2022 Temmuz ayında faaliyete başlayan KindyROO Adana İzzet Begoviç şubemiz, 576 metrekarelik ferah bir alanda tamamen çocuklar düşünülerek eğlenceli ve güvenli şekilde tasarlandı. Adana Gürselpaşa bölgesinde hizmet verecek olan şubemiz, 1,5 aylık bebeklerden 6 yaşa kadar olan çocuklar ve ebeveynleri için eşsiz bir gelişim programı sunacaktır.

KindyROO programı, Avustralya kökenlidir. Pedagoglar, çocuk gelişimi uzmanları, fizyoterapistler, ergoterapistler, görme, denge ve hareket, işitme konusunda uzmanlaşmış bilim insanları ve doktorlar tarafından bilimsel temellere dayalı olarak, beynin gelişim sistematiğine göre hazırlanmıştır.

KindyROO, altyapısı ile kendini ispat etmiş uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programıdır. 1982’den beri dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur.

1,5 aylık bebeklerden 6 yaşa kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de eğitici bir içeriğe sahiptir. KindyROO Adana İzzet Begoviç şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanır. Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün birer seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır. Çalışan ebeveynlerimiz için cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur.

Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır. Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir; kendinizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

KindyROO Adana İzzet Begoviç geniş ve aydınlık ortamında, güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuzla birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. KindyROO Adana İzzet Begoviç’in şanslı çocukları, seanslarından sonra KindyROO Kasabası dediğimiz muhteşem oyun odasında bulunan:

* Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir,
* AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir,
* MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir,
* KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir,
* KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde farklı hayvanlar ile oynayabilirler.

Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir! Tanışma ziyaretleriniz ve KindyROO’yu merak ederek deneyimlemek isteyen ailelerimiz için düzenleyeceğimiz deneme seansları için randevu almanızı önemle rica ederiz.

En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle,

KindyROO Adana İzzet Begoviç Ekibi

Sema Kakıcı

Sema Kakıcı

Şube Kurucusu

Merhabalar ben Sema Kakıcı. KindyROO Adana İzzet Begoviç’in şube ortağı ve eğitmeniyim. 4 yıllık evliyim ve 2,5 yaşında bir kız çocuğuna rehberlik eden bir anneyim.
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezunum. Eğitim hayatım boyunca mesleğimi en iyi şekilde yapabilmek ve alanımda uzmanlaşmak için çeşitli konferans ve seminerlere katıldım ve mesleğimi severek yaptım.
KindyROO ile tanışmamız ilk olarak KindyROO velisi olmamla başladı ve kendi kızımdaki gelişimi görmek hem bir ebeveyn hem de bir öğretmen olarak beni çok mutlu etti. KindyROO’nun oyun, eğlence ve sosyalleşme ihtiyaçlarının karşılamasının yanında sistematik ve bilimsel bir gelişim programı olduğunu görünce de daha çok çocuğun ve ailenin bu programdan yararlanmasını istedim.
Programın bütünsel gelişimi desteklemesi, yeni bilimsel araştırmalar ışığında sürekli güncelleniyor olması KindyROO’nun çocuklarımız adına hem şimdiye hem de geleceğe yapılan güzel bir yatırım olduğunu düşünmemi sağladı. Bu sebeple daha çok çocuğun eğlenirken gelişmesini görebilmek adına Adana’da 2. Şubeyi açmaya karar verdik. Sizleri de heyecanla ve mutlulukla katıldığımız KindyROO ailemizin bir parçası olmaya davet ediyoruz?

Merve Nur Akdağ

Merve Nur Akdağ

Şube Kurucusu

Merhaba, ben Merve Nur Akdağ. KindyROO Adana İzzet Begoviç şubesi kurucu ortağı ve eğitmeniyim.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Eğitim hayatım boyunca akademik gelişimim adına Okul Öncesi eğitimi ve eğitim bilimleri alanlarına dair farklı konferans, seminer ve projeleri yakından takip ederek katılımda bulundum. Eğitim hayatımın başlamasıyla beraber kendimi çocuklarla iç içe buldum ve onlarla çalışmaktan onlardaki gelişime ve değişime tanıklık etmekten büyük keyif aldım. Bu süreçte edindiğim en büyük kazanım her çocuğun yeterli ve iyi olduğu inancı oldu.

Mesleki tatmini en yüksek nasıl yaşayabileceğimi düşünürken KindyROO sistemi ile tanıştım. Çocukların günlük hayatında yaşadığı sorun her ne ise önce öyle davranmasına sebep olan nörofizyolojik ve çevresel etkenleri fark etmemizi, böylece ona bütüncül şekilde bakabilmeyi ve onların gelişimine destek olabilmemizi ve tüm bunları sistemli bir şekilde yapabilecek donanımı ve imkânı en güzel şekilde sunan KindyROO programıyla tanışmak hayatımdaki en büyük şanslarımdan birisidir.

Her çocuk büyük bir potansiyelle dünyaya gelir. Bu potansiyeli en üst seviyeye çıkarmak için ona gereken şansı, inancı ve imkânı verdiğimizde değişime ve gelişime tanıklık edeceğimize inanıyorum ve bu gelişime ortak olmak isteyen herkesi şubemize bekliyoruz.

Web Tasarım Düzenleme