KindyROO Koşuyolu şubemiz, anaokulları bölgesinde 4 katlı binasında Eylül 2019 tarihinde faaliyetine başlamıştır.

  Merkezimiz tamamen çocuklar düşünülerek eğlenceli ve güvenli şekilde tasarlandı. Her katta özel tuvaletler ve BabyROO derslerinin gerçekleştirildiği alandaki emzirme odası ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor.

   KindyROO programı, Avustralya kökenlidir. Fizyoterapistler, görme, denge ve hareket, işitme konusunda uzmanlaşmış bilim insanları ve doktorlar tarafından bilimsel temellere dayalı olarak, beynin gelişim sistematiğine göre hazırlanmıştır. Alt yapısı ile kendini ispat etmiş uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programıdır. 30 yılı aşkın süredir dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur. 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

    KindyROO Koşuyolu şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır. Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün birer seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır. Çalışan ebeveynlerimiz için cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur. Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

     Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

      KindyROO Koşuyolu şubemiz toplam 400m2 kapalı 60m2 alanıyla açık geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Merkezimizde 90m2 lik eğitim ve 60m2 lik oyun salonumuz mevcuttur.

       KindyROO Koşuyolu’nun şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan

       • Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir,
       • AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir,
       • MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir,
       • KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir,
       • KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde at binip, farklı hayvanlar ile oynayabilirler.

        Çocuklarımıza özel hazırlanmış tuvaletler, bu alışkanlığın kazandırılmasını eğlenceli hale getirirken, emzirme odamız ebeveynlerimizin hayatını kolaylaştırıyor. Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir!

         Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.

         İrem Güney

         İrem Güney

         Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

         Merhabalar, ben İrem Güney. Bahçeşehir Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunu olarak uzun bir süre iş arama sürecim oldu, mesleğime spor kulübü bünyesinde okul öncesi çocuk gruplarının eğitim sorumlusu olarak başladım. Erken yaş çocuklarının gelişimine olan ilgim ve araştırmalarım sonucunda KindyROO ile tanışarak kariyerime bu ailede devam etme kararı aldım.

         Çiftehavuzlar şubesinde eğitmen olarak görev aldıktan sonra, çocukların gelişimini ve varolan potansiyellerinin üst düzeye çıktığını yakından gözlemleme şansım oldu. Bu sayede hissettiğim manevi haz beni mesleğime bir adım daha yaklaştırdı ve çok doğru bir karar verdiğimi gösterdi. Bu aileye katıldığım ilk günden itibaren tek hayalim her mahallede bir KindyROO şubesi olmasıydı, şimdi o hayalime bir adım daha yaklaşmaktayım... KindyROO Koşuyolu şubesinde Eğitim Müdürü ve Eğitmen olarak görevime devam etmekteyim.

         KindyROO ailesinin bir parçası olduğum için çok mutluyum.

         Sevgilerimle.

         Web Tasarım Düzenleme