Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli olan ve 30 yılı aşkın süredir dünyada halen birçok ülkede uygulanmakta olan bilimsel anlamda kendini ispat etmiş bir erken dönem çocuk gelişim programıdır. 6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar olan tüm bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

  3 adet eğitim salonu ve 60 m2 serbest oyun salonu ile iki kattan oluşan KindyROO Maltepe Şubemiz toplam 300 m2’lik bir alana sahip. Psikoloji, Çocuk Gelişimi ve Fizyoterapi mezunu donanımlı ve dinamik eğitmenlerimizle beraber 2020 yılı Şubat Ayı itibariyle Küçükyalı’da hizmet vermeye başlayacak şubemizde, siz değerli velilerimiz ve geleceğimizin mimarı çocuklarımızla çok keyifli zaman geçireceğiz. ?

   Şubemizde 1,5 aylık bebeklerden 6 yaş grubu çocuklara uzanan bir çok farklı yaş grubunun gelişimine yönelik ekipman parkuru, dans, masaj, ritim, duyu çalışmaları ve bu gibi geniş yelpazeli bir program ile destek olurken, ebeveynlere çocuk gelişimiyle ilgili anatomik, nörolojik ve psikolojik bilgiler veriyoruz. Seanslarda yapılan hareketlerin faydalarına yönelik seans bitiminde el broşürleri dağıtıyoruz, bu şekilde evde tekrarla pekiştirilen bu hareketlerin faydaları daha kısa sürede somut bir şekilde gözlemlenebiliyor. Programlarımız BabyROO, KindyROO, Anaokuluna destek ve İlkokula Hazırlık kapsamında yapılıyor. Ayrıca yakında başlayacak olan ‘Doğum Öncesi Bebek’ programının ön atölyesi ile anne adaylarının hizmetinde olacağız.

    Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 2 seans paket seçenekleri bulunan şubemizde tüm üyeler paket seçenekleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına sahiptir. Her gelişim grubu öncesi ve sonrası KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılır. Derslerimiz Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi günleri saat 10.00-18.00 arasındadır.

     Sevgilerimle,

     Tuğçe Erginer Özerbay

     Tuğçe Erginer Özerbay

     Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

     Merhaba ben Tuğçe Erginer Özerbay. KindyROO Maltepe Şubesinin kurucusuyum.

     Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisansımı, Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık ve Marka İletişimi Bölümü’nde yüksek lisansımı tamamladıktan sonra Teknoloji Sektörünün önde gelen şirketlerinin Satış ve Marka İletişimi bölümlerinde görev aldım. Daha sonra, Sağlık Sektörüne geçiş yaparak uzun süre özel bir Tıbbi Tahlil Laboratuvarının işletmeciliğini yaptım.

     2017 yılında kızım Defne’nin doğumuyla birlikte iş hayatına ara vererek kızımla ilgilenmeye karar verdim. Defne’yle daha verimli vakit geçirebileceğim, aynı zamanda gelişimine katkı sağlayacak bir yer arayışındayken KindyROO ile tanıştım.

     Sosyal ve çok hareketli bir çocuk olan Defne’nin eğlenerek öğrenmesini, aynı zamanda disipline olmasını sağlayan eğitim seansları ve sosyal ilişkiler kurabilmesi için sağlıklı bir ortam yaratan serbest oyun alanı ile KindyROO bizim en sevdiğimiz yer haline geldi. Kızımla beraber kaliteli ve dolu dolu zaman geçirebilmek, bu esnada aynı yaş grubu çocuklara sahip ebeveynlerle sohbet etme şansı bulmak beni çok mutlu etti. ‘Okula gidiyoruz, yaşasın!’ diye yüzünde gülücükler açan Defne için buranın doğru yer olduğunu kısa sürede anladım. ‘Oyun grubundan daha fazlası’ mottosuyla yola çıkan, kapısından girdiğiniz anda yapılan her hareketin bilimsel bir temele oturduğu ve her yapılan aktivitenin nedeninin eğitmenler tarafından detaylıca açıklandığı KindyROO aslında, bizim ilk ‘okul’ deneyimimiz oldu. Defne’nin duyu bütünlüğü, denge ve motor becerilerinin gelişimi ve düzgün konuşabilme yetisi üzerinde büyük etkisi olan bu uluslararası eğitim sisteminin şubesini açmaya işte bu şekilde karar verdim.

     Web Tasarım Düzenleme