Zeynep İbrişim

Zeynep İbrişim
KindyROO Türkiye
Marka Direktörü

Merhaba, ben Zeynep İbrişim. KindyROO Genel Merkez’inde Marka Direktörü olarak çalışıyorum. Evliyim ve Demir isminde bir oğlum var. Üsküdar Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümü mezunuyum. 14 yıllık perakende sektörü kariyerimde Boyner, Ikea, Shaya gibi şirketlerde çeşitli yöneticilik pozisyonlarında çalıştım. Kariyerimde başarılı ve keyifli işler yapmış olmama rağmen içimde hep bir eksiklik vardı – manevi tatmin. İşte bunu KindyROO’da yakaladım.

KindyROO’yu Türkiye’deki başlangıcından itibaren, sistemi Türkiye’ye getiren eşim sayesinde biliyorum. Fakat tam olarak ne olduğunu anlamam oğlumuzun doğumu ile oldu. Demir’in 6 haftalık olmasından itibaren onunla düzenli olarak gitmeye başladığım KindyROO, bana sudan çıkmış balığa döndüğüm o ilk zamanlarda harika bir kılavuz oldu. Çocuğumu en iyi şekilde büyütme imkanını bana sağladı.

Erken çocukluk döneminde adeta bir sünger gibi olan insan beyni sayesinde KindyROO o kadar hızlı sonuç veriyor ki siz de nasıl olduğuna inanamıyorsunuz. Ve asıl bu sonuçları görmeye başlayınca ne kadar güzel bir iş yaptığınızı anlıyorsunuz. Demir 5 aylık emekledi, 10,5 aylık yürüdü, 1 yaşında artık koşuyordu, 1,5 yaşında 2 dilde “derdini anlatabiliyordu”.

Daha da önemlisi tüm evreleri çok kolay bir şekilde atlattık. Emzik, bez bırakma gibi sorunlu olabilecek adımlar karar verdiğimiz anda oldu, 2-3-4 yaş sendromları yok denecek bir yumuşaklıkta geçti, okula adaptasyon diye bir süreç hiç olmadı, direkt hem okul hayatına hem arkadaşlarına uyum sağlayarak başladı. Okuldaki veli toplantılarından gözleri nemli, gururlu anne-babalar olarak çıkıyoruz.

Gönül isterdi ki biz süper anne-babayız tüm bunlar ondan oldu diyebileyim 🙂 Fakat bütün içtenliğimle söylüyorum ki bu süreçte ebeveynler olarak biz adeta araçtık – yaptığımız tek iyi şey KindyROO programını hakkıyla uygulamaya karar vermekti. Devamındaki tüm bu güzellikleri KindyROO’ya borçluyuz.

Sözün özü, KindyROO’nun her çocuğa ulaşması gereken TEMEL bir hizmet olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple de bu markayı bildiğim en iyi şekilde yönetmek ve mümkün olan en ulaşılabilir hale getirmek için canla, başla ve keyifle çalışıyorum. Bu dünya çapındaki programın bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Sevgilerimle,

Zeynep İbrişim
KindyROO Türkiye Marka Direktörü

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın