KindyROO Florya Şubesi, daha çok çocuğa ulaşabilmek ve gelişimlerine katkıda bulunabilmek için Eylül 2015 tarihinde faaliyete başlamıştır. Merkezimiz Beşyol Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olup İstanbul Aydın Üniversitesi’nin yanındadır.

Merkezimizde uygulamış olduğumuz KindyROO programı, Avustralya kökenli ve 30 yılı aşkın dünyada uygulanan resmi destek ve onay almış olan bir gelişim programıdır.6 haftalık bebeklerden 5 yaşına kadar olan bebek ve çocukların ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları hem eğlenceli hem de çok eğitici içeriğe sahip.

8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılıyor.

Eğitmenlerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve KindyROO eğitmen eğitimi almış, güler yüzlü, motivasyonu yüksek kişilerden oluşuyor.

Geniş ve aydınlık ortamında güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuz ile birlikte huzurlu ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Merkezimiz hem doğayı hem de çocuğunuzun sağlığını ve sizin sağlığınızı korumak için ekolojik temizlik maddeleri ile dezenfekte edilmektedir. Kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Görüşmek dileğiyle,

istanbul-florya-kindyroo-010

Şube Sahipleri

Nilgün Yapar

KindyROO Antalya Konyaaltı
Şube Kurucusu ve Eğitim Müdürü
Merhaba. Ben Nilgün Yapar. 1973 yılında Antalyada doğdum. Ilk, orta ve lise eğitimimi Antalya Kolejinde tamamladım. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Ingilizce Öğretmenliği bolumunden mezun  oldum. 2004 2009 yılları Antalya Kolejinde çalıştım. 2015 ve 2018 yıllarında Maide ve Derenin annesi oldum. Anne olunca KindyROO ile tanıştım. KindyROO ile tanışmak anneligimin aydınlanma dönemlerinden biri oldu. Bebeklerin gelişim hızını ve nekadar eğitime açık olduğunu KindyROO ile öğrendim. Hem kendi adıma hem de çocuklarım adına oldukça ilerleme gördüğüm KindyROO yu daha geniş kitlelere sağlamak adına KindyROO ailesine katıldım..Sevgilerimle,

Florya-Tulin

Tülin Arvas

KindyROO Florya
Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

Merhaba. İsmim Evşen Yüceer. 1980 yılında Ankara doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden mezun oldum.

2001-2011 yılları arasında bankacılık sektöründe çalışırken beni manevi olarak daha çok tatmin edecek bir iş yapma isteği ile çocuklarla çalışma kararı aldım.

Bankacılık kariyerimi bırakarak; 2011 yılında okul öncesi alanında hizmet veren bir eğitim kurumunda yönetici olarak çalışmaya başladım. 2013 yılında Love to Play Oyunevi’ni kurdum.

Çocuklarla çalışmanın ve onlara bir şeyler katmanın tadına vardıktan sonra, iyi nesiller yetiştirmeye katkıda bulunmak için daha kapsamlı ne yapabilirim mantığıyla çıktığım yolda KindyROO ile tanıştım. Sadece oyun, eğlence ve sosyalleşme değil, sistematik ve bilimsel bir gelişim programı olduğunu görünce aradığımın tam olarak bu olduğunu anladım ve 2014 Eylül ayında KindyROO’yu devralarak bu güzel aileye katıldım. Antalya’nın her köşesinden özellikle ilçelerden gelen yoğun istek üzerine, 2019 yılında KindyROO Konyaaltı’yı açmak için Nilgün hn la yollarımız kesişti. Her yeni gün, daha da çok keyif alarak çalışmaya devam ediyorum.Saygı ve sevgilerimle,

İletişim

İletişim Bilgileri

ATİK, Meltem Mah. Sakıp Sabancı Bulvarı No: 5 Muratpaşa Antalya

0216 575 04 57

0539 201 41 07

konyaalti@kindyroo.net

Instagram

Bize Ulaşın

Adınız: (gerekli)

E-posta adresiniz: (gerekli)

Konu:

İletiniz:

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın