2012 Aralık ayında Ataşehir Anaokulları bölgesinde faaliyete başlayan şubemiz Ağustos 2015’te 6 katlı yepyeni binasına taşındı. KindyROO Ataşehir’in şanslı çocukları, giriş katında kitaplıktan kitabını alıp ağaç kovuğunda okuyabilir, muhteşem oyun odasında harika zaman geçirebilirler. Oyun odasının bir köşesinde özel tasarlanmış ahşap geminin kaptanı olup açık denizlerde yol alırken diğer köşesindeki ormanda kamp yaparak, kocaman bir ağaçta minik hayvanlarla beraber sallanabilirler.

  Bu yeni KindyROO merkezi tamamen çocuklar düşünülerek eğlenceli ve güvenli bir şekilde tasarlandı. Ayrıca her katta çocuklarımıza özel tuvaletler ve BabyROO derslerinin gerçekleştirildiği alandaki emzirme odası ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor. Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını artık bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynler çok mutlu!

   Eğitmenlerimiz alandan gelen, akademik eğitimini çocuk gelişimi, psikoloji, beden eğitimi ya da öğretmenlik üzerine almış kişilerden oluşuyor ve ayrıca KindyROO Eğitmen Eğitimini de alıyorlar. Seanslara eğitmen olarak girmeden önce uzun süre asistan öğretmen olarak girip bol bol pratik ve gözlem yapma olanağı tanıyoruz. Velilerimiz tarafından en çok takdir gören konulardan biri de eğitmenlerimizin deneyim ve donanımı.

    Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans paket seçenekleri bulunan şubemizde tüm üyeler paket seçenekleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip ve bu da çocukların daha fazla sosyalleşmesine imkan sağlıyor.

     8 farklı gelişim ve yaş grubunda ebeveynlerin ve çocukların gelişimine destek oluyoruz. Programlarımız BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık grupları içerisinde gerçekleşiyor. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

      Ayrıca şubemizin çok sevilen Tirik Tirak Yaratıcı Çocuk Atölyesi miniklerin diğer birçok farklı alanda da gelişimine destek olabilmek için atölye çalışmaları gerçekleştiriyor. 1 yaş ve üstü tüm çocuklar için ebeveynli “Oyna, Eğlen, Keşfet, Öğren” Grupları ve atölye programları düzenleniyoruz. Özgürce yaratıyoruz, boyuyoruz, elliyoruz, kirleniyoruz, okuyoruz, dinliyoruz, görüyoruz, tadıyoruz, pişiriyoruz, farklılıkları keşfediyoruz, grupluyoruz, ayırıyoruz, rengarenk oluyoruz, şekilden şekle giriyoruz, şekil veriyoruz, yapıyoruz-bozuyoruz, yazıyoruz, çiziyoruz, yapıştırıyoruz, söküyoruz… Tirik Tirak Müzik Atölyesi’nde ise müziğin çocuklar üzerindeki eşsiz etkisini deneyimlemek üzerine müzik eğitmenleri tarafından hazırlanmış programda 18 ay-4 yaş arası çocuklar enstrümanları canlı dinleyip tanıyorlar.

      Sırma Apaydın

      Sırma Apaydın

      Şube Ortağı ve Yöneticisi

      Merhabalar,
      Ben Sırma Apaydın. 2016 yılından beri KindyROO ailesinin bir parçasıyım.

      Mühendislik ve pazarlama alanında eğitimlerin ardından kurumsal firmalarda pazarlama departmanlarında çalıştım.

      Oğlumun doğumundan sonra çocuk doktorumuzun tavsiyesiyle KindyROO ile yolumuz kesişti. Sonrasında KindyROO Ataşehir'in işletme ortaklarından biri oldum.

      İlk çocuğum 2 yaşından itibaren, kızım ise bebekliğinden beri KindyROO’lu. Dolayısı ile eğitimlerimizin çocuklar üzerindeki etkilerini çok yakından gözlemleyebiliyorum.

      Bir insanın hayat yolculuğunun ilk basamaklarını birçok aile ile birlikte yürümek çok gurur verici!
      Nice uzun seneler çocukların hayatına dokunabilmek dileğiyle,

      Neslihan Deniz Akat

      Neslihan Deniz Akat

      Şube Ortağı ve Yöneticisi

      Merhaba, ben Neslihan Deniz Akat. KindyROO Ataşehir Kurucusu ve İşletme Müdürüyüm. Uzun yıllar reklam ve pazarlama iletişimi alanlarında kurumsal şirketlerde çalıştıktan sonra, 3 sene önce çocuklarla iç içe bir dünyada olmak istediğime karar verip KindyROO ailesine katıldım. Ataşehir’de geçirdiğimiz 2,5 yılın sonunda gördüğümüz ilgi dolayısıyla şubemizi büyütme kararı aldık ve KindyROO maceramıza yeni merkezimizde keyifle devam ediyoruz.

      Neden KindyROO diye soracak olursanız hiç tereddütsüz oğlum sebebiyle derim. Erken çocukluk döneminin hayati öneminin farkında ve hep bu bilgiyle hareket etmiş bir anne olarak oğlumla yıllar önce KindyROO programına katılmıştık.

      KindyROO’nun oğluma kattıklarını o yaşlardan itibaren görmeye başladım. Artık oğlum büyüdü ve hem okul hem spor hem de sosyal hayatında, küçükken sunduğumuz bu gelişim fırsatının yarattığı olumlu etkiyi daha da iyi görebiliyorum. Bu da beni hem bir anne olarak hem de KindyROO ailesinin bir parçası olup bu fırsatı başka çocuklar ile paylaşabilen bir şube sahibi olarak çok mutlu ediyor.

      Sevgilerimle,

      Web Tasarım Düzenleme