KindyROO Konyaaltı şubemizin açılışı, 2019 Temmuz ayı başına planlanmıştır. Antalya Tenis İhtisas ve Spor Kulübü (ATİK) içerisinde 500 metrekarelik geniş bir alana kuruludur.

  KindyROO programı, 1950’li yıllarda Avustralya’da temeli atılmış, 1982’de günümüz formatında uygulanmaya başlamış; pedagoglar, çocuk doktorları, fizyoterapistler, hareket gelişim uzmanları, okul öncesi öğretmenleri, duyu bütünleme uzmanları gibi birçok alanda ileri gelen kişilerce hazırlanmış ve sürekli yeni gelişmeler doğrultusunda güncellenen bilimsel temelli bir programdır.

   40 yıla yakın süredir dünyada birçok ülkede, programa özel hazırlanmış ekipmanlar ile uygulanmaktadır. Bireyin sonraki hayatında kullanacağı tüm beceri ve başarıların alt yapısını eksiksiz bir şekilde oluşturur.

    6 haftalık bebeklerden 6 yaşına kadar tüm sağlıklı çocukların, ebeveynleriyle birlikte katıldıkları KindyROO seansları 260 hafta boyunca kendini tekrar etmeyen temaları ile hem eğlenceli hem de oldukça eğitici bir içeriğe sahiptir.

     KindyROO Konyaaltı şubemizde 8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programları uygulanacaktır.

      Gelişim gruplarının başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile çocuklarımızın gelişim süreçlerinin takibi yapılmaktadır.

       Haftada 1 gün 1 seans ve haftada 2 gün 1er seans, seçenekleri bulunan şubemizde, tüm üyelerimiz tercihleri kapsamında serbest oyun salonu kullanım hakkına da sahip olacaktır.

        Çalışan ebeveynlerimiz için Cumartesi günleri seanslarımız da mevcuttur. Pazar günü içinde merkezimizde talep doğrultusunda seanslar açılması planlanmaktadır.

         Eğitmenlerimiz akademik eğitimlerini ilgili branşlarda almış kişilerden oluşmaktadır, ilaveten KindyROO eğitmen eğitimlerini de tamamlamışlardır.

          Şubemizde hijyen, ekolojik temizlik maddeleri ile sağlanmaktadır. Seçilen tüm malzemelerde, zemin kaplamaları ve boyalar gıda sağlığına uygunluk sertifikalarına sahiptir. Sizin ve çocuğunuzun sağlığını ve güvenliğini titizlikle gözettiğimizden emin olabilirsiniz.

           KindyROO Konyaaltı şubemiz toplam 500 m2 bir alanda, geniş ve aydınlık ortamında, güler yüzlü ve samimi çalışanları ile çocuğunuzla birlikte huzurlu, güvenli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir şekilde tasarlanmıştır. Merkezimizde 200m2 lik eğitim ve 50m2 lik oyun salonumuz mevcuttur.

            KindyROO Konyaaltı’nın şanslı çocukları, muhteşem oyun odasında bulunan:

            • Kitaplıktan kitabını alıp ağaç altında okuyabilir,
            • AtölyeROO’daki tamir aletleri ve iş makineleri ile oynayarak el becerilerini geliştirebilir,
            • MarketROO’daki meyve-sebzeleri tanıyarak alışverişlerini yapabilir,
            • KindyROO Cafe’de sosyalleşerek mutfağında bulunan malzemeler ile yemek pişirip servis edebilir, cafe masalarının etrafında aktiviteler yapabilir,
            • KindyROO evinde ev aletlerini güvenli bir şekilde tanıyarak, bahçesinde at binip, farklı hayvanlar ile oynayabilirler.

             Çocuklarımıza özel hazırlanmış tuvaletler, bu alışkanlığın kazandırılmasını eğlenceli hale getirirken, emzirme odamız ebeveynlerimizin hayatını kolaylaştırıyor.

              Eşsiz KindyROO uluslararası erken çocukluk dönemi gelişim programını bu ayrıcalıklı ortamda alan çocuklar ve ebeveynlerin mutluluğu en büyük hedeflerimizdendir. Tanışma ziyaretleriniz ve KindyROO’yu merak ederek deneyimlemek isteyen ailelerimiz için düzenleyeceğimiz deneme dersleri için randevu almanızı önemle rica ederiz.

               En kısa sürede sizlerle tanışmak dileğiyle,

                KindyROO Konyaaltı Ekibi

                Evşen Yüceer

                Evşen Yüceer

                Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

                Merhaba. İsmim Evşen Yüceer. 1980 yılında Ankara'da doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Ankara’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Akdeniz Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesinden mezun oldum. 2001-2011 yılları arasında bankacılık sektöründe çalışırken beni manevi olarak daha çok tatmin edecek bir iş yapma isteği ile çocuklarla çalışma kararı aldım. Bankacılık kariyerimi bırakarak; 2011 yılında okul öncesi alanında hizmet veren bir eğitim kurumunda yönetici olarak çalışmaya başladım. 2013 yılında Love to Play Oyunevi’ni kurdum.

                Çocuklarla çalışmanın ve onlara bir şeyler katmanın tadına vardıktan sonra, iyi nesiller yetiştirmeye katkıda bulunmak için "daha kapsamlı ne yapabilirim" mantığıyla çıktığım yolda KindyROO ile tanıştım. Sadece oyun, eğlence ve sosyalleşme değil, sistematik ve bilimsel bir gelişim programı olduğunu görünce aradığımın tam olarak bu olduğunu anladım ve 2014 Eylül ayında KindyROO Lara şubesini devralarak bu güzel aileye katıldım. Antalya’nın her köşesinden özellikle ilçelerden gelen yoğun istek üzerine, 2019 yılında KindyROO Konyaaltı şubesini açmak için Nilgün hanım ile yollarımız kesişti. Her yeni gün, daha da çok keyif alarak çalışmaya devam ediyorum.

                Saygı ve sevgilerimle,

                Web Tasarım Düzenleme