KindyROO programı, Avustralya kökenlidir. Fizyoterapistler, görme, denge ve hareket, işitme konusunda uzmanlaşmış bilim insanları ve doktorlar tarafından bilimsel temellere dayalı olarak, beynin gelişim sistematiğine göre hazırlanmıştır.
  Alt yapısı ile kendini ispat etmiş uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programıdır. 30 yılı aşkın süredir dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur.
   6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.
    KindyROO Çekmeköy şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır.
     Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.
      Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 1er seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır.
       Çalışan ebeveynlerimiz için cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur.
        Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.
         Şubemiz de hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.
          KindyROO Çekmeköy şubemiz toplam 500m2 bir alanda geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Merkezimizde 80m2 lik eğitim ve 60m2 lik oyun salonumuz mevcuttur.
           KindyROO ÇEKMEKÖY’ün şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan
            Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir, AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir, MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir, KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir, KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde at binip, farklı hayvanlar ile oynayabilirler.
             Çocuklarımıza özel hazırlanmış tuvaletler, bu alışkanlığın kazandırılmasını eğlenceli hale getirirken, emzirme odamız ebeveynlerimizin hayatını kolaylaştırıyor.
              Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir!
               Seans saatleri ve sosyalleşme günü dışında olan ziyaretleriniz ve deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.
                En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle, KindyROO Çekmeköy Ekibi
                Gamze Küçük

                Gamze Küçük

                Şube Kurucusu, İşletme ve Eğitim Müdürü

                Merhabalar,
                Ben Gamze Hantof Küçük. KindyROO Çekmeköy Şubesi ortağı ve işletme müdürüyüm. Kocaeli Üniversitesi İşletme Fakültesinde okudum. Mezun olduktan sonra Garanti Bankası, İktisat Bankası, Türkmenistan Havayolları ve Avery Denison firmalarında operasyon ve satış görevlerinde çalıştım.

                Çalışma hayatında bir ara yakaladığımda kendimi geliştirmek için İngiltere’ye dil eğitimi almak için gittim. Brighton Sussex Üniversitesinde dil eğitiminin yanında iktisat ve işletme konularında sertifikasyon programlarına katılıp 2 sene kadar çalıştım. Türkiye’ ye geri döndükten sonra eşim ile birlikte Penguen Bilişim şirketini kurarak Avusturalyalı bir başka şirket olan Aconex’i Türkiye’ye getirdik. Aralarında Avrasya Tüneli Projesi’nden Bahrain Havalimanı’na kadar 11 üllkeden 40’dan fazla büyük inşaat projesinde teknik danışman olarak çalıştım.

                Sekiz yıllık bir evliliğim, yedi yaşında enerji dolu bir kızım var. Kızımın hayat dolu kişiliği bana yaşam enerjisi veriyor. Eşim ile birlikte sahip olduğumuz tecrübeler doğrultusunda kızımız yetiştirmek için elimizden geleni yapmaktayız.

                KindyROO’yu KindyROO’nun kutsal bilgi kaynağı olan marka direktörü arkadaşım sayesinde tanıdım. Tanıdıkça sevdim, sevdikçe inandım , inandıkça KindyROO anlatmaya başladım. Özellikle pozitif geri dönüşleri birebir gözlemleme fırsatım olduğu için bu sistemi her ebevyne tanıtmak en büyük isteklerimden biri haline geldi ve KindyROO ailesinin bir parçası olma şansını yakalalım.
                Kısaca özetlemek gerekirse, bunca senedir yaptığım tüm işler bir kenara, sonunda çocuklara olan sevgimi ve ilgilimi kullanabileceğim bir yerin kurucu ortağı olduğum için kendimi çok mutlu hissediyorum.

                Sevgilerimizle…

                Şubemizin Instagram Paylaşımları
                Web Tasarım Düzenleme