Şubemiz ilk 4 Ocak 2014 yılında Turgut Özal Bulvarı’nda aileler ve çocuklar ile buluştu ve Mayıs 2023 yılında Yüzüncü Yıl merkezimize taşındık.

  KindyROO Adana olarak biliyoruz ki, 0-6 yaş motor ve nörolojik gelişim, tesadüflere bırakılamayacak kadar önemli ve dönüşü olmayan bir dönemi kapsamaktadır. Gelin bu zamanı, çocuğunuzun potansiyelini, her yönüyle ortaya çıkarabileceği bir süreç olarak değerlendirelim.

   Yaklaşık 600 metrekare alan üzerine kurulu merkezimizde, sunduğumuz KindyROO gelişim ve spor programında, çocuğunuz ile birlikte söylediğiniz her şarkı, oynadığınız her oyun, yaptırdığınız her egzersiz, onun gelişimine ve geleceğine yapmış olduğunuz küçük yatırımlar olarak size geri dönecektir.

    Gerek kurucularımız, gerekse ekip üyelerimiz görev alanlarında üniversite mezunu olup, KindyROO eğitiminden geçmişlerdir. Sürekli eğitim felsefesinden yola çıkarak, seminer, internet portalı ve workshop’larla bilgi dağarcıkları KindyROO Avustralya ve dünyadaki diğer KindyROO merkezleri ile eşzamanlı olarak güncellenmektedir.

     KindyROO Adana’da 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

      Seanslar haftada bir ana ve bir tekrar dersinden oluşmakta olup birer saat sürüyor. Pazar günü hariç her gün sabah 9:00 akşam 18:00 arası seanslarımız mevcuttur.

       Ayrıca kurum psikoloğumuz çocuk gelişimi ile ilgili konularda seminerler vermekte ve yaşadıkları süreçler ile ilgili çocuklarımıza ve ebeveynlerine destek vermektedir.

        Özenle seçilmiş eğitici oyuncak ve materyallerimizin bulunduğu oyun odamız, eğitim sonrası çocukların bir yandan farklı yaş gruplarıyla sosyalleşmelerine, diğer yandan da güvenli ve hijyen koşullarının en üst seviyede gözetildiği bir ortamda zaman geçirmelerine olanak sağlamaktadır.

         Deneme dersi, gelişim takip testi ve çocuk gelişimine yönelik farklı seminerler ile ilgili olarak kurumumuza başvurabilirsiniz.

         Bedriye Yalçın

         Bedriye Yalçın

         Şube Kurucusu

         Ben, her şeyden önce bir KindyROO annesiyim. Kayra adında bir kızım ve Deran adında bir oğlum var. İkisini de bebeklikten itibaren KindyROO ile büyütebildiğim için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.

         Eğitim hayatımı, İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Almanya’daki Aalen Üniversitesi Uluslararası İşletme bölümlerinde tamamladım. Hamburg Akademisi’nde iki yıl Yaşam Koçluğu eğitimi aldım. Uluslararası bir şirkette 13 yılı aşkın Proje Müdürü olarak çalıştım. Bu vesileyle birçok farklı ülkede farklı kültürleri ve farklı okul sistemlerini de inceleme fırsatım oldu. En büyük hayalim olan bir gün bir okul açabilmeyi KindyROO Adana’yı kurarak gerçekleştirmiş oldum.

         İnandığım ve kendi çocuklarımda başarısını gördüğüm bu uluslararası programı, diğer anne, baba ve çocuklarla paylaşabilme fırsatının bana verdiği mutluluk ve huzurun tarifi çok zor! Benim için KindyROO çocuklara ve ailelerine karşı büyük bir sorumluluk, onların hayatlarına farklı bir dokunuş!

         Sabahattin Pepedil

         Sabahattin Pepedil

         İşletme ve Eğitim Müdürü

         Çukurova Üniversitesi Antrenörlük Bölümünde okudum, Beden Eğitimi Öğretmenliği Pedagoji formasyonu eğitimi aldım. Dalgıçlık, yüzme, pilates vb. spor ile ilgili alanlarda çeşitli eğitim ve sertifikalarım var.

         Çocuklarla çalışmaktan, onların gelişimlerini ve değişimlerini görmekten ve bunlarda benim de katkım olduğunu bilmekten büyük keyif alıyorum. Kendi dalımda, bu kapsamda ne yapabileceğimi düşünürken KindyROO sistemi ile tanışmam ile birlikte taşlar yerine oturdu! Çocukları hem fiziksel, hem zihinsel olarak geliştiren, ileriki hayatları için sapasağlam bir temel veren bu program ile çalışmanın büyük bir tatmin getireceğini hemen anladım.

         İstanbul’da KindyROO Master Eğitmen eğitiminden geçtim ve 2015 yılında KindyROO Avustralya kurucularından Dr. Jane Williams’tan özel KindyROO eğitimi aldım. 2014 yılı başından beri de KindyROO Adana’da veliler ve çocuklar ile bu keyifli yolculuğu sürdürüyorum. KindyROO, mesleğimin değerine değer kattı.

         Web Tasarım Düzenleme