KindyROO Bursa Şubesi olarak Mavi Üçgen Akademi ünvanı ile Eylül 2013′den beri hizmet vermekteyiz. Şubemiz Bursa’nın yeni gelişen Nilüfer-Özlüce bölgesinde, Özlüce Park AVM Kat: 1’de 1.000 metrekare alana konumlanmıştır.  KindyROO alanları, BabyROO alanı, Serbest Oyun alanı, Bebek Bakım Odası, Jimnastik Odası, Müzik/Oyun Atölyeleri olarak farklı bölümlerden oluşmaktadır ve çocuk ergonomisi dikkate alınarak tasarlanmıştır.

Çocukların, anne-babaları ve kendi yaş grubu ile oyun oynayarak hayal dünyalarını geliştirecek aynı zamanda sosyalleşmelerine katkıda bulunacak sıcak, samimi ve güvenilir bir ortamda hizmet vermekteyiz.

8 farklı gelişim ve yaş grubunda BabyROO, KindyROO, Anaokuluna Destek ve İlkokula Hazırlık programlarını uyguluyoruz. Ayrıca yakında “Doğum Öncesi Bebek” programımız da başlayacak. Gelişim grupları başlangıç ve bitimlerinde KindyROO Milestones Kontrol Listesi ile gelişim takibi yapılmaktadır.

Merkezimizde ayrıca 3-6 yaş arası çocuklarımıza yönelik Cimnastik ile Müzik/Oyun Atölyeleri de vardır.

Ayrıca merkezimizde aktiviteler sonrasında serbest oyun ve paylaşım alanı imkanı sunuluyor. Oyun alanımız, çocukların anne-babaları ve kendi yaşıtları ile birlikte oynamaları için özel olarak dizayn edilmiştir.

Merkezimizde 1 Yönetici, 2 Eğitmen ve 1 Çocuk Psikoloğu görev yapıyor.

Çocuk Psikoloğumuz aşağıdaki alanlarda ailelerimize sürekli destek sağlıyor:

  • Gelişim takibi-değerlendirmesi
  • Dönemsel korkular
  • Emzirme süreciyle ilgili problemler
  • Tuvalet eğitimi
  • Disiplin ve sınır koyma
  • Anne-bebek güvenli bağlanma süreci
  • Kardeş sorunları
  • Aile içi önemli yaşam olayları (ölüm, evlat edinme, boşanma, hastalık vb.)
  • Oyun-oyuncak-kitap seçimi
  • Anne-baba tutumları bilgilendirmesi

KindyROO eğitmenlerimiz üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olup, gerekli formasyonu almış, KindyROO sistemi ve programıyla ilgili Avustralya’dan gelen eğitmenler tarafından eğitilmiş kişilerden oluşuyor. Merkez tarafından, düzenli olarak sınava tabi tutulan eğitmenlerin deneyim ve bilgileri her sene yenilenerek onaylanıyor. Daha da önemlisi tüm eğitmenlerimiz, erken dönem çocuk gelişiminin önemini bilen, bu konuda kendisini geliştiren, motivasyonu yüksek, çocuklarla çalışmaktan keyif alan, vizyonlu kişilerdir.

Ayrıca merkezimizde 3-4 aylık periyotlarda konusunda uzman konuşmacılar (Beslenme Uzmanı, Çocuk Doktoru, Çocuk Psikiyatristi) davet ederek veli seminerleri düzenliyoruz.

Çalışma saatlerimiz Pazartesi – Cumartesi günleri 09:30 – 18:00 saatleri arasındadır.

bursa-nilufer-kindyroo-027

Şube Sahipleri

Ahmet Üstüner

KindyROO Bursa
Şube Kurucusu ve İşletme Müdürü

1975 doğumlu, evli ve iki çocuk babasıyım. İşletme Yüksek Lisans (MBA) mezunuyum. Uzun yıllar çok uluslu kurumsal şirketlerde farklı görevlerde bulundum. En son görevimde Kurumsal Satış Bölgesi Müdürü olarak çalıştım. 3 defa Anadolu Satış Birinciliği ödülü aldığım işimde, 240 kişilik ekip yönetimi, iş analiz süreç yönetimi, personel işe alım ve eğitimi, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi görevlerim arasındaydı. İşim kapsamında Bursa Bölge Satış ofisinin kurulumunu yaptım ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olmasını sağlamakla birlikte şirketin bölgede bilinirliğini arttırdım.

Kariyerimde uzmanlaşmak için MBA İşletme Yüksek Lisans programına katıldım ve mezun oldum. Dijital ve Sosyal Medya Pazarlama Kanalları konusunda bir Bitirme Projesi hazırladım ve Üniversite Kurulunun onayı ile mezun oldum. Çağdaş Drama Derneği Yaratıcı Drama Liderliği/Eğitmenliği Programı 1.aşama eğitimini tamamladım.

Sonrasında kendi işimi yapmaya karar verdim ve araştırmalara başladık. 2005 yılında oğlum doğduğunda Bursa’da çocuğumla gidebileceğimiz yerler çok azdı ve biz AVM oyun alanlarına gitmek durumunda kalıyorduk. Bu düşünce ile çocuklara yönelik, aileleri ile birlikte kaliteli vakit geçirebilecekleri bir program aramaya başladık. Birkaç eğitim firması, jimnastik ve spor programı sunan kuruluşlar ile görüşmelerimiz oldu ancak içerikleri bizim beklentilerimizi karşılamadı. Bu aşamada KindyROO ile tanıştık ve bir eğitimci olan eşimle beraber hiç tereddüt etmeden Bursa’ya bu programı getirmeye karar verdik.

2013 Yılında KindyROO Program eğitimi ve İşletme Yönetimi Eğitimi aldım. Ayrıca KindyROO Global Genel Müdürü Dr. Jane Williams’tan (PhD, BMgt, RN(Paeds)) rutin pekiştirme eğitimleri alıyoruz.

Eylül 2013 te KindyROO Bursa şubesi eğitim desteğine başladığımızdan beri Bursalı ailelerimizin yoğun ilgisi bizleri çok mutlu ediyor ve bizler de bu işi yapmaktan büyük keyif alıyoruz.

Bursa-Ozlem

Özlem Üstüner

KindyROO Bursa
Şube Kurucusu ve Eğitim Müdürü

1978 Bursa doğumlu, evli ve 2 çocuk annesiyim. İstanbul Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi’ni bitirdim. Daha sonra Trakya Üniversitesi Tekirdağ Sağlık Hizm. MYO Hemşirelik bölümünü tamamladım. Uludağ Üniversitesi Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesinde 12 yıl Hemşirelik görevinde bulundum.

Aynı dönem içerisinde hep yapmak istediğim Öğretmenlik için Uludağ Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Bölümünü Yüksek Derece ile tamamladım. 2009 yılından itibaren Okul Öncesi Öğretmeni olarak uzun yıllar görev yaptım.

Eşimle beraber iş kurmaya karar verdiğimizde, oğlumuz doğduğu zaman yaşadığımız zorlukları, onun gelişimini destekleyecek bir kurumun eksikliğini hatırlayarak bu yönde araştırmalara başladık. Görüştüğümüz diğer okul öncesi dönemi hizmeti veren markaların içeriği beni bir sağlıkçı, eğitmen ve anne olarak tatmin etmedi.

KindyROO Programını detaylı incelediğimde önce çocuklara ebeveynleri ile kaliteli zaman geçirme imkânı sunması beni çok etkiledi. Ayrıca, uygulanan yöntemlerin çok doğru olduğunu, uzun yıllar süren akademik çalışmalar sonucu oluşan bir program olduğunu anladım. Kazanımları da günümüz çocukların doğal gelişim ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikteydi.

Hiç tereddüt etmeden KindyROO ile ilerlemeye karar verdik.

Programı başlatmadan önce aldığımız merkezi eğitimler de çok kapsamlıydı ve hemşirelik ve öğretmenlik döneminde edindiğim tüm bilgileri pekiştirdi. Eylül 2013’ten beri eğitim müdürü olarak tüm kazanımlarımı KindyROO öğrencileri ile paylaşıyorum. İnsanların hayatlarına dokunmanın ve onlardan gelen olumlu geri bildirimlerin mutluluğunu yaşıyorum.

Sevgilerimle,

İletişim

İletişim Bilgileri

Yüzüncüyıl Mh. Prof.Dr.Erdal İnönü Cad. No:25 Özlüce Park AVM Kat:1 Özlüce Nilüfer/BURSA

0224 413 63 77

nilufer@kindyroo.net

Facebook

Instagram

Bize Ulaşın

Adınız: (gerekli)

E-posta adresiniz: (gerekli)

Konu:

İletiniz:

To Top