KindyROO’YA NE ZAMAN BAŞLAMALI?

0-6 yaş döneminin herhangi bir noktasında programımızdan faydalanabilirsiniz.

Bununla beraber beyin gelişiminin en hızlı gerçekleştiği 0-1 yaş dönemi, KindyROO’nun bebekler için özelleştirilmiş BabyROO programına başlamak için çok uygundur. Özellikle, itme refleksinin söndüğü 4. aydan önce başlamak harika bir zamanlama olur.

Biz 6 haftalıktan itibaren bebeğinizi başlatmanızı öneriyoruz. Bu süreci yakalayamazsanız ilk yıl içinde başlamak da bebeğinizin gelişimi için çok iyi bir seçim olur.

Bizi bebeğiniz ilk yaşını geçtikten sonra duyduysanız, hiç vakit kaybetmeden KindyROO’lu olup ev çalışmalarını sıkı yaparak ve eğitmenlerimizin yönlendirmelerini dikkate alarak çocuğunuzu en iyi şekilde geliştirebilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse;

Bebeğiniz 6 haftalık iken KindyROO’ya başlayabilir. 6 yaşına kadar çocuğunuzun motor gelişimini KindyROO ile destekleyebilirsiniz. Seanslar, KindyROO Yolculuğu Çarkı’nda görebileceğiniz 8 farklı gelişim grubunda yapılır.

KindyROO yaş grupları ve programlar ile ilgili daha detaylı bilgi için KindyROO Programları sayfasını inceleyebilirsiniz.

Journey

KindyROO’YA NE ZAMAN GİDECEĞİZ?

Çocuğunuzun yaş grubuna uygun olan seans saatlerine, çocuğunuz ile birlikte katılıyor ve 1 saat boyunca bu harika programdan faydalanıyorsunuz. Tercihinize göre haftada 1 gün veya 2 gün programımızdan faydalanabiliyorsunuz. Her hafta değişen temalarımızla, çocuğunuzun farklı bir gelişim alanına yoğunlaşıyoruz.

Her merkezimizin yaş gruplarına göre seans saatleri kendi inisiyatifinde programlanıyor. Gitmek istediğiniz merkezimizden kendi yaş grubunuza uygun seans saatlerinizi öğrenebilirsiniz.

Deneme Dersi Randevusu İçin Tıklayın