etmememin nedeni şu an 7 yaşında olan kızım Ada’nın da 6 aylık iken yine KindyRoo ve Ayşegül ile başlayıp daha sonra başka yerlerde farklı programlarla devam eden sürecin kızım üzerindeki etkilerini çok net görmem ile ilgiliydi.

  Farklı bir ortamda sosyal olarak yaşıtları ile olması, uygulanan program ile hem fiziksel hem de zihinsel olarak farkındalıklarının artması ilk etapta önemsediklerim. Bunun yanı sıra böyle bir programa dahil olmanın belli zamanda belli yerde olmak gibi disiplinleri de içinde barındırması dolayısıyla, o haftaki konuya yönelik hazırlık yapılması, programda uygulanan yöntem ve hareketlerin evde tekrarlanması, yani hayatın içinde olmak, farklı kişilerle farklı mekanlarda vakit geçirmek, müzik ve ritim ile bütün bunları desteklemek, programın önemsediğim yanları. Tabii önemli bir nokta da elbette programı uygulayan eğitmenler ve yeterlilikleri, programa hakim olmaları. Bu konuda Sevgili Ayşegül hem çocuklarla hem ebeveynlerle iletişimi içten, iyi ve saygın, zaten programa ve yaptığı işe son derece hakim. Dolayısıyla bu programda olmaktan çok memnunuz.

 • Didem Özata, Mühendis
  İpek Özata, 13 Ay

  Çevremizde fazla insan olmadığından son derece çekingen, insanlara dokunmayı bırakın, onlara yaklaşmayan bir kızım vardı. Havalar soğudu, park mevsimi bitti, eve kapanacağız ne yaparız derken KindyROO ile tanıştık. Deneme dersinde, çalışanların son derece nazik ve profesyonel yaklaşımları ile hemen başlamaya karar verdik. Yaklaşık 2 ay oldu ama değişim mükemmel. Çok daha girişken, kararlı, uyumlu ve yeniliklere açığız. Gelişimden çok memnunuz.

 • Ceren Özcan, Psikolojik Danışman
  Bade Özcan, 30 Ay

  Bu ailenin yeni ve maalesef biraz da gecikmiş üyelerindeniz. Okulumuzda 3-4 ders geçirdik. İlk dersten itibaren, kızımızın bedensel hareketlerinde gözle görülür değişiklikler gerçekleşti.Öncelikle kızım, bedensel aktivitelere karşı dirençli ve ürkekti. En basit hareketleri yapmaya bile korkuyordu. Şimdi bu direnç ciddi anlamda kırıldı. Artık bedensel kapasitesini fark etmeye başladı. KindyROO’da öğrendiğimiz hareketleri evde yapmaya istekli. Ayrıca farkına varmadan sağ – sol kavramını öğrenmeye başladı. ‘’Bunu ben yapabilirim’’ , ‘’Yardıma ihtiyacım yok’’ gibi cümleleri daha sık kullanır oldu. Umuyorum sürecin sonunda çok daha iyi bir yerde olacak.

  Yalnızca kızımda değil, çevremde önerdiğim ve artık bir KindyROO’lu olan çocuklar da duyularını ve bedensel kapasitelerini en üst düzeyde kullanır hale geldiler. Bir ebeveyn olarak, çocuğum için en iyi imkanları sunmak isterken bunu bilinçli, her adımı planlanmış ve belli bir standartta hizmet veren, şimdi doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum kaygısından uzaklaştıran bu sistemin içinde olmak çok doyurucu.

 • Tuğba Balcıoğlu, Ev Hanımı
  Ayşe Sare Balcıoğlu, 48 Ay

  İki yıldır devam etmekteyiz. KindyROO güzel bir aile; okul demiyorum. Tabi kızıma çocuğuma çok şey kattı. Geldiğimizde zıplamayı bile bilmiyorduk, tırmanmayı da. Ve en önemlisi asosyaldik. Şimdi maşallah buranın sayesinde oyun oynamayı, sosyalleşmeyi öğrendik. Daha akşam okulu temizlik açısından bir kez daha tebrik ettim. Çoğu kez çorapla katılıyoruz derslere ve aynı çorapları ertesi gün bile giyebilirsiniz, tertemiz. Her şey sterilize çok temiz aynı zamanda güvenilir bir ortam!!!

 • Emel Atalay, Ticaret
  Ali ve Hakan Atalay, 30 Ay

  Yoğun çalışan ve çocuklarıyla işe giden bir anne olarak KindyROO bize çok iyi geldi. Sevgi dolu ortamınızda, aile sıcaklığını bizlere yaşattığınız için teşekkür ediyorum.Sevgilerimle.

 • Elif Uysal, Ev Hanımı
  Kıvanç Uysal, 17 Ay

  Oğlum için okul aramaya başladığımda karşıma ilk KindyROO çıktı. Görüşmek için okula geldiğimde Ahmet Bey’in ve öğretmenlerin ilgisi o kadar güzeldi ki deneme dersine gelmek istedim. Deneme dersine geldim ve oğlumla çok iyi vakit geçirdik. Artık biz de KindyROO’lu olduk. 6. haftamız ve oğlumdaki değişiklikler gözle görülür. Ben bile şaşırıyorum. Evde bile oynama şeklimiz değişti. Daha eğitici oyunlar oynuyoruz artık. Oğlum için aldığım en doğru karar KindyROO’lu olmak. Katkılarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Gülseren Işık Salimov, İktisatçı
  Hazar Dağhan Salimov, 24 Ay

  Ayşegül hanımın güler yüzlü, çocukları seven ve alanında uzman kişiliği sayesinde oğlumuz Dağhan KindyROO’yu çok sevdi. Derslerde uyguladığımız eğitimleri evde de severek uygulamaya çalışıyor. Ankara’ya böyle bir okul açıldığı için çok mutluyuz. Ebeveyn olarak çocuğumuzla onun çok eğlendiği, eğlenirken öğrendiği ve kendini geliştirdiği oyunlar oynatarak biz de gelişiyoruz diye düşünüyorum. Teşekkürler.

 • Gülden Çelik, Ev Hanımı
  Ceylin Naz Çelik, 36 Ay

  İşimizin burada olması dolayısıyla ailelerimizden uzak bir şehirde yaşıyoruz. Bu yüzden kızımı yalnız büyütmek zorunda kaldım. Bir süre sonra anne bağımlısı bir çocuğumun olduğunu fark ettim. Evde o kadar çok vakit geçirmemize rağmen kızıma yetemediğimi gördüm. Böylelikle KindyROO ailesine katılma hikayemiz başlamış oldu. Bu büyük ve güzel aile ile tanıştıktan sonra Ceylin’de büyük ilerlemeler kaydettik. Kelime sayımız arttı. Arkadaşlarıyla daha düzgün iletişim kurmaya başladı. KindyROO’nun kızıma ve bana çok şey kattığına inanıyorum. İyi ki bu güzel aileye katılmışım. KindyROO ailesine bize kattıklarından ve emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • Seda Dindar, Öğretmen
  Kartal Dindar, 9 Ay

  KindyROO açıldığından beri BabyROO programına devam etmekteyiz. Bebeğimin fiziksel duyusal ve sosyal gelişimlerini çok net görebilmekteyiz. Programa başladığımızda bebeğim emeklemiyordu, oturamıyordu ve çevresine olan farkındalığı bu kadar fazla değildi. Program sayesinde fiziksel gelişim olarak yaşıtlarından daha ileride ve çok sosyal bir bebek oldu. KindyROO ailesine teşekkür ederiz. 🙂

 • Fatma Doğruyol,
  Mustafa Bulut Doğruyol, 0 Ay

  Eğitici, sıcak, çocukların keyif aldığı annelerin de paylaşımda bulunduğu harika bir yer. Oğluma çok şey kattı teşekkürler.

 • Nihal Çaylı, Bankacı
  Toprak Tuğra ÇAYLI, 4 Ay

  Bebeğim kreş yaşını beklemeden sosyal, farklı uyaranları olan, müzikli bir ortamda, eğitimli hocalar ve yaşıtlarıyla bir arada olduğu için çok güzel deneyimler yaşıyoruz. Bebeklerimizden ziyade ebeveyn eğitimini de esas alan KindyROO’da çok faydalı bilgiler tecrübe ediyoruz. Her anne – baba gibi bebeğimizi hayata en donanımlı şekilde hazırlamak için yaptığımız tercihi tüm anne – babalara tavsiye ederiz.

 • Merve Aydın, Ev Hanımı
  Zehra Aydın, 24 Ay

  Kızım Zehra 6 aylıktı Kindyroo’ya ilk başladığımızda. Evde sıkılmalar başlamıştı hareketli bir bebek olmamız ve sokağı çok sevmemiz dolayısıyla biz de böyle bir arayış içine girdik. İnternetten arayışa girdim ve ilk karşıma çıkan yer Kindyroo oldu. Müthiş bir ortamdı, 7-8 aylık sağ elini bilen çocuklar vardı. Eğitmenlerimizin desteği, sevgisi ve ilgisiyle biz de hızlarına yetiştik ve Zehra da 7 aylık sağ el deyince sağ elini sağ ayak deyince sağ ayağını kaldırıyordu. Yapılan masajlarla rahatlıyordu ve daha huzurlu bir bebek olmuştu. Kindyroo sayesinde her şeyi desteksiz yapabiliyorduk. Yapılan egzersizlerle dil gelişimimiz de oldukça hızlıydı. Kendi başımıza yemek yiyebiliyorduk. Şu anda Zehra 2 yaşında ve hala KindyROO’ya, artık Florya şubesinde devam ediyoruz. Bir şarkının nakaratını söyleyip aynı anda dans edip takla bile atabiliyoruz. En önemlisi de problem çözme becerimiz gelişti. Neden – sonuç ilişkimiz de. Örneğin sıcak bir bardağa dokunmuyor ya da kapıyı kapatırken elini çekip çekmediğini mutlaka kontrol ediyor. Tabii ki anne desteği de çok önemli. Biz çok memnunuz iyi ki karşımıza böyle bir kurum çıkmış, bizi yönlendiren eğitmenlerimiz var ve böyle çocuklar yetiştirebiliyoruz.

 • Pırıl Cengiz, Doktor
  Oğuz Cengiz, 24 Ay

  Yaklaşık 4 hafta önce KindyROO Ankara şubesini keşfettik. Düzenli olarak derslere ve sosyalleşme günlerine katılıyoruz. Oğuz’un gelişiminde olumlu yönde değişiklikler fark ediyoruz. Özellikle buraya başladıktan sonra kelime sayısı arttı, renkleri sayıları öğrenme becerisi gelişti. Arkadaşlarıyla paylaşma, birlikte oyun oynama gibi sosyal becerilerinin de arttığını düşünüyorum. Oğuz’un gelişiminde bize çok yardımcı oldukları için öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum.

 • Esra Er, Grafiker
  Tuba Masal, 19 Ay

  Uzun bir araştırma döneminden sonra internet sayesinde KindyROO ile tanıştım. Evimize pek yakın olmasa da deneme dersi Florya’da derse katıldım ve Tuğba Hoca’yı tanıdım. Tuğba Hoca’nın öğrencileriyle tek tek ilgilenen, cana yakın aynı zamanda iyi bir eğitmen olduğunu gördüm ve ders çıkışında kayıt yaptırmaya karar verdim. Derslerin sonrasında kızımdaki değişimleri görüyorum ve mutlu oluyorum. Kızımla hem eğleniyorum hem öğreniyorum hem de kaliteli zaman geçiriyorum. İnşallah daha mutlu olmayı daha güzel zaman geçirmeyi temenni ediyorum.

 • Cenk Özcanlı, Turizmci
  Ediz Yaman Özcanlı, 9 Ay

  KindyROO’da bebeğimin hem fiziksel gelişiminin hem zihinsel gelişiminin olumlu etkilediğini görüyorum ve bundan çok mutluluk duyuyorum.

 • Pınar Başer, Mühendis
  Eren Başer, 21 Ay

  İlk dersten itibaren keyifle katılıyoruz. Diğer okullardan farklı olduğu kesin. 2-3 dersten sonra oğlumda denge konusunda gelişme gördüm. Zaman ayırdığımıza gerçekten değiyor. Buraya çok ısınmamızın diğer bir sebebi de öğretmenimiz Tuğba Hanım ve işletmecisi Tülin Hanım. İyi ki bu şubeyi açmışlar. Hem ders sırasında hem de sonrasında oyun salonunda zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamıyoruz. Emekleriniz için çok teşekkürler.

 • Berfin Aydoğan, Ev Hanımı
  Ayşe Aydoğan, 24 Ay

  Kızım çok fazla içe kapanıktı ve yaşıtlarıyla iletişimi yoktu. Ritmik egzersizlerle ilgili bilgim yoktu.” Hangi oyunu nasıl oynamalıyız ve bu oyunun faydası nedir?” gibi bilgim yoktu. Tırmanmanın ve çoğu hareketlerin gelişimi için önemini bilmiyordum. Bu konularla ilgili farkındalığım arttı. Kızımın gelişimi ve iletişimi olumlu yönde gelişmeye başladı 3 haftada. Ben Kindyroo Florya’yı ve ekibini çok sevdim, güler yüzlü kadrosu burada olma sebebim.

 • Hatice Acar, Ev Hanımı
  Muhammed Taha Acar, 9 Ay

  Bir tanıdık vasıtasıyla sizinle tanıştım. İnternetten olumlu yorumlarınızı okuyarak aranıza katıldım. 6 hafta erken doğan 8 aylık bir bebeğim var ve gelişimi normal bebeklere göre biraz geri. Bu eğitimden sonra bebeğimin gelişiminin hızlandığını gözlemledim. Ve ileriki yaşlarında daha fazla faydalarının olacağına inanarak devam ediyorum. İlginiz ve güler yüzünüz için teşekkür ederim.

 • Merve Oktay, Ticaret Uzmanı
  Naz Eylül Oktay, 4 Ay

  KindyROO ile tanışmadan önce 2,5 aylık bebeğim başını tutmada ve karın üstü zaman geçirmede zorlanıyordu. Sadece 2 dersin sonunda bile aradaki fark gözle görülür durumdaydı. Mesela ses ve ritimlere karşı çok hassaslaştı. Beşiğinin üzerine bez koyuyorum bezin üzerine ziller bir kere beşiği sallıyorum zil sesini duyuyor zilleri görmüyor. Ondan sonra ayakları ve kolları ile kendini sallayıp beşiği sallıyor ve zil sesini duyup gülümsüyor. KindyROO eğitiminden sonra ebeveyn olarak daha bilinçli bir anne oldum ve öğrendiğim her şeyi bebeğime uyguluyorum. Kesinlikle her çocuğun bu eğitimi alması gerektiğini düşünüyorum. Haftalık hareketler ile amaçlanan hareketlerin çocuğun bu yönde eğiliminin arttığını gözlemledim.

 • Miray Demirtaş, Ev Hanımı
  Melis Demirtaş, 21 Ay

  KindyROO üyesi olarak, KindyROO’dan çok memnunuz, çok başarılı bir eğitim programı veren bir kurum. Her hafta öğretmen ve çalışanların bizlere karşı çok ilgili ve güler yüzlü olmaları benim ve kızım Melis’in enerjisini ikiye katlıyor. Haftada iki gün bir saat süren seanslardan Melis çok keyif alıyor. Melis’i böyle mutlu görünce bir sonraki haftayı iple çekiyorum. KindyROO’ya daha üç haftadır gitmemize rağmen çok faydasını görüyoruz. Bizim için en önemli olan dil gelişimiydi. Melis’in kelime haznesi çoğaldı, iki kelimeyi bir araya getirip konuşmaya başladı. Serbest oyun saatlerinde arkadaşlarıyla güzel vakit geçirip oyun oynayarak mutlu bir şekilde evimize dönüyoruz. Kısacası KindyROO ailesine katıldığımız için çok şanslı ve mutluyuz.

 • Zeynep Balkan, Ev Hanımı
  Yaren Balkan, 24 Ay

  Kızım Yaren, 2 yaşında kardeş sahibi olunca ona zaman ayırabileceğim, birlikte kaliteli zaman geçirebileceğimiz bir kurum arayışına girdim. KindyROO’dan sosyal medya aracılığıyla bu zaman zarfında haberdar oldum. Deneme dersine geldiğimizde ortam çok hoşuma gitti. İlk derste gerek parkur, gerek minder zamanındaki aktiviteler ve eğitmenin bu aktiviteler hakkındaki ufak bilgilendirmeleri kızımla geçirdiğim kaliteli bir saat KindyROO’yu denemeye değer kıldı. Şimdi yaklaşık yedi haftalık KindyROO’luyuz. Yaren okul bilinciyle burada tanıştı. Okula gidiş zamanını ve okula giderken bir sorumluluğu olduğunu biliyor. Bu kısa zaman zarfında dönüp baktığımda buranın çok faydalı olduğunu kolayca gözlemleyebiliyorum. Parkurda bedensel gelişiminin hafta hafta ilerlediğini fark edebiliyorum. Konuşma ve sosyal gelişimi ciddi anlamda ilerledi. En önemlisi, artık evde ne oynayacağız derdimiz kalmadı. Bilinçli oyunlarla ne yaptığımızı bilerek ve tabii ki müzikle doya doya güzel vakit geçiriyoruz.

 • Tuğba Özbek, Öğretmen
  Öykü Özbek, 27 Ay

  Kızım 4 aylıkken tanışmıştım KindyROO ailesiyle. Şu anda 2,5 yaşında. Bu iki yıl içinde çocuğum için yaptığım en doğru şey olduğuna inanıyorum. Hem onunla kaliteli vakit geçirip çoook eğlendik hem de onun gelişimine katkıda bulunduk.

  Girdiğimiz her toplumda fark edilir bir kız çocuğu oldu kızım. Ayrıca çok da güzel arkadaşlıklar kurduk. İlerde bebeklikten beri arkadaşı olacağı can dostlar edindik.

 • Şaziye Balkancı, Bankacı
  Fatma Zehra Balkancı, 13 Ay

  11 aylıkken kızımla Kindyroo Florya’ya başladık. Çok şey öğrendi daha hareketli ve daha mutlu oldu. Sağ elini göster dediğimde sol işaret parmağı ile sağ elini gösteriyor. KindyROO ile ona hareket özgürlüğü fırsatı yaratmam gerektiğini öğrendim. Her hafta Cumartesi günlerini kızıma ayırıp onun geleceğine yatırımda bulunuyorum. Tuğba Öğretmenimizin sıcak ve samimi tavırları için de ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Sabiha Bağcıer, Avukat
  Alpen Kodan, 13 Ay

  Ben ve oğlum Alpen’in heyecanla her hafta geldiğimiz sıcak bir yuva. Oğlumun küçük yaşta okul dönemine hazırlanması, sosyalleşmesi, arkadaş edinmesi için çok büyük bir fırsat. Bize bu duyguyu yaşatdığı için KindyROO Lefkoşa’ya çok teşekkür ederiz.

 • Nermin Ersalıcı Nurak, Serbest Meslek
  Ayşe Nurak, 24 Ay

  Kızım Ayşe 18 aylıkken başladığımız KindyROO’ya halen çok severek gelmekteyiz. Yapılan aktiviteler kızımın gelişiminde ve sosyalleşme yönünden bize çok faydalı olmuştur. Öğretmenlerin ilgisi ve eğitimi doğru şekilde bize aktarması göstermesi yönünden çok memnunuz, onlara sonsuz teşekkür ederiz. Ayrıca parkurlarda her hafta yapılan farklı hareketler de kızımın kas gelişimini hızlandırdı. Yaşıtlarıyla yapılan aktivitelerde paylaşmayı öğrenmiş ve sosyal yönde de olumlu gelişim göstermiştir. Benim tarafımda ise kızımın her ayki gelişimine, doğru oyuncaklarla, aktivitelerle, dans ve hareketlerle katkı sağlayabildim. Ve böylece şu anki bulunduğu yaşın ilerisinde kas gelişimi ve bilgisi birikimi olduğunu gözlemledik. Ayrıca bunu sağlıklı beslenmesiyle de destekleyerek, şu an bulunduğu yaşın ilerisinde, olgun ve kendi işini yapabilen sağlıklı bir birey yetiştiriyoruz. Tüm bunlar KindyROO sayesinde oldu. KindyROO‘ya, sevgili öğretmenlerine bu yüzden çok teşekkür ederiz. Sağlıkla, KindyROO’yla kalınız.

 • Güner Ersen, Mimar
  Sahil Ersen, 21 Ay

  KindyROO bizim ilk anne kız kaçamağımız, ilk heyecanımız, emeklememiz, ilk adımımız, kendimize güven kaynağımız, onaylandığımız, alkışlandığımız, hep destek gördüğümüz ilk aktivitemiz, ilk anneler günü hediyemiz, ilk kelimemiz, ilk çığlığımız, korkumuz ve korkmamayı öğrenmemiz. Kızımın mutluluğu, gücü ve güveni olduğunuz için teşekkür etmek isterim. Sayenizde her şey sırasıyla ve çok kolay ilerledi. Doğal bir süreç gibi, önce emekledi, sonra ilk adım ve hemen arkasından koşmaya başladık. Daha da önemlisi kızım emekledi diye mutlu olduğumuzu çünkü sayenizde önemini bildiğimizi fark ettim, böylece farklı çocuk yetiştirdiğimizi anladım. Birlikte, güvenle büyümeye devam etmek en büyük sevincim ve dileğim.
  Teşekkürler önce ablarımız sonra öğretmenlerimiz…

 • Mazlüme Erülkü, Öğretmen
  Ülgen Erülkü, 36 Ay

  KindyROO’dan çok memnunuz. KindyROO çok başarılı bir eğitim programı veren bir kurum. Minderde ve parkurda yapılan hareketler çocuklarımızın bedensel ve zihinsel gelişimini sağlıyor. KindyROO’da her hafta değişen parkuruyla çok eğlenceli ve eğitici bir zaman geçiriyoruz. Öğretmenler güler yüzlü, çok ilgili ve başarılı bir eğitim veriyorlar. Burada kendi evimizde gibi zaman geçiriyoruz. KindyROO‘nun kızım Ülgen’e çok faydası oldu. Kızımın kelime haznesi çoğaldı ve artık cümle kurarak konuşuyor. Kızım arkadaşlarıyla oyuncakları paylaşmayı ve beraber oynamayı öğrendi. KindyROO’yu tüm ailelere tavsiye ederim. KindyROO’ya çok teşekkür ederiz.

 • Sevim Bozdağ, Öğretmen
  Darel Bozdağ, 17 Ay

  Öncelikle kurumunuza teşekkür ediyorum, bebeklerin gelişimini önemseyip katkı sağladığınız için sizi takdir ediyorum.
  Ben arkadaş tavsiyesi üzerine KindyROO’ya oğlumuz 6 aylıkken başladık. Deneme dersinden memnun kalıp devam ettik. Oğlumuz henüz emeklemiyordu sadece sürünüp yuvarlanıyordu ve bizim grubumuzda 8 aylık ikiz bebekler vardı. İkizler henüz sürünmeye başlamamışlardı ve bizi bir üst gruba aldılar. Darel’in gelişimini önde buldukları için. Bir anne olarak bu duruma çok sevinmiştim. KindyROO beyinsel ve fiziksel gelişiminde büyük rol oynuyor. Ve biz çok büyük etkisini gördük. Her anneye tavsiye ediyorum.

 • Işıl Esendağlı, Muhasıp
  Mehmet Erenler, 24 Ay

  KindyROO’nun ilk öğrencilerinden olmaktan mutluluk duyuyoruz. İlk çocuğum olduğundan dolayı bir çok kitap okudum fakat öğrendiklerimi uygulamak, okumak kadar kolay olmadı. KindyROO sayesinde oyunlarla nasıl eğitici öğretim yapılır çocuklarımızla birlikte öğrendik. Aslında zıplamanın, cisimleri atmanın-tutmanın ve takla atmanın vs. tehlikeli olmaktan çok faydası olduğunu görme imkânı sağladık. Tabi ki bu bedensel faaliyetlerin ne kadar kas gücünü ve zihinsel gelişimi desteklediğini de problem çözme becerisinin, bedensel ve çevresel algının artışı vs. ile görmüş oluyoruz. KindyROO öğretmenlerinin sıcak ve içten davranışları ile evimizde oyun oynuyor gibi hissediyoruz. Çocuklarımızla sonsuz sevgi ve sabır ile yaklaşımlarından dolayı teşekkürler eder, başarılarının devamını dilerim. Sevgilerimle…

 • Ayten Bağzıbağlı Atakan, Psikolojik Danışman
  Lal Atakan, 36 Ay

  Bir KindyROO üyesi olarak programa başladığımız için çok mutluyuz. Burası sevgi dolu, öğretici ve çok eğlenceli – oyunla, şarkıyla renkleri, sıraya girmeyi, disiplinli öğreniyoruz, zıplıyoruz, tünellere giriyoruz, sallanıyoruz, değişik zeminleri tanıyoruz, kaslarımız gelişiyor. Her hafta buraya gelmek için zamanın hızla geçmesini bekliyoruz.
  KindyROO sabrımızı geliştirdi. Komutlara uymayı öğretti. Arkadaşlık ilişkilerimiz gelişti. Bedenimizi öğrendik. Korkusuzca her yere tırmanabiliyoruz. Burayı seviyoruz. Gelişiyoruz, eğleniyoruz vücudumuz gelişiyor. Kısa bir sürede buraya uyum sağladık ve KindyROO’yu çok sevdik.

 • Sonuç Nasipoğlu,
  Artun Nasipoğlu, 30 Ay

  KindyROO’yu ilk internet üzerinden görmüştüm ve bir gün Kıbrıs’a açıldığını duydum. Hemen aradım ve ilk deneme dersine gittik. Çok beğendim ve yaklaşık bir senedir KindyROO’dayız. Eğitmenlerimizin ilgisi, alakası, çocuklara olan yaklaşımları çok güzel. Oğlumun KindyROO’da öğrendiklerini günlük hayatında uygulaması çok gurur verici. Oğlum şu an 26 aylık ve sağını solunu, renkleri rakamları, KindyROO’da öğrendiği şarkıları biliyor. Bir gün arkadaşımın çocuğuyla karşılaştım ve her anne gibi sohbet ettik. Oğlumun bildiği şeyler hoşuna gitti bende KindyROO’ya gittiğimi söyledim. Kendi oğluyla kıyasladığımızda onun oğlunun sağını solunu bilmemesi bile arkadaşımı üzmüştü. Kısacası her şey çocuklarımız için, okul öncesi eğitim için çok güzel bir yer herkese tavsiye ederim.

 • Aslıhan Özkılıçlar, İktisatçı
  Erdel Özkılıçlar, 36 Ay

  Oğlumun en sevidiği, her zaman koşarak gidip ‘anne eve gitmeyelim, biraz daha kalalım’ dediği yer KindyROO…
  İkimizin de edindiği çok faydalı bilgilerin yanında, psikolojik olarak da kendimizi güçlü ve mutlu hissetmemizi sağlayan bir eğitim, gelişim programı
  Ben daha ilk dersten itibaren oğlumda olumlu değişiklikler gördüm ve biliyorum ki şimdi eğlenerek öğrendiklerinin faydalarını yıllar sonra bile göreceğiz. Teşekkürler KindyROO!

 • Gülten Ulusan, Ticaret Uzmanı
  Mehmet Kenan ve Osman Ulusan, 18 Ay

  KindyROO, bebeklerin erken dönemde anneleriyle ve babalarıyla birlikte sosyalleşebilecekleri ve gelişim gösterebilecekleri çok güzel bir merkez. 18 aylık ikiz erkek bebeklerimle KindyROO’da 3. ayımızı bitirdik ve bu 3 ay ikizlerime çok fazla yenilik kattı. Kıbrıs gibi küçük bir ülkede okul öncesi dönemde yapabilecekleri sınırlı sayıda aktivite arasında uzman kişilerle birlikte çocuklarımla geçirdiğim kaliteli zaman benim için çok önemli. İkizlerim, KindyROO sayesinde başka çocuklarla iletişim kurmayı, sıra beklemeyi, oyun oynamayı ve paylaşmayı öğrendiler. Ayrıca yapılan aktiviteler, vücut ve beyin gelişimini destekleyici olduğundan çok gerekli. Öğretmenlerimiz de konularında oldukça bilgili ve çocuklarla iletişimleri çok güzel iyi böyle kaliteli bir merkez Kıbrıs’a açıldı.

 • Hasibe Melike Küçük, Ev Hanımı
  Mehmet Efe Küçük, 12 Ay

  Bebeğim burada çok eğleniyor ve güzel vakit geçiriyor. Onu mutlu görmek beni de çok mutlu ediyor. KindyROO’ya başladığımızdan beri bebeğim daha hızlı öğrenmeye başladı. Ve tabii ki çeşitli oyunlar öğrenerek evde de kaliteli zaman geçirmeye başladık. Burada yaşıtlarıyla olmak onu çok mutlu ediyor. Daha kapıdan girerken heyecanlanıyor ve ders bitdiğinde gitmek istemiyor. Öğretmenlerimize, eğitmenlerimize ve tüm KindyROO ailesine teşekkür ederiz.

 • Şükran Özerdem,
  Denis Michael, 24 Ay

  KindyROO ailesine katılalı 4 ay oldu. Oğlumun yeni oyunlar öğrenmesine, evde öğrendiği şeyleri pekiştirmesine yardımcı olduğunu görüyorum. Okul öncesi sosyalleşmesi için, yeni ortamlara adapte olması için de faydalı olduğunu düşünüyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Müge İlgüy, Web Tasarımcısı
  Bade İlgüy, 30 Ay

  Bebeğim 15 aylıktan itibaren KindyROO’lu. Motor becerilerine müthiş katkısı olduğunu gözlemlediğim için devam ediyorum. Öğretmenlerin (öğretmen) değil, anne – baba kıvamında çocuklara davranması, Bade’nin burayı sevme sebebi, aynı zamanda benim de. İleriki yaşlarda etkisinin ne kadar süreceğini okul sıralarında göreceğim. Dikkat eksikliği çağımızın en kötü hastalığı. Teknolojiye yenik düşmemiz de… KindyROO bunu en güzel şekilde bebeklerimize öğretiyor. Objeleri ve odak destekli eğitimleri kombinleyerek, anlatımlarını seviyorum. Ve etrafımdaki odak sorunu olan bebeklerin annelerine tavsiye ediyorum.

 • Sinem Özüm Yorulmaz, IK Müdürü
  Azra Yorulmaz, 24 Ay

  KindyROO Ataşehir ile tanışalı 1 yıl oldu, 1 yıl önce gittiğimiz deneme dersinde bile yaptıkları işin profesyonel duruşunu bana hissettirmişlerdi.

  Her şeyden önce deneme dersinde bile az kişinin katılımcı olması önemliydi. Tabii kızım hiçbir sıralamaya uymamış ve çok yabani davranmıştı 🙂 ama bu da evde çok keyifle oynadığım çocuğumun sosyalleştiğinde ya da kurallar çerçevesinde mini bir okulda neler yaptığını görme imkanı sağladı.

  Derslere yaz döneminde başladık ve 3 dersten sonra Azra’nın ne kadar olumlu yönde geliştiğini fark etmemek imkânsızdı. Şu anda 2. dönemin içerisindeyiz ve Azra tombik bir bebek olmasına rağmen çok zor hareketleri rahat yapabilen, denge konusunda çok başarılı, tırmanma duvarlarında dışarıdakilerin bile ilgisini çeken bir çocuk haline geldi.

  Bunlar programın fiziksel artıları, sosyal açıdan bakacak olursak şarkılar, danslar ve oyunların hepsini evde kendi söylüyor, oynuyor, bebeklerine yaptırıyor, arkadaşlarıyla paylaşmayı öğreniyor. Bunlar gerçekten programın çok başarılı olduğunun birer göstergesi. Parkurun her hafta değişmesi beni bile heyecanlandırıyor, eğitmenler ve tüm görevliler işlerini severek yapıyorlar çok belli, yenilenen mekan ise gerçekten çok keyifli, her ders sonu kızımı eve zorla götürüyorum diyebilirim 🙂 Tüm annelere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Özge Dağlık, Mühendis
  Demir Dağlık, 12 Ay

  4,5 aylık iken başladığımız KindyROO nun oğlumuzun gelişimine çok büyük katkıları olduğunu düşünüyorum. Bir çok şeyi, yaşıtlarından önce yapmasında burada geçirdiğimiz zamanın önemi büyük. Çocukların bir arada vakit geçirip, sosyalleşmesi de KindyROO nun en büyük artısı.

 • Sevgül Köse, Doktor
  Gülsu Köse, 36 Ay

  KindyROO nun kızımın gelişimine büyük katkısı olduğunu düşünüyorum. Kızım KindyROO ya heves ve heyecanla gidiyor ve orada daha uzun zaman geçirmek istiyor. Emeği olan herkese teşekkür ederim.

 • Ayşe Ürgenç, Ev Hanımı
  Hira Buğlem Ürgenç, 16 Ay

  Buğlem, KindyROO da gösterilen görsel temaları bir kitapta gördüğü zaman, göstermeyi öğrendi. Herhangi birşeyi kimseyle paylaşmıyorken, KindyROO ya başladıktan sonra paylaşmayı öğrendi. İlk başladığımızda, derste eline verilen bir nesneyi, geri verirken ağlıyordu. Şu anda o sorunumuz da bitti.

 • Bedriye Yalçın, Proje Müdürü
  Kayra Yalçın, 54 Ay

  KindyROO’ya katıldığımız gün farkında olmadan hayatımız değişti! Neden mi?

  Mağlum ilk çocuk olunca, okuduğumuz ve bildiğimiz her şeyi uygulamak, sandığımızdan çok daha zor oldu. Kendi meslek gurubumuzda uzman da olsak, bir çocuğun dünyası bizim için yepyeni bir alandı. Karşılaştığımız sorunlarda, tam çözümü buldum derken, bebeğimiz yeni bir döneme giriyor ve başa dönüyorduk. Çözümü aynı dönemi yaşayan anne ve bebekleri ararken bulduk. Aslında sadece oyun gurubu arıyorduk. Hem diğer annelerle paylaşımda bulunabilecektim, hem de bebeğim sosyalleşecekti. Daha ne isterim…? Bu arayış neticesinde tesadüfen bir ilan vasıtasıyla KindyROO’yu buldum. Tanıtımda, beyin gelişimi, motor gelişimi vs.. bir sürü bilgi verdiler ama, ben yorgunluktan ve uykusuzluktan sadece bir kaçını anlayabilecek durumdaydım. Bir deneyelim bakarız dedim…

  Kızım o zamanlar 8 aylık olmasına rağmen emeklemiyordu, karın üstü zaman geçirmeyi sevmiyordu. Kendini ifade edemediği için sık sık ağlıyordu. Ben de tabii ağlamasın diye aklımca iyi bir şey yaptığımı sanarak bolca kucağa almaya başladım. Uyku sorunumuz vardı..KindyROO’ya başlayınca, farklı temalar, farklı masaj ve egzersizler, her hafta değişen KindyROO parkuru, dans, müzik derken hem ben sistematik bir şekide bilinçlenmeye başladım hem de kızım sanki gün geçtikçe sakinleşmeye başladı. Zaten yorgun ve uykusuzdum, haftada 2 defa KindyROO’ya gitmek beni daha da çok yoruyordu, ama sonucu gördükçe kızıma bu fırsatı verebildiğim için çok mutlu oluyordum.

  KindyROO’da her hafta hocamız bol bol tekrar yapın diyordu. Başlarda tekrarları yapmaya çalışsak da, günlük koşuşturmada araya hep bir şeyler giriyordu, veya kızım yapmak istemiyordu, ben de zorlamıyordum. Tabii gelişim de ona göre yavaşlıyordu. Daha sonra tekrarı yemek, el yüz yıkama gibi hayatımıza entegre ettik. Babamıza kapıyı açarken el arabası ile gidiyorduk, küçük bir çikolata verirken önce göz ile sekiz çizdiriyordum, arabada parmak oyunları yapıyorduk, misafir gelince tüm bildiklerimizi sergiliyorduk 🙂 Sonuç inanılmaz! Her alanda yaşına göre becerileri çok ilerledi. Kızım, alt açma, öz bakım, dil gelişimi gibi aşamaları başarıyla çok hızlı geçirdi. Altını çizerek vurgulamak isterim, becerileri yani kendi başına yapabildikleri arttı, arttıkça da yeni birşey öğrenmesi inanılmaz hızlandı.

  Sonuç, KindyROO’ya 8 aylıkken başladık ve hala devam ediyoruz programa. Sonuna kadar beyin gelişiminin yoğun olduğu bu dönemi değerlendirmek istiyorum. Çok yoruldum her hafta git gel. Ama sonuç gercekten inanılmaz. Anaokulundaki öğretmenleri, veli toplantısında kızımın (şu an 4,5 yaşında) ince motor ve kaba motor becerilerinin okula rahatlıkla başlayabilecek düzeyde olduğunu, sınıf içi davranış, arkadaşları ile ilişki, komut takibi vs. konularında çok ileri olduğunu söylediğinde gözümüm önünden tüm yorgunlugum geçti. İyi ki yapmışım. Kızım son derece özgüvenli bir çocuk oldu. Tüm bu başarıları aslında sadece KindyROO’da bir çesit oyun oynayarak elde ettik! KindyROO olmasaydı, kendimce bir şeyler yapıp oldu diye düşünecektim. Oysa ki her alanda olduğu gibi nörolojik gelişim konusunda da işi uzmanına bırakmak lazım. Öyle değil mi sevgili anne babalar? 🙂

  KindyROO’yu tüm anne babalara tavsiye ediyorum. Beyin gelişiminin en yoğun olduğu 0-6 yaş döneminde çocuğunuzun gelişimi tamamen sizin elinizde ve sorumluluğunuzda. Bu hakkı minik meleklerinizden esirgemeyin lütfen! KindyROO Bahçesehir’den Havva hocama ve KindyROO Adana dan Sabahattin hocamıza sonsuz tesekkürler.

 • Mehmet Yalçın, Genel Müdür
  Deran Yalçın1, 30 Ay

  KindyROO’nun başarısı tesadüf mü? Bakalım oğlumda da kendisini gösterecek mi?

  Kızım 8 aylık iken KindyROO’ya başlamıştı. Karım biraz abartıp, oğlumuzun doğduğu gün bile kızımızı KindyROO’ya göndermişti. Hamileliği boyunca neredeyse hiç aksatmadı kızımızın KindyROO’sunu. Bana kalsa bir iki dönem gitti yeter diye düşünüyordum, ama eşim ısrarla 0-6 yaş döneminin beyin gelişimi açısından hayati önem taşıdığını ve kızımızın elinden bu hakkı alamayacağımızı, aksi takdirde bunun negatif etkisinin mutlaka ileriki yaşlarda ortaya çıkacağını bana anlatmaya çalışıyordu. Ben evde tekrar hocasıydım. Eşime güveniyordum, çocuklarımı da cok seviyordum, bu yüzden iş yerinde Genel Müdür iken, eşimin talimatları doğrultusunda, evde yerde sürünen bir timsah veya bir ornitorenk (daha önce hiç duymamıştım) olabiliyordum.

  Oğlumuz KindyROO’ya 3 aylık iken başladı. Aslında anne karnında kızımızın eğitimi boyunca o da başlamıştı zaten 🙂 Ben hala şüpheci bakıyordum bu işe, yani bebek üşütmesin, mikrop kapmasın biraz daha bekleyelim… Sonucu gördükçe, sebebini anladım ve ikna oldum. Oğlumun gelişim hızı inanılmazdı. 1 yaşında net konuşmaya başladı. 1,5 yaşında paragraflarla konuşmaya başladı. Bu hayatımızı cok kolaylaştırdı, çünkü istediğini anlatabiliyordu. İnce ve kaba motor gelişimi, kas gücü, vücut bilinci de aynı hızla gelişiyordu. Komutları net takip edebiliyordu, meşhur hazine çantası sayesinde kendisine ait olmayan oyuncaklar için başka çocuklarla mücadele etmiyordu.
  Paylaşmayı biliyordu. Yapabildiklerinin farkına vardıkça da, özgüveni cok sağlıklı bir aşamaya ulaştı.

  Eşim haftada 4 defa çocukları (kızımızı iki, oğlumuzu iki defa) KindyROO’ya götürüyordu. Saç boyasını aksatır, KindyROO’yu aksatmazdı 🙂 Cok yoruldu, cok emek verdi ama bunun bir süreç olduğunu ve çocuklarımızın geleceği için önemli olduğunu bildiği için pes etmedi.

  Oglumuz şu an henüz 3 yaşında bile değil, ama pedallı iki tekerlekli bisiklet kullanabiliyor, iki dil konuşuyor ve üç dilde 10’dan fazla şarkı söyleyebiliyor. Hepsi genetik demek isterdim 🙂 ama KindyROO Programı’nın bu başarıdaki katkısı sonsuz!

  Eşime, bu programı Türkiye’ye getiren Ogan Bey’e, KindyROO Bahçesehir’den özellikle Havva hocamıza ve son olarak, KindyROO Adana’dan sevgili Sabahattin hocamıza sonsuz teşekkürler! Tüm anne babalara KindyROO’yu tavsiye ediyorum. Sakın yorgunluğunuza yenilmeyin, bu dönemin tekrarı yok!

 • Damla Kaynak, Öğretmen
  Masal Kaynak, 21 Ay

  KindyROO’ya kuzenimin tavsiyesi ile başladık. İlk haftalarda etkinliklerle çok uyum sağlayamadık. Fakat, iki haftadır uyum tamamlanmaya başladı. Masal’ın keyif aldığını, yapmaya çalıştığını ve daha az mızmızlandığını gözlemledim. Bunda KindyROO öğretmen ve çalışanlarınızın emeği çok büyük. Söyleyecek tek şey var; TEŞEKKÜRLER KİNDYROO 🙂

 • Nazife Sarız, Ev Hanımı
  Mehmet Sarız, 18 Ay

  Eğitim Öğretim açısından tek kelimeyle harika. Bence her anne ve babanın, hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla çocuğunu getirebileceği bir yer. Biz daha yeniyiz ama, buna rağmen birçok şeyi burada öğrendik. Derslerde biraz huysuzlansak da, yine de çok verimli bir ders geçirdiğimize inanıyoruz. Evdeki tekrarlarımızdan, bunu çok daha iyi anlıyoruz. Biraz daha sabır ve gayret gösterdiğimiz takdirde, daha da iyi olacağımıza inanıyoruz. Bunun için emeği geçen başta öğretmenimize ve ilgilenen herkese, çok teşekkür ederiz.

 • Meryem Karlıbahar, Öğretmen
  Melek Karlıbahar, 36 Ay

  KindyROO ile tanışmamız iki yılı buluyor. Bu süre içerisinde kızımdaki değişiklikler (davranış) oldukça fazla. Daha sakin, daha uysal, daha uyumlu, konuşmayla her şeyi halledebiliyoruz. Hareketleri daha dengeli. Özgüveni alan farkındalığı oldukça yüksek. Vücudunu çok iyi tanıyor ve kullanıyor. Teşekkürler KindyROO Adana!

 • Alev Tutucu, Bölge Müdürü
  Nevzat Tutucu, 36 Ay

  Oğlum için sosyal bir çevre olması amacıyla geldiğim KindyROO’da, çok daha fazlasını edindiğimizi düşünüyorum. İlk faydasını, çok hızlı bir şekilde duruş ve yürüyüşte gözlemledik. Sonra arkasından kurallara uyma, sıra bekleme gibi sosyal becerilerdeki isteksizliğini yoluna koyduk. Çok eğlendik ve çok istekle geldik. Çok büyük gelişim gösterdik. Şu an derslerimiz çok keyifli geçiyor. Anne oğul birlikte eğlendiğimiz keyifli vakit geçirdiğimiz bir yer oldu KindyROO. Kendini ifade edebilme becerisi geliştikçe, aile içi dialoglarımız da çok kaliteli olmaya başladı. İletişimimizde KindyROO nun büyük rolü oldu. Teşekkürler!

 • Fulya İşbilir, Turizmci
  Pelin Armin İşbilir, 17 Ay

  Her anne baba kendi mucizesini büyütür! Çok kıymetli bebeğimle evdeki yetersiz ekipmanlarla ve tecrübesiz anneliğimle, kaliteli zaman geçirdiğime inanmıyorum.

  Çocuğumun gelecek yıllara yönelik nörolojik, kas ve fizyolojik, küçük ve kaba motor gelişimini, KindyROO Adana’nın ve profesyonel ekibinin bize sağladığı mükemmel olanaklarla kaliteli ve güzel zaman geçirerek, hazırladığımıza inanıyorum. Bunun küçük mucizemde, yansımalarını, ışıltılarını hafta hafta fark ediyorum. Burada olmaktan bebeğim ve ben çok mutluyuz. Kendime ve size teşekkür ediyorum. Küçük kızım kendi hikayesinin kahramanı olmak için harika bir ortamda yetişiyor!

 • Berna Karabulut, Ev Hanımı
  Yade Karabulut, 20 Ay

  Bir Buçuk aydır KindyROO ya getirdiğimiz kızımızın, var olan kabiliyetlerine katkı sağladığını gözlemlemekteyiz. Evde de oldukça hareketli olan kızımızın, verilen komutları yerine getirme konusunda aşama kaydettiğini duyu organlarını ellerini kullanma konusunda eğitimde verilen bilgileri uygulama yönünde çaba sarfettiğini görmek bizleri mutlu etmekte. minim ki burada geçireceği sürede, gelişiminde çok daha iyi bir seviyeye ulaşacak. Teşekkürlerimizle…

 • Rukiye Özcan, Bankacı
  Yağmur Özcan, 36 Ay

  Kızım biraz hırçın ve pek söz dinlemeyen bir çocuktu. Diğer çocuklarla çok uyumlu değildi. Ancak KindyROO dan sonra uyumlu bir çocuk oldu. Kızım için çok faydalı oldu.

 • Gül Keser, Öğretmen
  Yiğit Keser, 30 Ay

  KindyROO ile Facebook Sosyal Paylaşım sayfasında tanıştık. Bir süre takip ederek, sosyal ortama uyum, paylaşım konusunda faydalı olabileceğini düşünerek etkinliklere katıldık. Yiğit’in komutları dinleyerek, daha dikkatli çalışmalar yapmaya başladığını; yalnızlığı seçtiği kreşte, kreş arkadaşlarıyla daha uyumlu ilişkiler kurduğunu; öğretmeninin müzikli ve sportif çalışmalarına etkin biçimde katılmaya başladığını; ilişkilerinde ve çevresinde olup bitenlere karşı daha duyarlı olduğunu; farkındalığını, paylaşmaya daha çok eğilim gösterdiğini; kelime haznesinin hızla arttığını gözlemledik. Bu durumdan oldukça memnunuz. Teşekkürlerimizle…

 • Tuğba Harman, Ev Hanımı
  Ayza Harman, 24 Ay

  KindyROO Adana benim kızıma gelişimi açısından çok iyi geldi.Artık ona anlattığım her şeyi daha iyi kavrıyor, tam anlamıyla iletişimimiz çok iyi, teşekkürler KindyROO Adana.

 • Neşe Özkan, Ev Hanımı
  Ada Elizya Özkan, 30 Ay

  Bu okuldan önce birçok yerde deneme yaptık ama bu kadar eğlendiğini mutlu olduğunu göremedik. Özellikle erkek öğretmenine bir hayranlığı oluştu normalde erkeklerden pek haz etmez. Kendini ifade etme anlatma özelliği gelişti. Dinlediği müziklerle ritim tutmayı öğrendi. Okulunu çok seviyor ve gelmek için her şeyi yapıyor. İyi ki KindyROO’ya başlamışız, hem biz mutluyuz hem kızımız iyi ki varsınız.

 • Dilek Atıl, Hemşire
  Alperen Kaan Atıl, 22 Ay

  KindyROO ile iyi ki tanışmışım diyorum. Çünkü her derste yeni şeyler öğreniyoruz. Çocuğumun dil, nörolojik ve fizyolojik gelişimine olumlu katkıları olduğunu görüyorum. Oğlum KindyROO’ya çok heyecanla geliyor. İstekli olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor. Tabi bu da KindyROO’nun sayesinde. Değerli hocalarımızla bunları başarıyoruz. Çocuklarımıza birey olarak değer verilmesi, saygı ve sevgi gösterilmesi beni onore ediyor. KindyROO ekibine çok teşekkür ediyorum. Bizleri aydınlatıp çocuklarımızın geleceğine önemli katkılar sağladıkları için. Öğretmenlerimizden daha çok öğreneceklerimiz var. Sabır ve sevgi ile geçen her ders için onlara çok teşekkür ediyorum.

 • Yeşim Şen, İletişim
  Artun Şen, 23 Ay

  Artun 9. ayını tamamladığında, akranlarıyla beraber olup eğlenerek ve öğrenerek kaliteli zaman geçireceği ve mutlu olacağı huzurlu ve hijyenik bir okul ararken tamamen tesadüf sonucu KindyROO ile tanıştım. Şans bizi tam istediğimiz yere getirdi. Herşey çok iyi düşünülmüş, eğitim ve eğlence birarada. Çocukların farkındalığının artmasını sağlayacak sistemle hareket ediliyor. Mükemmel, teşekkürler çabanız ve emekleriniz için.

 • Aygül Canlı, Serbest Meslek
  Azra Canlı, 30 Ay

  Çocuklar için son derece faydalı ve eğlenceli bir eğitim sistemidir. Kızım pek çok konularda farkındalığını güçlendirdi. Vücudunu; daha doğrusu kaslarını, kollarını ve bacaklarını daha bilinçli ve sportif kullanmaya başladı. Burun temalı dersinde kokularla tanışması da çok güzeldi. Veli olarak değişik fikirler edinip evde uygulamaya çalışıyorum (severek) . Ayşegül Hanım’a bu deneyim için çok teşekkür ederim.

 • Zeynep Navarro, Akademisyen
  Yunus Neptün Navarro, 21 Ay

  KindyROO Ankara şubesine 9 haftadır gidiyoruz ve şu an 21 aylık olan oğlum bu süre içinde büyük gelişme kaydetti. Özellikle, yaptığımız parkur çalışmalarını çok seviyor. Bedensel gelişimi, dışarıdaki arkadaşlarından gözle görülür derecede farklı. Park ya da benzeri çocuk eğlence alanlarında çok daha atılgan, cesaretli ve becerikli. Çünkü vücudunun sınırlarını her hafta değişen ve dört gözle beklediği parkur sayesinde keşfedebiliyor ve neler yapabileceğini kontrollü ve emniyetli bir ortamda sınama fırsatı buluyor. Tabii ben de onun sınırlarını öğreniyorum ve endişeli ebeveynler gibi her yerde sürekli ardından koşturmuyorum.

  Kreşe bile gidemeyecek kadar küçük olan oğlumun sosyalleşebilmesi için de bir fırsat oldu KindyROO. Derslerden önce, sonra ve bazen de aktivite günlerinde kendi yaş gurubundaki çocuklarla, yine güvenli ve benim de dahil olabildiğim bir ortamda vakit geçirebiliyor. Ayrıca, şimdi ne oynasak, oğlumun gelişimine faydalı neler yapabilirim diye düşündüğümde hemen aklıma derste uyguladığımız oyunlar ve aktiviteler geliyor. Benim de çocuk gelişimi konusundaki farkındalığım arttı. Bu sayede oğlumla aramdaki bağ daha da güçlendi. İlk birkaç hafta hiç söz dinlemezken, onunla oynamak istediğim oyunlara tepki vermezken artık çok daha uyumlu ve söylenenleri yapar hale geldi.

  KindyROO sayesinde, oğlumun özgüveni yüksek ve sosyal bir birey olma yolunda ilerlediğini görüyorum. İmkanı olan herkesin mutlaka katılmasını tavsiye ederim.

  Bu denli planlı, çocuklarımıza özenle ve tüm içtenliğiyle yaklaşan Kindyroo Ankara’nın kurucusu Ayşegül Kazan Öğretmen’imize çok teşekkür ederim. Bebeğimin ilk öğretmeni ve kendisinden eğitim alma fırsatı bulduğumuz için ailecek çok şanslıyız. Çocuk gelişimi ile ilgili her konuda detaylı ve uygulamalı bilgiler sunuyor. Ayrıca tüm Kindyroo Ankara ailesine çok teşekkür ederiz… Sizi seviyoruz 🙂

 • Gül Vuslat Özsan, Öğretmen
  Elif Özsan, 7 Ay

  Bebeğim doğduktan sonra, onunla beraber katılacağım etkinlikler araştırmasına başladım ve KindyROO’nun kısa bir süre sonra Ankara’da açılacağını duydum ve hemen aradım. Deneme dersine katıldık.

  Bebeğim ve ben inanılmaz güzel dolu dolu 1 saat geçirdik. Öğretmen yaklaşımı, tutumu ve içerideki atmosfer harikaydı. Ayşegül Hanımın inanılmaz güzel pozitif bir enerjisi var. Bu işi layıkıyla yapıyor ve bu mesleğe çok yakışıyor 🙂

  Bebeğimdeki hızla ilerleyen gelişimi gördükten sonra çok doğru bir karar vermişiz KindyROO’ya başlamakla.Ebeveynler olarak da doğru bildiğimiz yanlışları görüyor ve bebeğimizle kaliteli verimli bir saat geçiriyoruz.KindyROO ailesine katıldığımız için kendimizi mutlu ve özel hissediyoruz.Emekleriniz için teşekkür ederiz.

 • Sibel Balcıoğlu, Serbest Meslek
  Dora Balcıoğlu, 17 Ay

  Kızım 17 aylık ve 15 aylıktan beri geliyoruz. Gelişiminde çok güzel gelişmeler gözlüyorum. Ama en önemlisi KindyROO’yu çok seviyor, keyifle geliyor. Ayşegül Öğretmenimize çok teşekkürler.

 • Hande Gök, Serbest Meslek
  Ege Gök, 120 Ay

  2007 yazında, oğlum henüz 14 aylık iken Çayyolu Ankara şubemize başladık. Hem oğlum hem de benim için harika bir sosyalleşme idi. Anne ile birlikte yapılan etkinlikler, henüz kreş için küçük olan çocuklar için tek seçenek bence. Hem oğlum hem ben çok sağlam dostluklar edindik. Şimdi 10 yaşında ve KindyROO‘da edindiği arkadaşlarıyla aynı okulda. Oğlum, sağını, solunu ve renkleri hiçbir zaman karıştırmadı. Tam zamanında ve düzgün konuştu. Hep sosyal, uyumlu ve bulunduğu ortamda sevilen, hatta paylaşılamayan bir çocuk oldu. Kendi fikrini söylemekten çekinmeyen, insanlarla kolayca diyaloğa girebilen bir birey oldu. Spor yapmayı çok seviyor ve çok da başarılı, lisanslı, turnuvalara katılan bir tenisçi. Şimdi 4. sınıf öğrencisi ve geçenlerde yapılan veli toplantısında öğretmeni, insani değerleri çok gelişmiş bir çocuk dedi.
  Bazı şeylerin temelinin çok küçük yaşlarda atıldığına inanıyorum. Bizim de yaptığımız en doğru işlerden biriydi KindyROO’lu olmak. Oğluma çok şey kattığına, bugününü şekillendirdiğine inanıyorum. Bizleri de bilgilendirerek, farkındalığımızı arttırarak, çocuklarımıza daha faydalı olmamızı sağladığını düşünüyorum. Hem sahipleri, hem çalışanları hem de kazandırdıkları açısından hayatımızdaki yeri çok değerli.

 • Şeyda Çakar, Ev Hanımı
  Alp Kartal Çakar, 24 Ay

  Çocuğumun zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimini desteklediği için çok memnunum. Öğretmen ve yöneticilerimizin desteğini ve sevgisini çok açık bir şekilde hissediyorum.

 • Tuçe Özyolcu, Turizmci
  Alp Özyolcu, 21 Ay

  Bu bizim ikinci haftamız, ilk hafta ile bu hafta arasında ciddi değişimler (olumlu yönde) var oğlumda. Öncelikle bir grupla beraber hareket etmesini öğreniyor, dil gelişimi hızlanıyor, arkadaşlarıyla oyun oynamasını, oyuncaklarını paylaşmayı öğrendi bile!

 • Yeliz İnceel Güner, Öğretmen
  Arın Güner, 30 Ay

  Oğlumun sosyalleşmesi amacıyla geldiğim kurumunuzdan ve tüm kadronuzdan çok memnunum. Oğlum okulu, öğretmenlerini ve arkadaşlarını çok seviyor. Girişkenliği, paylaşımcılığı bu programın da desteği ile daha da gelişti. Teşekkür ederiz.

 • Z. Deniz Özer, Yüksek Mimar
  Atlas Kaan Özer, 24 Ay

  KindyROO eğitimine başladığımızdan beri oğlumun daha aktif, daha sosyal olduğunu gözlemliyorum. Evde birlikte geçirdiğimiz zamandan daha verimli zaman geçirdiğimizi düşünüyorum. İyi ki gelmişiz diyorum.

 • Hilal Kılıç, Ev Hanımı
  Ayşem Aden Kılıç, 30 Ay

  İlk başladığımız tarihten itibaren vücut esnekliği kazandı, topluluk içerisinde nasıl davranması gerektiğini kavradı. Sırada beklemesi gerektiğinde daha sabırlı, ritim duygusu gelişti.
  KindyROO hayatımızda olduğu için çok mutluyuz.

 • Burcu Tarakçı, Öğretmen
  Bade Duru Tarakçı, 21 Ay

  Çocukların tüm gelişim alanlarını destekleyen çok faydalı bir aktivite programı olduğunu düşünüyorum. Özellikle çocukların kendilerini tanımaları, paylaşma becerilerini öğretme konusunda çok başarılı. Oyun oynamak, oyun oynayarak kendini tanımasına yardımcı olmak çok eğlenceli.

 • Kıymet Şansal, Öğretmen
  Bengisu Şansal, 24 Ay

  Çocuk gelişimci ve okul öncesi eğitimi öğretmeniyim. 23 aylık kızım var. KindyROO programını duyduğumuzda hemen deneme derslerine katılmak istedik ve ilk dersimizde bu programın faydalarını gördüm ve devam etmeye karar verdik. Bu program kızımın bilişsel, dil, sosyal, duygusal gelişimini çok güzel, keyifli bir şekilde geliştirmesine yardımcı oluyor. KindyROO ile oyunlar çok daha keyifli.

 • Aysın Ergün, Emekli
  Ece Sönmez, 30 Ay

  Her şey çok güzel. Biz okula severek geliyoruz. Evde diğer kişilere öğrendiklerini anlatıyor. Öğretmenlerin ilgisi ve güler yüzü çok güzel. Bizim mutlu ayrılmamıza sebep. Herkese teşekkürler.

 • Reyhan Ağartıoğlu, Muhasebe
  Ensar Ağartıoğlu, 24 Ay

  Bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim ve KindyROO programı hoşuma gitti. Anne çocuk iletişimi, arkadaşlarıyla sosyalleşme, paylaşım bunların birlikte olması güzel. Çocuğumun ve benim hayatımıza iyi şeyler sağlayacağına inanıyorum. İlginiz için teşekkürler.

 • Fatma Yılmaz, Ev Hanımı
  Kayra Su Yılmaz, 30 Ay

  Oyun oynarkenki dikkat süresi ve ilgisi arttı. Okulda yaptıklarını evde bize öğretmeye çalışarak, hem tekrar yapıyor hem de bize öğretmenlik yapıyor. Eve gelen arkadaşlarına oyuncaklarını veriyor. Grup oyunu oynarken daha sakin, sabırlı ve uyumlu.

 • Hacer Seçkin, Öğretmen
  Poyraz Efe Peker, 21 Ay

  18 – 24 ay grubumuzda, sıcak sevimli güzel bir ortamda ilgili öğretmenlerimizle el ele eğitim alıyoruz ve oyunlar oynuyoruz. Özellikle Evşen hanımın sıcak, bilgili ve donanımlı fikirlerine çok teşekkürler. Şarkı sözlerinin daha çok Türkçe ağırlıklı ve daha yavaş, çocukların yetişebileceği düzeyde olmasını öneririm.

 • Ezgi Acar, Ev Hanımı
  Rüzgar Taner Acar, 21 Ay

  2. dönem devam ettiğimiz KindyROO eğitim programının bana ve çocuğuma kattıkları iki satırla anlatılmasa da gelişim ve eğitim sürecimizde her şeyin aslında nasıl daha eğlenceli ve kolay olduğunu öğrendik. Tabiî ki güleryüzlü eğitmen ve yetkililerle zor günleri daha kolay atlattık. En baştan itibaren komutlara uyması, paylaşmayı öğrenmesi ve dikkat dağınıklığının giderilmesi bizim için büyük kolaylık sağladı ve bu sıcacık yuva içinde çok mutlu olduk.

 • Tülay Demirörs, Ev Hanımı
  Süleyman Arda Demirörs, 21 Ay

  Çok memnunum, 3. Haftamız olmasına rağmen çocuğumdaki gelşimin farkındayım. Yürümeye başladı, dikkat ve algı ile ilgili ciddi gelişmeler sağladı.

 • Deniz Lülü, Eczacı
  Volkan Pars Lülü, 18 Ay

  Çocuğumun gelişimini destekleyeceğini düşünüyorum. Burada sosyalleşiyor, paylaşmayı öğreniyor, kendini tanıyor. Oyunlarla öğrenmesi daha kolay ve zevkli oluyor.

 • Burcu Atılgan, Dış Ticaret Uzmanı
  Yade Atılgan, 10 Ay

  Bebeğimin fiziksel ve motor becerilerinin gözle görülür bir şekilde geliştiğini görmek çok mutluluk verici. Ayrıca sosyalleşmemizi sağladığı için bebeğim dış ortamlara rahat uyum sağlıyor. Teşekkürler BabyROO.

 • Nilay Karagöz Çavdarcı, Manikürist
  Yağmur Çavdarcı, 29 Ay

  Henüz 3 haftadır KindyROO ekibi ile birlikteyiz ve bu kadar kısa bir sürede kızımın uyum sağlaması beni çok mutlu etti. Vücut farkındalığının artması sayesinde kendisiyle yeniden tanıştı diyebilirim. Grup oyunlarına uyum sağlanması ve hepsine katılması kızımın KindyROO’da çok şey öğrendiği anlamına geliyor. KindyROO ekibiyle olmaktan çok mutluyuz. Kızımla birlikte saatleri iple çekiyoruz diyebiliriz.

 • Gamze Çal, Ev Hanımı
  Yiğit Çal, 36 Ay

  Çocuklarımızın gelişimlerini oldukça üst düzeye çıkardığını düşünüyorum. Konsantrasyonu arttı, yönlerini öğrendi. Aktivite odasında kendi başına baştan sona yapıp, özgüveni arttı. Sosyal ortamda kendini ifade edebilir düzeye erişti. KindyROO‘yu eğitim olarak başarılı buluyorum. Tanıdıklarıma da tavsiyede bulunuyorum.

 • Filiz Mamedov, Hemşire
  Uygar Efe Mamedov, 24 Ay

  Biz Kindyroo Ataşehir ile 9 ay önce, bebeğimiz 16 aylıkken tanıştık. O günden sonra Kindyroo Ataşehir bizim ikinci evimiz oldu. Bebeğimz Uygar Efe’nin içinde barındırdığı yüksek enerjisini doğru yönlere aktararak doğru değerlendirmeyi, her derste yeni şeyler öğrenmesini sağladık. Sürekli tekrarlar yaparak öğrendiklerimizi pekiştirdik.

  Haftalık temalarımız, temalara göre değişen parkurlarımız gelişimimizi ve ilgimizi hep yüksek tutmamızı sağladı. Masajlarla bebeğimizi rahatlattık, doğru teknikleri öğrendik. Her yeni derste bizler de yeni şeyler öğrendik, bilgilendik, geliştik. Müzik derslerinde, müzik ve dans eşliğinde enstrümanlar ile tanıştık, motor becerilerimizi geliştirdik.

  Serbest saatlerimizde keyifli, neşeli vakitler geçirdik. Öğretmenlerimizin illgisi, bilgisi, enerjisi, titizliği ve sevecenliği bizi hep mutlu etti. Keşke daha erken başlasaydık demek için bir çok sebebimiz oldu.
  Kindyroo Ataşehir, bebeğimizin erken gelişim döneminde bulabileceğimiz en doğru adresti. Herkese, tüm ebeveyn ve bebeklere tavsiye ediyoruz.

 • Fatma Türüdü, Ev Hanımı
  Zeynep Duru Türüdü, 24 Ay

  Egzersiz ve müzik ile uygulanan motor becerilerinin gelişimini destekleyen programın kızımda etkileri çok güzel oldu. Programa alıştıktan sonra kendi kendine bazı şeyleri öğrendiğine şahit oldum. Hem kas gelişimi hem de nörolojik gelişim açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Kızımın öğrendikçe mutlu olduğunu görmek beni de KindyROO’yu seçtiğim için mutlu ediyor. Etüdlerin kalabalık olması verimi düşürüyor. Ders eğitim saati için ödenen ücretin yüksek olduğunu düşünüyorum.

 • Hanife Serbest,
  Beril Serbest, 24 Ay

  Beril 12 aylık olduğunda hem bir eğitimci hem de titiz bir anne olarak bebeğimin özellikle 0-6 yaş döneminde alacağı eğitmin ve yaşayacağı tecrübelerin öneminin fazlasıyla farkında olarak KindyROO Ataşehir ailesiyle tanışmaya gittik. Tanıştığımız ilk günden itibaren tüm eğitmen ve yardımcıların profesyonelliği, sıcakkanlılığı, güleryüzlülüğü ve anlayışları ben ve Beril’i daima mutlu etmiştir.
  Ancak kızım ve benim için KindyROO Ataşehir ailesini hayatımız boyunca en özel ve unutulmaz kılacak olan şeyler bu birkaç kelime ile anlatılamaz. Biz yaklaşık 5 ay boyunca sadece oyun oynayıp mutlu olmadık. Bunu yapabilecek birçok alternatif zaten mevcut. Ama biz burada hem kendi bedenimize hem de çevremize karşı farkındalığımızı arttırdık. Sıra olabilmeyi, sıramızı beklemeyi, kurallar koyup bunlara uymayı, başkalarına ait olan şeyleri değil, bizim olan özellerimizi kabul edip sahiplenmeyi, beklemeyi, komutlara uymayı, yardım etmeyi, canımız bütün oyuncaklarla oynamak istediğinde sadece sırayla ve bize verilenlerle oynayabileceğimizi, diğer arkadaşlarımızın elindeki oyuncakların onlara ait olduğunu ve eğer bize verirlerse oynayabileceğimizi… Ve burada şuan yazarken aklıma gelmeyen daha birçok şeyi… En önemlisi burada birey olmayı, saygı duymayı ve kurallara uymayı öğrendik. Bunlar psiko-sosyal yönden elde ettiğimiz bazı kazanımlarımız.

  Oysa KindyROO’da çok daha fazlası var. Denge ve koordinasyon konusunda yaşıtlarımıza göre çok ilerideyiz. KindyROO’da öğrendiğimiz şarkılarla, oyunlarla Beril’in yaratıcılığı birleşince okulda, evde ve her yerde aldığımız eğitimleri tekrar ediyoruz. Beril tüm bebeklerine Zeynep öğretmenini adeta taklit edercesine dans eşliğinde şarkılar söylüyor.

  Kindyroo Ataşehir’in tüm eğitimenleri her çocuğun farklı ve en özel olduğuna gönülden inanmaktadır. Çocuk gelişimi ve psikolojisi konularında birer uzman olmalarının yanı sıra tüm çocukları içtenlikle karşılayıp güler yüzlerinin yanında onlara müthiş bir saygıyla yaklaşıyorlar. Beni en çok etkileyen nokta bu olmuştur. Beril insanlara kolaylıkla alışamayan, kendisine dokunulmasına pek izin vermeyen, ayrıntıcı, gözlemci ve mesafeli bir ilişki kurmayı tercih eden bir çocuk. Kindyroo Ataşehir’de o, olduğu gibi kabul edilip, kendi ihtiyaçlarına yönelik, sevecenlik ve güzleryüzle, sabırla, anlayışla aldı bu 5 aylık eğitimi. Sanırım eğitim hayatımızın her kademesinde tüm öğretmenlerimizi, eğitimcilerimizi sizin yükselttiğiniz “kalite çıtası”yla karşılaştıracağız. Umarım karşımıza çıkan, hayatımıza dokunan her el sizin gibi bu işi benimseyerek, severek ve geliştirerek Beril’i ve tüm çocukları hayata hazırlar.
  Bu dünyadaki sahip olduğumuz en özel varlılarımızı, çocuklarımızı hayata hazırlamak biz anne-babaların sanırım en zor görevi. Onları güçlü-merhametli, saygın-anlayışlı, adil-yardımsever, hem bedenlerini hem de yüreklerini kullanabilen birer insan olarak yetiştirebilme ümidiyle bu zor görevde bize kattığınız herşey için bir kez daha sonsuz teşekkürler ederim.

 • Akay Aydın İşlek, Mühendis
  Bilge İşlek, 24 Ay

  KindyROO Bilge’nin gelişimine çok pozitif bir katkı sağladı. Hem yapılan fiziksel aktiviteler hem de oyunlar eğlenceli ve faydalı. Evde de pek çok oyunu tekrar ediyoruz. Bilge KindyROO gününü iple çekiyor.

 • Hilal Demirsar, İletişim
  Umay Demirsar, 16 Ay

  8. aydan beri devam ettiğimiz BabyROO ve KindyROO Umay’ın fiziksel ve mental potansiyelini en üst düzeyde kullanmasını sağladı. İlk 4 hafta sürekli ağlaması yüzünden bizi korkutsa da okuduğum ve öğrendiklerimle uyuşan KindyROO sisteminden hiç vazgeçmedim. Umay şimdi fiziksel özellikler olarak çok ileride. 2 yaş düzeyinde gereken merdiven inmeleri, büyük yaş kaydıraklardan kaymayı, zıplamayı biliyor. Doktorumuz gelişimini şaşkınlıkla izliyor. Mental olarak, hazine kutusu gibi etkinliklerle kendine ait olmayan şeylere dokunmayan, dokunması için izin isteyen, verildiğinde ise oynadıktan sonra bırakabilen bir çocuk oldu. Tabİi ki bu gelişim 2 yaş sendromunu en az agresiflikle geçirmesini sağlayacak. Öğretmenin kim olduğu bilinci ve dikkat odağı da anaokuluna adaptasyonunu kolaylaştıracak. Daha şimdiden bu gelişmelerini görmek mutluluk verici. Fiziksel kapasitesinin ve genetik yatkınlığının ne olduğunu görüp şimdiden balerin, jimnastikçi, profesyonel sporcu olabileceğini bilip, ona göre yön verebilmek de çok güzel. Hiç bir oyun grubuna benzemeyen KindyROO sistemini gözüm kapalı etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum.

 • Gül Alpay, Bankacı
  Kaan ve Ela Alpay, 24 Ay

  Ela ve Kaan 9 aylık iken kindyRoo ile tanıştık. Doktorumuz tavsiyesi ile geldik ve çok memnun kaldık. Şu an 2 yaşındalar ve KindyROO’ya gidiyoruz diyerek heyecanla her Cumartesi geliyoruz. Özellikle gelişimleri için çok faydalı oldu. Onlarla nasıl vakit geçireceğimizi, oynadığımız oyunlarla gelişimine nasıl katkı sağlayacağımızı öğreniyoruz. Bizim için de çok faydalı olduğunu söyleyebilirim. Yeni mekânlarında çocuklara daha da farklı imkânlar sağlamalarının daha da iyi olduğunu düşünüyorum. Zeynep ve Mine öğretmenlerimizin de çocuklara ilgisinden ayrıca memnunuz. Teşekkürler.

 • Sinem Sezer, Blog Yazarı
  Bade Sezer, 30 Ay

  Bade,KindyROO Ataşehir şubesine başladığında 5 aylıktı. Programın ebeveyn katılımlı olması,onunla dışarıda birlikte sosyalleşmeme sebep olmuş ve sosyalleşirken de aynı
  zamanda bilgi aktarımında bulunuyor olmasıyla öncelikli tercih sebebimiz olmuştur.
  Bade, KindyROO programı sayesinde bu yıl başladığı okulunda adaptasyon sürecine girmedi ve arkadaşlarıyla iletişim kurmakta zorlanmadı. Bedensel gelişimine katkısı, oyunla birlikte
  öğrendiği yön kavramı, kapıda kollarını açarak bekleyen eğitmenleri ile bizim ilk okulumuz, ilk öğretmenimiz ve herşeyden çok sevdiğimiz ‘’kanguyu’’muz olarak kişisel tarihimize adını
  sevgiyle yazdırmıştır. 🙂

 • Aybala Kırdı, Öğretmen
  Elvin Kırdı, 42 Ay

  Elvin normalde zor bir çocuktu. KindyROO Bahçeşehir sayesinde ona nasıl davranacağımı daha iyi öğrendim. Paylaşmayı daha iyi öğrendi ve daha söz dinleyen, gruplara uyum sağlayan biri oldu. Ve okulunu çok seviyor. Okul onun için korkulu bir rüya değil, eğlenceli bir yer oldu.
  Çok fazla okul var ama sizin okulunuz ve eğitiminiz diğer okullardan farklı. Sayenizde kendi kendine oyun kurmayı, hayal gücünü geliştirmeyi öğrendi.

 • Begüm Ahbab, Öğretmen
  Bartu Ahbab, 28 Ay

  KindyROO Bahçeşehir tecrübemiz daha önce çocuklarıyla KindyROO Bahçeşehir’e devam etmiş ve son derece memnun kalmış olan arkadaşlarımızın tavsiyeleriyle başladı. Gelişim olarak yaş grubundan ileride olmasına rağmen KindyROO Bahçeşehir’de başlangıçtan bugüne kadar geçen süre içerisinde oğlumdaki fiziksel ve duyusal gelişim son derece fark edilebilir düzeyde ve mutluluk verici. Elbette ki bunu her zaman ilgili, bilgili ve güler yüzlü olmayı başaran sevgili öğretmenlerimize ve KindyROO Bahçeşehir’in diğer çalışanlarına borçluyuz. Sürekli değişen ve gelişen aktiviteleri ve çocuklar için oluşturulmuş serbest alanlarıyla KindyROO’nun her çocuğa katacakları olduğunu düşünüyorum. Sevgiler.

 • Ceylan Alioğlu Uludağ, Doktor
  Arda Uludağ, 24 Ay

  KindyROO Bahçeşehir’e Arda 17 aylıkken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başladık.
  Bu 7 aylık sürede oğlumdaki değişiklikleri görmek ne kadar doğru bir karar aldığımızı gösterdi.
  Onun daha çok sosyalleştiğini görmek, dikkat gerektiren olaylara daha çok konsantre olması ve el becerisinin giderek artması bizi çok mutlu ediyor. Birlikte bir şeyler öğrenmek, paylaşmak oyun oynamak çok keyifli. Severek geliyoruz.

 • Ece Barlas, Marka Yöneticisi
  Beren Barlas, 24 Ay

  Çocuklarımın motor becerilerinin gelişimi, ileriki yaşamlarında çok önemli etken olacağı için, erken yaşta kazanılan ince ve kaba motor gelişimi için KindyROO doğru adres.Çevremdeki okulları incelediğim zaman, bu becerilerin gelişimi için hazırlanan program alanında KindyROO tek okul.

  KindyROO Bahçeşehir ile tanıştığımız 2012 yılında oğlum emekliyordu. 3 yaşına kadar eğitime KindyROO Bahçeşehir’de devam ettik. Şimdi 2 yaşındaki kızımla okula severek ve isteyerek geliyoruz.
  Her hafta hem yeni bilgiler öğreniyoruz hem de beceri geliştiriyoruz. Ayrıca öğretmenlerimizi çok seviyoruz. Sevgiler…

 • Ezgi Aslan, Mühendis
  Cenk Aslan, 30 Ay

  KindyROO Bahçeşehir’e yeni başladık. Henüz 3. derse katıldık ama çok memnunuz, zevkle geliyoruz.

 • Handan Çalışkan,
  Bozkurt Çalışkan, 22 Ay

  KindyROO Bahçeşehir’e başlayalı 3. Dönemimiz. Gelişmelerden çok memnunum. İnce motor, kaba motor, dinleme, ifade etme yeteneğimiz ciddi anlamda gelişti. Oğlumla bilinçli ve eğitici vakit geçirmek benim için de keyifli oluyor.

 • Sevda Döndü, Ev Hanımı
  Burak Çetinkaya, 22 Ay

  Oyun grubu ararken KindyROO Bahçeşehir ile tanıştık. Blogger yazıları okurken KindyROO ve başka bir merkez karşılaştırması vardı. İki tarafla da deneme dersi için konuştum. İlk olarak KindyROO Bahçeşehir’e geldim ve burasıdır diyerek diğer tarafla görüşmedim.

  KindyROO Bahçeşehir’in ortamı, öğretmenlerin çocuklarımıza saygılı, onların bir birey olduğunu kabul eden yaklaşımları çok güzel.Tek sıkıntımız her şey çok hızlı, koşturmacalı oluyor. Sanırım şu anki odaklanma sürelerinin kısa olması ile ilgili bir durum bu.

 • Tuğba Zafer, Mühendis
  Rüzgar Zafer, 24 Ay

  Oğlum Rüzgar KindyROO Bahçeşehir’de mutlu. Bu sebeple ben de mutluyum. Yapılan aktivitelerden memnunum. Rüzgar’a katkısı olduğunu düşünüyorum. Sadece süre biraz daha uzun olabilir miydi acaba? Hızlı hareket etmek biraz yorucu oluyor. Genel olarak memnunuz.

 • Fatih Türkeli,
  Utku Türkeli, 28 Ay

  Oğlumun her hafta sabırsızlıkla gelmek istediği, “okul, okul” diye tutturduğu yer KindyROO Bahçeşehir. Hem fiziksel hem zihinsel aktiviteleri çok iyi olan harika bir okul.

 • Deniz Kafkas, IK Müdürü
  Derin Kafkas, 24 Ay

  KindyROO Bahçeşehir’deki eğitimlerimiz sayesinde kızımın gelişimi için yararlı bilgiler ve oyunlar öğreniyoruz. Öğrendiklerimizi evde de uygulayarak geliştiriyoruz. Kızımla kaliteli vakit geçirmek, yararlı oyunlar oynamak ve doğru iletişimi kurmak için çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Çalışan bir anne olarak bakıcımıza Derin için yararlı tüm yönlendirmeleri yapabiliyor, program halinde yapacaklarını verebiliyorum. Seminerler sayesinde , (anne-baba tutumu, tuvalet eğitimi, vb) gibi önemli konularda çok değerli bilgiler ediniyorum.

 • Billur Aydost, Mühendis
  Ekin Aydost, 25 Ay

  Kızımı 9 aylıktan beri KindyROO Bahçeşehir Şubesi’ne getiriyorum. Kızımın fiziksel ve ruhsal gelişimine çok büyük katkıları olduğunu görüyoruz. Ama KindyROO Bahçeşehir’in asıl bana olan faydası daha büyük diye düşünüyorum. Gerek ebeveyn atölyeleri gerekse öğretmenlerimiz sayesinde daha bilinçli bir ebeveyn olarak ben kızıma daha faydalı olabiliyorum. Sonsuz teşekkürler….

 • Yonca Fidan Usta, Mühendis
  Pelin Usta, 17 Ay

  Bebeğimizi 9. Ayından itibaren KindyROO’ ya getirmekteyiz. İlk aylarda bebeğimizin gelişimine ve hatta ebeveyn gelişimine ne kadar katkıda bulunabileceğini pek tahmin edememişiz. İlk yılı bitirmemiz itibariyle çevreye karşı göstermiş olduğu tepkiler, dilini kullanabilme becerisindeki hızlılık, vücudunu tanıması bizi oldukça heyecanlandırmaktadır. Ancak en güzeli, bebeğimizin yaşadığı küçük problemlerin büyümeden üstesinden gelebilmek için KindyROO’ dan destek alabilmektir.

 • Aslı Nehir Aytan, Doktor
  Ada Nehir Aytan, 19 Ay

  KindyROO ile tanışmamız 10 aylıkken bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine oldu. Henüz emekleyemiyorduk bile. Çevremizden sürekli emeklemeden yürüyecek lafları duyuyorduk. KindyROO ile tanıştıktan sonra bebek gelişim süreci ile ilgili bilmediğim veya yanlış bildiğim bir sürü konu hakkında bilinçlendim. Ada 12 aylıkken emeklemeye ve 14 aylıkken yürümeye başladı. Gelişim sürecini doğal olarak takip eden kızım her şeyden önce daha mutlu ve çocukluğunu doya doya sosyalleşerek bu kurumda yaşıyor. Çevremdeki her anne-babaya tavsiye ediyorum.

 • Dilek Aygün, Satınalma Müdürü
  Güneş Aygün, 12 Ay

  Arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştığım KindyROO bize çok faydalı oldu. Paylaşım, hareketlilik, ritm duygusu, tırmanma, uzanma gibi gelişimlerini gözlemliyoruz. İlk arkadaş edinme bizim için güzel bir deneyim oldu. Öğretmenimizin yaklaşımı, ses tonu Güneş için etkili oluyor ve her yerde sesi tanıyor. Bizim için her hafta gelmeyi iple çektiğimiz çok güzel bir aktivite oldu. Herkese çok teşekkürler.

 • Sıla İnam, İletişim
  Sarp İnam, 11 Ay

  Buraya başladığımızdan beri Sarp’ ta büyük gelişmeler gözlemledik. Verilen eğitimin, oyunların, kullanılan aletlerin bebeğim üzerinde çok olumlu etkisini gördüm. Motor gelişiminde ve algı seviyesinde gözle görülür ilerlemeler gözlemliyorum. Buradaki diğer bebeklerle etkileşimi iletişim kurma becerisini geliştirdi. Öğretmenlerin de bu gelişimde çok büyük katkısı var. Her biri bebeğimle ayrı ayrı özenli şekilde ilgileniyor. Kurumun temizliği de içimi rahatlatan bir diğer etken. KindyROO’ da olmak hem benim hem bebeğim için çok faydalı, eğitici ve eğlendirici oldu.

Web Tasarım Düzenleme