Uşak Merkez’de Haziran 2019 tarihinde açılmış olan şubemizde çocuklarımızı ve ailelerimizi karşılamaya hazır olduğumuzu söylemekten mutluluk duyuyoruz.

  KindyROO programı Avustralya kökenli olup 40 yıla yakın süredir dünyada faaliyet göstermektedir. Bu erken çocukluk dönemi gelişim programı, alanında yetkin bilim insanları tarafından hazırlanmıştır ve yeni bilimsel veriler ışığında sürekli olarak güncellenmektedir.

   6 hafta ile 6 yaş arasındaki çocukların ebeveynleri ile katıldıkları KindyROO programı, her hafta yenilenen ve eğlencesi eksik olmayan içeriği ile büyümeyi en sağlıklı hale getirmektedir.

    Programı uygulayan eğitimcilerimiz kendi eğitim ve tecrübelerine KindyROO eğitimlerini de eklemektedir. Bu da bizi ayıran en önemli noktalardan biridir.

     Uşak Merkez şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır. KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılacaktır. Ayrıca ailelere ve çocuklarımıza ihtiyaç duyulduğunda uzman psikolog desteği sağlanabilecektir.

      Haftanın 1 günü 1 seans ya da haftanın 2 günü 1‘er seans şeklinde alternatiflerimiz mevcut olmakla beraber, Cumartesi günleri de merkezimizde seanslarımız devam edecektir.

       300 m2 alana yerleşmiş olan merkezimizde çocukların güvenliği ve sağlığı ön planda tutularak hazırlanmış serbest oyun alanımız ve eğitim salonlarımız ile anneler için düşünülmüş alanlarımız mevcuttur. Çocuklarımız serbest oyun alanımızı oluşturan KindyROO kasabasındaki evde dinlenebilir, ağacın altında kitabını okuyabilir, MarketROO’da alışverişini yapabilir, CafeROO’da sosyalleşebilir, AtölyeROO’da tamir işleriyle ilgilenebilirler.

        Şansa bırakılmayacak kadar önemli olan 0-6 yaş dönemindeki çocuklarımızı tüm gelişim alanlarında desteklemek ve onların potansiyellerini en üst düzeyde ortaya çıkarmak için sizleri Uşak KindyROO’ya bekleriz.

         Deneme seansı oluşturmak ve seans dışındaki ziyaretleriniz için ilgili numaradan randevu almanızı rica ederiz.

         Nur Sağıroğlu

         Nur Sağıroğlu

         Uzm. Klinik Psikolog, Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

         Merhaba, ben uzman klinik psikolog Nur Sağıroğlu. KindyROO Uşak şubesinin Kurucusu ve İşletme Müdürü'yüm. Hacettepe Üniversitesinde psikoloji lisansımı ve sosyoloji yan dalımı tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında uzmanlığımı tamamladım. Lisans ve yüksek lisans eğitimim boyunca rehabilitasyon merkezlerinde, özel anaokullarında, farklı hastanelerde staj yaptım. Kanada’da bulunduğum süre boyunca farklı bölgelerde bulunan aile merkezlerinde 2-6 yaş arası çocuklarla ve onların aileleriyle gönüllü olarak çalıştım. Staj deneyimlerimden sonra Üsküdar Belediyesi’ne bağlı Çocuk Üniversitesi’nde üstün zekalı çocukları tespit etme projesi kapsamında psikolog olarak görev aldım. Bir şirketin insan kaynaklarında uzman psikolog olarak çalıştım. İstanbul’da özel bir merkezde farklı gelişim gösteren çocuklarla bireysel ve grup eğitim çalışmalarımı sürdürdüm. Aynı zamanda duygusal ve davranışsal zorluklar yaşayan 2-11 yaş arası çocuklarla oyun terapisi çalışmalarıma devam ettim.

         Çocuklara ve ailelere daha iyi hizmet vermek adına aldığım eğitimler arasında Çocuk Değerlendirme Testleri (TPD), WISC-R Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (TPD), WISC-IV Çocuklar İçin Zeka Ölçeği (TPD), Aile ve Evlilik Terapisi Eğitimleri/ilk düzey (ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi), Deneyimsel Oyun Terapisi (Psikoloji İstanbul), Şema Terapi (Şema Terapi Enstitüsü), ABA/Uygulamalı Davranış Analizi/1. ve 2.düzey eğitimi (Algı Özel Eğitim Merkezi) vardır.

         Meslek hayatıma başladığım ilk günden itibaren erken çocukluk döneminin önemini yakından gözlemleme şansım oldu ve her zaman bu alanda çalışma isteği ile meslek hayatımı sürdürdüm. Bu istek ve arayış beni erken çocukluk dönemine bilimsel, akılcı, yenilikçi, eğlenceli yaklaşımıyla hizmet eden KindyROO ile tanıştırdı. Şimdi mesleğim, tecrübelerim ışığında çocuklarımıza ve ailelerimize bu değerli program ve içerikle destek olmak beni çok mutlu ediyor.

         Sevgilerimle,

         Web Tasarım Düzenleme